reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc no i dobrze,że przepiłaś przynajmniej pożytek jakiś masz z tego:rofl2: a on niech żałuje ot i co:tak::tak::tak:
a podczytuje już ojjj sporo :sorry2::sorry2::sorry2: ale jakoś weny i śmiałości nie miałam by się odezwać:nerd:
A moi przystojni to są :-D ale każdy inny:confused: Kuba starszy to istny tata kropka w kropkę a Bartuś mix genetyczny :troszkę ja, troszkę dziadek:szok:i wujek:szok:
 
reklama
A włoski to w sumie też nie wiadomo:-D ja jak byłam mała to miałam ciemny blond ale nie tak jak jasne jak on,ale wujek o którym pisałam miał jasne a teraz to ciemne ma jak mój m...ale rosną mu identycznie jak wujkowi,nawet zakola ma takie same:-D:-D:-D:-D
Ale wrodził też się w rodzine mojego m...bo i dziadek i wujek to z tamtej strony:))
 
nasampierw:-pnapisałam posta, wyszłam na chwilę bo szykowaliśmy się na urodziny małżońskiego siostrzeńca-chrześniaka a ślubny wyłączył kompa i post paszoł się pier...:angry::angry::angry: nie mam siły się powtarzać, bo jestem dzisiaj ogólnie :angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tu patrz też odpowiedź na pytania Makucina i Kanii o moje biznesowanie:crazy:ale maile już nawet do Wawy poszły więc może po niedzieli coś się ruszy:dry:
może później coś skrobnę jeszcze ale iśwajsniśt:dry:
 
Ida 10 wdechów i wydechów.... wiesz jak to jest, złośliwość rzeczy martwych i męża (ale to się wytnie). Więc w wolnej chwili skrobaj do Nas i się nie martw, my wyrozumiałe Kobietki jesteśmy.
Ja czekam na pizzę i już mnie tak sssie z głodu że gołymi rękoma by kogoś udusiła...
Makuc to Twój też z sierpnia...mój we wtorek ma urodziny i nadal brak prezentu i pomysłu.
U Nas dziś gra Lady Punk, a że mam blisko do miejsca koncertu to słyszę z balkonu tylko te tłumy przewijające pod blokiem drażnią mnie.
 
reklama
Do góry