reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc- mi się kruki kojarzą też ze śmiercią jakoś, ale może to w horrorach zawsze nakręcają na nie, że one złe,
Ida- ja już kiedyś widziałam zdjęcia, nie powiem, że ty nie zła d... jesteś, no ale chodzi o suknię, to mi się takie suknie bardzo podobają, ja miałam nie taką jak chciałam, bo ja szybko brałam ślub zaraz po porodzie i nie przymierzałam w ciąży bo nie było sensu a potem to wyboru już nie było.
makuc- jaja sobie robisz, normalnie jak z lat 60 tych te wałki i papieros w buzi, szkoda, że masz wszystkie zęby. A suknie gdzie?
 
reklama
bo ja miss BB jestem, a co ;-)
KROMA ogólnie kruki w naszej kulturze mają pejoratywne znaczenie, niestety.
 
kania ja to o dwa cm niższa od ciebie jestem:tak:ten pies mnie tak ciągnąl:-p
ida no myślałam że wiesz ale skoro nie wiesz to ci napiszę że jestes beautyfuul czy jak to się pisze:-p:-)
 
Ostatnia edycja:
makuc- no widzisz, ja innego znaczenia nie znam, ale może z ciekawości poczytam
Ida- u mnie też jak kosmetyczka nie zadziała to nie jest tak pięknie jakby się chciało. No ale na ślubie trzeba wyglądać ładnie jak później każdy fotki robi.
 
reklama
makuc- no widzisz, ja innego znaczenia nie znam, ale może z ciekawości poczytam
Ida- u mnie też jak kosmetyczka nie zadziała to nie jest tak pięknie jakby się chciało. No ale na ślubie trzeba wyglądać ładnie jak później każdy fotki robi.
Albo w Photoshopie coś podciągnąć, coś wymazać, dokleić ;-)
Makuc pokaż tę Twoją kieckę !!!
To że miss BB jesteś to już wiemy, więc teraz czekamy na więcej foto - Ciebie :-)
 
Do góry