reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc- ja tam nic nie widzę i nic nie udaję może mam za niskie IQ na to żeby coś wypatrzyć, a na bank nie chcę nic nie widzieć, po co szukacie "dziury w całym_-( jakbym to ja powiedziała totalnie zakręcona :-)) Teraz to mi się zaczyna odechciewać siedzieć tutaj.

Idę ogarnąć chatkę bo zaraz mam znowu gościa koleżanka z córką wpadają.
 
reklama
KROMA no właśnie o tym pisałam, że sie odechciewa siedzieć na BB przez to wszystko :eek: ale ej, no. dajcie trochę cukru, bo mi gożko znowu się robi :cool:
 
5656.jpg


wink2.gif


ja tez nie dostrzegłam żeby Ida kogoś konkretnego miała na myśli, chodzi raczej o całą tą sytuację, zrozumiałam jej słowa podobnie jak makuciek
yes2.gif
nie doszukujmy sie niczego między słowami bo znowu sie kwasy zrobią..


edit:

a tu coś co mnie natchnęło odnośnie wczorajszego Waszego wieczoru na bb ;-)

Najgora mldenka ikada? - YouTube

przyznac sie która też ten patent zastosowała :-D
 
.... urwanie głowy mialam :-(

a teraz mnie tak głowa boli ,ze bez leku sie chyba nie obejdzie.

Jeszcze na pocztę i wreszcie do domku.

Miłego weekendu wszystkim zyczę, bo pewnie pojawię się najwczesniej w poniedzialek.

Papa
 
Kahaaa ano klasówkę o której zapomniałam, a jak weszłam to od razu mnie olśniło, bo się porozsiadali wszyscy.
Mamaagusi mam nadzieję, że to jednak nie choróbsko. Może przez pogodę się tak czujesz (jeśli u Ciebie tak samo paskudna jak u mnie).
Doris niestety jakoś cały wczorajszy dzień był do d. Za to jak szykowałam sobie rzeczy do ubrania na dziś to się uśmiałam. Odsuwam szufladę ze skarpetami i co widzę? Książkę obwiązaną kokardą. :-)
Kania zdrówka dla Oliwki. Z jednej strony nie chcę się zniżać do jej poziomy, a z drugiej chciałabym nauczkę jej dać.
Makuc, Happy, Emilia, Kroma jak sprzątanko?
Ragna mi się tam fryz podobał. A jak miałaś dłuższe to chodziłaś w związanych?
Alicja oj chciałabym z takiego miejsca pisać. Chociaż z drugiej strony pewnie skupiłabym się wtedy na czymś/kimś innym. :-p

NO I W KOŃCU WEEKEND!
 
hej
ja juz po pracy wiec moge sobie was otworzyc legalnie na caly monitor i czytac jak człowiek i nawet polskie znaki mam o: ąęćźżłóśćń

dobra - patrze porzadnie co u was:
kania - fatalnie z tą ospą, choć chyba lepiej teraz niz za 20 lat. ty już miałaś? i nie mozna mnie o nadgorliwość w pracy posądzać jak połowe czasu spędzam na bb. jak mnie z pracy wyleją to też będzie wasza wina.
elona - sie nie wytłumaczyłaś skąd piszesz - o alicja - ma ciekawa teorię.
mamaagusi - bierz zapobiegawczo garść leków i gratuluje nocki
doris - gratuluje kulinarnych wyczynów - sushi - szacun!!!
makuc - sprzątaj sprzątaj porzadki poczebne :)
o natolin np. liste wysprzątał, to co ty makućku będziesz kuchnie sprzątać, choć tu nam lepiej wszystko wyczyść ładnie
i ja zwykle jęczę głośno, ale raczej mało wyraźnie :zawstydzona/y:
happi - no!!!
sarisa - co się stało?
malami - a jaki kolorek? taki jak w avku?
asik - fajnie, że wrociłaś. biedna Adusia, ale dobrze, ze juz po leczeniu. i dziękuje za dobre słowo.
tobie alutku też dziękuję. a Iś się chyba w śnieg bawił. wiosna przyszła i jej się tęskni za zimą.
ragna lecz katarek. ja używam tylko elektrycznej. ostatnio jakiejs bez nazwy - szczerze nie widze roznicy. to znaczy widzę ogromną rożnice miedzy normalną a elektryczna, ale nie widzę miedzy różnymi elektrycznymi. ja osobiście lubie jak ma timer i się wyłacza po 3 minutach bo to mnie motywuje do dłuższego mycia zębów :eek:

ida - nie wiem co myśleć, nie było mnie chwile i chyba przeczekałam najgorsze, więc nie mam takiego odczucia. ale może to kwestia chwili, zrobiło sie kwaśno, teraz musi jakiś czas upłynąć, żeby wszystko do normy wróciło. nie wiem - ja chyba należe do tych co nie chcą widzieć, bo ja nie lubię nie wypowiadać swojego zdania jak je mam, a tym razem nie chce być stroną w sporze.
nat - miałam ci odpisać, ale mnie makuć ubiegł bo to samo miałam napisać więc już się nie będę powtarzać.
alicja - dobre, szkoda, ze nie przed ołtarzem.
kroma - nie wygłupiaj się teraz ty!!!!!!!!!!!! wracaj tu natychmiast bo w ryło!!
 
Kroma dzięki za to, co napisałaś, bo ja chyba też mam za niskie IQ na te rozmyślania.
Makuc, Kahaa dzięki za wyjaśnienie, ale w takim razie to odbieram to jako przytyk głównie do mnie...
Jakoś wolę jak się mówi wprost, a nie jakieś takie domysły, rozmyślania itd.
Ech :eek:
W takim razie na tym kończę swój wywód.
 
Ja znowu na chwile ale dzisiaj niemam czasu:no:

Wrócę do slodzenia nat niewiem czy dobrze zrozumiałam ale chyba chodziło ci o wczorajszy wieczór gdy dziewczyny pokazywały suknie?ja pisze co myśle nie zamierzam nikomu slodzic skoro coś lub ktoś mi sie podoba to czemu mam tego nie napisać jakby któraś była kaszalotem to ominelabym temat
Acha ida makuc ja tam nie rozumiem zabardzo o co wam chodzi szczerze powiedziawszy widocznie to dla mnie za trudne moze najlepiej napiszcie konkretami to wtedy sie odniose do sprawy bo póki co to mam czarna dziurę

Pózniej jak czas mi pozwoli to nadrobie co naskrobalysvie papa
 
reklama
Do góry