reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

siedzę i myślę: wiemy ale nie chcemy wiedzieć? widzimy ale nie chcemy widzieć? a może nie wiemy i nie widzimy? bo jeśli wiemy i widzimy to...
wg. mnie to ostatnie... stąd i moja sygnatura tak brzmiała.
 
reklama
jak to dobrze jest mieć starsze dziecko..., pewnie długo się nią zajmie, ale zawsze to coś...:rofl2:
Ida oj coś Cię dzis rzeczywiście nastroiło... życzę jednak poprawy nastroju :tak:

a co do słodzenia, nie wydaje mi się, zeby ktoś komuś za specjalnie słodził... fajnie jest jak jest miło, czasem trzeba się wziąć za łby coby się nie scukrzyło a potem znowu trochę przypudrować...
a tak na poważnie to i tak Was lubię i chyba jakaś ślepa jestem bo cukrowania ni hu, hu nie rozpoznaję, a ze ktoś kogoś lubi i jest miły to chyba fajnie, mi tam nie przeszkadza a wręcz jestem za...
ale zakręciłam, hi, hi
Ragna dziękuję, z Adzią ciut lepiej, w sensie wirus zniknął, apetyt ciut lepiej choć do wcześniejszego jej daleko... co do grzybicy smaruje maściami ale czy pomogło, nie mam pojęcia mam nadzieję... zobaczymy
Nie załapałam się wczoraj na Twoje zdjęcia :-(, no cóż jak się nie jest na bieżąco trzeba się obejść smakiem...:confused2:
Makuc dzięki za miłe słowa
i doczytałam i już nie wiem o co kaman... buuu.... tempam czy cuś...
ups Aducha...
 
Ostatnia edycja:
Nadrobię Was być może w wieczorem jak czas pozwoli, miłego popołudnia.
Więcej info w wiadomo jakiej sprawie na odpowiednim wątku.
Pozdrawiam.
 
77c89894cf0ee24adb3d7c874e460954.jpg



no to lecim z dzisiejszą prasówką :-)

dziulka
zdecydowanie za mało Cie na forum jest, może jakies podanie do Twojego szefostwa wystosujemy, zeby Ci dali np. trzy godziny przerwy cobyś do nas zajrzeć mogła :-D :tak:

mamaagusi duuużo zdrówka życzę!

kania biedna Oliwcia :-( przesyłam dużo buziaczków i pozytywnych fluidków :*****

happy
ciesze sie ze nocka choć troche lepsza :*

makuc dołączam sie do sprzątaniowego szału :-) posprzątałam połowę i postanowiłam zrobić sobie przerwę, trzeba sie oszczędzać, a co :-D o Happy też sprząta, fajnie w kupie raźniej :-) i cieplej :-D

kroma jak tam Twoje maluszki? Czy dziś także podjęły sie jakiejś kreatywne zabawy :-) ?

E-lonka mam kilka propozycji skąd mogłabys pisać np. z salonu masażu gdzie półnagi masażysta waśnie dba o Twój relaks :-) :-p :-D

dorisday2512 napisała:

dzis piątek - juuupi
laugh.gif

mam dokładnie takie same odczucia :-D

sariska co tam sie dzieje Słonko :-( ?

wioli co tam u Was? Buziaki przesyłam :*

kroma
:-D ja tam mam zachciewajki cały czas :-D :rofl:

mała mi
ale nadal ruda jesteś czy coś sie zmieniło ? :-p

ragna duuużo zdrówka dla Was przesyłam :***

makuc, mała mi ja wszystko chowam, ale niestety szafek mam mało i coś w dolnej być musi :/ wcześniej były talerze - próbowała je nosić :baffled:, później nasze słodkości - to był najgłupszy pomysł na swiecie :-D, następnie herbaty - taaaaa najadła sie fusów (chba tu o tym pisałam? :cool2: ) , by ly tam też płatki - podłoga cała chrupiąca :laugh2:, więc teraz dałam tam zamknięte puszki z kaszkami, manną, mm, pozamykane itd. No i jedną udało jej sie otworzyć...ehhh...normalnie nie ogarniam mojej małej :-D

asik fajnie ze znów jesteś :tak:
 
więcej napiszę (może) jak wrócimy od lekarza.
chciałam tylko zapytać Ida czy do takich prostych i mniej elokwentnych osób jak ja mogłaby napisać wprost o jakie osoby chodzi i czy mam rozumiem, że skoro zostaję to nie jestem wartościowa w Twoich oczach? :-(
przepraszam, ale ja muszę jednak wyrażać swoje emocje, moje leczenie również tego wyraża.
o słodzeniu napiszę później.
 
Ja tak na szybko :zawstydzona/y:
...bo nie posprzątałam i teraz to już MUSZĘ:sorry:.wyszłam z Amelka,potem obiadek,lulu,no i tak....
Asik- super,że jestes z powrotem:tak:.A co do wiadomojakiego watku,to nie podziwiaj,tylko się udzielaj;-):-D:-p
Emilka- ano,nie było....tzn. było- jak do kahyy,Kromy i innych - buziaki,słoneczko i ciepłe moje mysli.
Ragna- dzięki :***:happy:,na razie nie mam jak,ale w wolniejszej chwili pozwole sobie skorzystać i sie zaznajomimy:tak:.
Mała Mi:happy:cieszę się:tak::-).Ale z zielonym,powiedz,że z zielonym:-D
....a w ogóle to durna jak kilo gwoździ jestem,bo na nk ślubnych zdjęć Wioli szukałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:
A teraz naprawdę lece sprzątac sajgon :cool2:
 
Alicja- miałam koleżankę z synem przyszli i moja Olka jaka grzeczna się z nim bawiła a on starszy o dwa lata, Arek też siedział cicho. A niech Isia maluje jak jej się podoba.
Asik- witaj i szkoda małej, że choruje, nie dziw się, że mała przylepa z niej jak pewnie ty jej pomagasz ciepłem jak jej coś dolega. Zdrówka dla niej i te twoje słowa o cukrowaniu podobają mi się. Ja też nie zauważam aż takiego lukrowania u nas.
Nat- wyjęłaś mi te słowa z pod klawiatury, co Ida napisała o wartościowych osobach to samo pomyślałam o sobie :-).
Ida- ty to masz rozmyślenia rodem z dobrego kryminału.
Mała Mi- miłego pakowania, chociaż ja nie lubię się pakować. Co do farby to ja sobie już nic nie nałożę na moje kłaki bo bym spartoliła sobie, a ty jaki kolor kładziesz?
Kahaa- bo grunt to zrobić szum wokół siebie i widzisz jak ciebie teraz pamiętają :-)
happy- tu mi uciekłaś gdzieś na forum, że ciebie nie widziałam dzięki za słonko i jak tam sprzątanie idzie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
pomiędzy "kulfonem", "panem tiki-takiem" a zbieraniem się chciałam tylko napisać do NAT że wydaje mi się, że IDZIE nie chodziło o konkretne osoby a o to, że przez to wszystko co tu sie ostatnio dzieje wartościowe mamy, jak np. ASIK przestaja z nami pisać :-( a to już nie jest fajne. I niby wszyscy wiedzą co się dzieje a tak na prawde każdy udaje, że nie dzieje się nic w sensie, że nikt nie próbuje naprawic tej sytuacji tylko ciągle zaglębiamy się w jakiejś samodestrukcji forumowej. IDA jeżeli źle odebralam co napisałas to mnie popraw, bo może i ja nieprzytomna, przez ten dzisiejszy zamot jestem.
 
Do góry