reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Powiem ci ze trochę ciężka ale w obsłudze super zdjęcia tez fajnie robi połączenie z internetem tez ok szybko i sprawnie jeszcze niemialam czasu dobrze jej przejzec ale tak sie bałam dotykowych a tu miła niespodzianka bo daje radę
ja tez chcem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
KANIA kurcze, kolejna z tych laskowatych :-p wogóle to mi się nasunęło jakies takie stwierdzenie, że z RAGNĄ podobne byłyście na swoich ślubach :-)
 
Makuc przed ślubem ważyłam 54 kg i chyba nigdy nie uda mi się tego zrzucić, zresztą choroba się też do tego przyczyniła i stres.
Kroma czego się nie spodziewałaś??? Nie widziałaś mnie na żadnym zdjęciu???

Dobra usuwam, czy tego chcecie czy nie :-)
 
Kania, super! Bardzo ładna suknia. Rzeczywiście podobna do mojej, ale bardziej zwiewna. Oj, obie mamy dobry gust ;-)
Świetnie wyglądałaś.
 
kania, a jaką ty krytykę chcesz usłyszeć?:-ppięknie wyglądałaś:tak::-):-):-)szkoda że bukietto sie nie załapał bo lubię oglądać;-)
ika, no na upartego... mogę sie podzielić;-)
maqc, ty nie ściemniaj! ty sie zastanawiałaś jak my już napisały:-p:-D:rofl2:
ragna, też dzisiaj o krukach nawijasz?;-):-Dja mam identycznie... wolę sie nie odzywać zeby nie zapeszać:zawstydzona/y:
kania, no widzisz, byłam gotowa sie poswięcić bo tej panienki to nigdzie wiecej nie złapiesz poza płatnymi esemesami:crazy::-pale wolę gmaila zdecydowanie:rofl2::-)
 
Mała mi dobranoc
Ida wow spisalas sie no i te wymiary:-)
Kania śliczna suknia ty jeszcze bardziej no i następna chudzinka!
 
reklama
Do góry