reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Właśnie PADA i to tak porządnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet grzmi, więc chyba będzie burza. JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przesyłam Wam trochę deszczu kapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkapkap

Ja poproszę duuuuuuużo!

Efa zamów pizze! :)
 
Ostatnia edycja:
Pada deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jestem już w domku:)zakupy udane kupiłam dwie bluzeczki ala ciążowe w super cenach:)i takie zakupy wyprzedażowe to ja lubię:) u nas chmur coraz więcej ale jak deszcz idzie od gorzowa po zieloną gorę to ja już czekam u mnie pewnie będzie niebawem:)huraaaa:)
 
Dziewczyny to jak z tym praniem proponujecie?
Z tego co pamiętam to Lolisza pisała, że już pranie i prasowanie zrobiła, a reszta?
Pogoda taka ładna, że wszystko by szybko wyschło, jednak nie wiem czy nie za wcześnie!?
Powiem Wam że nie ma co z domu się ruszać, w domu u mnie na dole chłodno fajnie do tego miska z zimną wodą do moczenia stóp i jest gitara:D!
Wyszłam wywiesić pranie i zrobić porządek z moimi psiakami bo przegoniły biednego kotka na drzewo i tak stały pod tym drzewem i szczekały, ale już jest spokój i kotem bezpiecznie sobie poszedł:D nie ma to tamto:)
 
ja tez juz mam proszki pokupowane. Jednak za pranie zabieram sie zaraz po powrocie czyli w połowie sierpnia. Wtedy bedzie napewno ładna pogoda teraz wydaje mi sie jeszcze za wczesnie
 
reklama
Dziewczyny to jak z tym praniem proponujecie?
Z tego co pamiętam to Lolisza pisała, że już pranie i prasowanie zrobiła, a reszta?
Pogoda taka ładna, że wszystko by szybko wyschło, jednak nie wiem czy nie za wcześnie!?
Powiem Wam że nie ma co z domu się ruszać, w domu u mnie na dole chłodno fajnie do tego miska z zimną wodą do moczenia stóp i jest gitara:D!
Wyszłam wywiesić pranie i zrobić porządek z moimi psiakami bo przegoniły biednego kotka na drzewo i tak stały pod tym drzewem i szczekały, ale już jest spokój i kotem bezpiecznie sobie poszedł:D nie ma to tamto:)

ja prani ebede robic we wrzesniu, teraz jest zdecydowanie za wczesnie, zdarzy sie jeszcze zakurzyc, nawet w szczelnej szufladzie, a Lolisza, jak pisala jest w troche innej sytuacji, bo moze wczesniej urodzic i nawet lekarz jej proponowal by wszytsko sobie juz przygotowala
 
Do góry