reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hello,

ja dziś mam dzień pełen zajęć. Muszę jeszcze spakować nas bo jutro wyjeżdżamy. Czeka na mnie jeszcze prasowanie:eek:. Dziecko udało się na drzemkę, chociaż z początku nie bardzo chciał bo przyjechał brat mojej teściowej no i Łukasz zainteresowany wujkiem i zabawą z nią, no ale już zaczął marudzić, tak więc jak tylko go położyłam to zasnął.

happy siebie właśnie też widzę w takiej sukience jak Ty piszesz:tak: Cieszę się że nocka już lepsza od ostatnich. Namolna wczoraj u Ciebie też była? czy ja coś źle zakodowałam? co ona chciała?
mamaagusi zdróweczka dla Ciebie oby Cię nie rozłożyła choroba.
makuc na ile mama przyjeżdża do Was? U nas też leje i mam dość, bo nic tylko siedzieć w domu:eek: i do tego teściowa w taką pogodę nie rusza się z domu wrr..
kania daj proszę znać jak tylko doktor pójdzie. Kurcze a ta biegunka to może jednak mieć coś wspólnego z ospą? Trzymam kciuki za wizytę dr. Możliwe że w żłobku coś podłapała od innego dzieciaczka.
emilab miłego czasu spędzonego u mamy:tak:
sarisko przytulam. Co się dzieje?

Położyłam sobie szampon koloryzujący na włosy, żeby nadać im trochę świeżości bo do fryzjera to dopiero w marcu pójdę jak będę u siebie.
 
cześć dziewczyny,
to znowu ja... :zawstydzona/y:
sorki, że tak długo się nie odzywałam ale byłam trochę u rodziców na wsi a tam z netem kiepsko:no:. Potem jakoś tak ciężko mi się było odzywać w związku z sytuacją jaka zaistniała na forum a nie za bardzo chciałam się opowiadać po którejkolwiek ze stron bo lubię zarówno Ciebie Nat jak i Sariskę a udawać, że nic sie nie dzieje to juz w ogóle jakoś tak głupio... a, że mialam z Adzią trochę przejść zdrowotnych: tak jak chyba już wcześniej pisałam przyplątał jej sie wirus jakiś okropny, wdała sie jej grzybica w narządach płciowych po tej serii antybiotyków, straciła kompletnie apetyt no i w dodatku zupełnie mnie sobą osaczyła tzn. nie rusza sie beze mnie na krok, więc i tak nie miałam ani siły ani czasu ani też głowy, żeby z Wami poklikać...
Natomiast jestem w miarę na bieżąco.
Cieszę się, że powstał wątek 'konstruktywny' i z zapartym tchem czytam Wasze opinie na różne kontrowersyjne tematy.
Nat cieszę sie, że jesteś...:tak:
Kroma Ty już po spacerze? Ja dopiero co sie wykąpalam i przebrałam z piżamy... i zazdraszczam pączusia, u nas trafić na dobrego to trzeba mieć farta więc wolę w ogóle nie kupować...
Kaaha jestem Twoją fanką jeśli chodzi o Twoje wypowiedzi i poglądy:tak:
MałaMi to się dopiero zacznie, ja swój ślub z weselem organizowałam w 1,5 m-ca bo dzidzia była w drodze i tyz się udało... Może nie bylo wszystko tak dopracowane i fantastyczne jak u Alicji :tak:ale wspomnienia i tak mam zajefajne
Kania bidulko jak Ty znosisz te zastrzyki... aż mnie wstrząsa na samą myśl i Twój mąż musi być dzielny...

Sariska coś się stało...????

Agusinka witaj, z której części W-wy jesteś?

sorki, że wszystkim nie zdążyłam odp. ale adzia już mi siedzi na kolanach... :cool:
 
Ostatnia edycja:
ja przeciągiem, bo małż z Isia zrobili taki bałagan w domu że mam ochote ryczeć jak lew :/ Isiek na domiar złego otworzyła puszke z kasza manną i sie nią natarła :baffled: kasza jew w ubranku, włosach, nosie, nie no po prostu masakra, umyła sie nią :laugh2::confused2:

ale tak na szybko dwie sprawy:

1. Gratuluje nat i makuciowi nowych rang - nasze własne Strażniczki Teksasu :-D

2. kahaaa bardzo sie ciesze ze jesteś :-)


no i lece trzepać dziecia :cool2:
 
asik witaj!:-)
alicja ja nie wiem czy Ci mężczyźni będąc z dzieckiem to nie potrafią zadbać o porządek?Ja dzisiaj wyszłam rano do sklepu i nie było mnie z godzinę i też zastałam sajgon. No ale Isia pomysł miała genialny z tą kaszą manną, u nas na szczęście tego rodzaju rzeczy są w szafce z zabezpieczeniami coby Łukasza nie kusiło:-)
 
Cześć,
Dziulka, wyślę Ci zaproszenie do znajomych na fejsie, a potem foty podeślę. Tobie też Emiliab.
Happy, jestem na nk. Zaraz Ci podeślę na priva dane, to się zaznajomimy :-)
Natolin, E-lona, ślubne włosy to ślubne włosy. Nieupięte już tak nie wyglądały, dlatego wolę krótkie. A szczerze mówiąc, to ja byłam średnio zadowolone ze swej ślubnej fryzury. Wolę coś prostszego, a miałam taką trochę pompatyczną. Choć dałyście mi trochę do myślenia. Może jednak powinnam była zapuszczać. No ale nic, może następnym razem.
Sarisa, filmik z Zuu super. Ale miała radochę. Pokażę Hani, jak się zbudzi. A co się stało, że takiego smutnego posta napisałaś?
Asik, biedna Ada… Nie zazdroszczę … Ale już wszystko w porządku?
A u nas katar trwa w najlepsze. Polazłam dziś po chusteczki, bo się zapasy skończyły. Hani znów trochę z nosa leci, ale mnie to nie dziwi, skoro ja ciągle kicham…
Używa może któraś szczoteczki elektrycznej? Chcę mężowi na urodziny kupić. W ogóle to mój małż będzie aparat na zęby zakładał na 2 lata, więc muszę jeszcze do tej szczoteczki taką specjalną końcówkę kupić. Nic, będę szukać.
 
Młoda położona spać, dom ogarnięty, więc i chwila na forum się znalazła :cool2:
KAHAAA bo grunt to jęczeć głośno i wyraźnie ;-)
ASIK cieszę się, że wróciłaś i nie uciekaj już więcej, proszę.
ALICJA ale Ty masz Iś-Rozrabiakę w domu :szok::-D u nas, podobnie jak u MAŁEJ_MI, takie produkty są wysoko w szafkach pozabezpieczne, bo inaczej co 15min. musiałabym coś innego sprzątać.
MAŁA_MI mama zostanie tylko do jutra (my wybywamy dzisiaj na iprezę urodzinowa kolego męża, a raczej kolegów). U nas wyszło słońse - na 10min. i teraz znowu są czarne chmury na niebie, więc tylko patrzeć, aż zacznie się kolejna ulewa :confused2: powiedz mi, szampony zakrywaję ew. odrosty? bo czasami się zastanawiam, czy aby w ten sposób koloru nie odświeżać, ale zawsze mam obawy, że jeszcze bardziej róznicę odrost - włos farbowany będzie widac wtedy.
HAPPY i jak? ogranęłas coś więcej niż tylko pranie? :-p o KROMA i EMIŚ też muszą się za porządkowanie zabrać. W kupie raźniej,tfu, w grupie :-);-)
KANIU mam nadzieję, że u Oliwki to jednak nie ospa. Buźka i czekam na wieści po lekarzowej wizytacji!
i buziak jeszcze dla DORISKA, bo nie wiem co napisać :zawstydzona/y:
 
reklama
mam dzisiaj jakis refleksyjny dzień i muszę coś napisać bo pęknę - jak ktoś nie chce to nie czytać proszę

mam wrażenie że coś się na tym forum dzieje, tylko za cholerę nie mogę dojść co... szperam i szperam w mózgownicy, szukam jakiegoś klucza i znaleźć nie mogę... jedno wiem na pewno: przez to naprawdę wartościowe osoby się stad wycofują i to mi się bardzo nie podobuje... i nie wiem jak to sobie wytłumaczyć :confused2: natchnął mnie chyba cytat w sygnaturce maqca:eek:i siedzę i myślę: wiemy ale nie chcemy wiedzieć? widzimy ale nie chcemy widzieć? a może nie wiemy i nie widzimy? bo jeśli wiemy i widzimy to...
a może mi na czachę pada, przesilenie wiosenne się zbliża to wszystko możliwe:cool:

ide jakieś szamanie kombinować bo korki zaczynam po 2 i zdechnę z głodu zanim skończę. jeśli kogoś zdołowałam to sorki bo całkiem mi się podobało wczorajsze słodzenie i mogłoby już tak zostać;-)
 
Do góry