reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ida interesuje mnie rozmiar buta wymiary ulubiona zupa czy lubisz kotlety i czy potrafisz lepic pierogi:-p
1) 38 zazwyczaj
2) kiedys 88-70-88 i niech tak zostanie
3) ogórkowa i kapuśniak - zabij a ulubieńszej nie wybiorę:rofl2:
4) schaboszczaki ubóstwiam, mielone toleruję:-p
5) ni chu chu:-D
jeszcze coś???:-D:-D:-D
a wioli ma nokię lumię:laugh2::laugh2::laugh2:jezdem szerlok hołms:rofl2:

maqc, z tym krukiem to tak podejrzewałam który podpunkt;-)odpalisz kiedys to gg w końcu i skrobniesz co obiecałaś???:crazy::-p;-)

edit: ika, o nieeeeeeeeeee ja pierwzszejsza wiedziałam tylko ankiete najpierw wypełnic musiałam ;)
 
Kroma, ano, przeziębiłam się dość konkretnie. A tak jakoś ostatnio pomyślałam z wielką radością, że coś się mnie choróbska nie imają. No i chyba sobie wykrakałam, ale mam nadzieję, że mi szybko minie.
 
Oj makuc w zagadkach to ty dobra nie jestes:laugh2:Cena taka sama ale broń Boże nie kupiłam jej mamie zaproponowali bo kończy jej sie umowa a ze ona tel ma i ten jej do niczego potrzebny trafił sie mi:-)Powiem ci ze trochę ciężka ale w obsłudze super zdjęcia tez fajnie robi połączenie z internetem tez ok szybko i sprawnie jeszcze niemialam czasu dobrze jej przejzec ale tak sie bałam dotykowych a tu miła niespodzianka bo daje radę
Ikaa :tak:
 
Ida- to ty w biodrach chudzina jesteś, ja mam 102 teraz a kiedyś miałam 96.
Ragna- lepiej nie myśleć o chorobach
 
Ida przecież Ty gg nie używasz ;-) a wymiarów tylko pozazdrościć.
Też złe sny obstawiam, Wioli83 ślij ślij te aniołki, no i telefon masz wypasiony :-)
Ragna były ale się zbyły;-)
Ika no mam nadzieję, że się poprawisz :-)
Mała_mi odpocznij :-)

Edit. Już mogę usunąć???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry