reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dawidowe- ja mam manie na punkcie ubierania i przebierania swojego dziecka, szafe to ma tak wypchana ze przez 2 tygodnie moge ja 2 razy dziennie przebierac i jeszcze bede miala czyste rzeczy, a w pokoju obok stoi szafa z za duzymi ubraniami, bo wpadam wrecz w panike jak sie okazuje ze mam tylko 4 dobre pary spodni, albo kilka bluzeczek. Dla nowego maluszka mam na razie 2 sztuki bodziaczkow i czapusie, ale na razie sie powstrzymuje od zakupow poki nie bede wiedziec na kogo czekam
 
reklama
Ostatnia edycja:
u mnie w niedziele doktor potwierdził ze dziewczynka i mam nadzieje ze juz tak zostanie.
A dzis mam wizyte u polskiego lekarza a dał mi kolejne zwolnienie. Potem postanowiłam pojechac i sobie jakies ciazowe spodenki ciazowe do kolan kpic. Jak narazie duzo nie wydałam na ciuchy w ciazy bo tylko jedna pare jansów któa ciagle piore. Generalnie i tak cały miesiac latałam w spodnicach.
 
A u nas dzis wreszcze spadl deszcz i w koncu nie kicham i nie smarkam!!!!

Dziewczyny alergiczki, czy w Polsce wciaz macie mega alergie???Lece we wtorek i juz trzese portkami.

Co do jedzenia slodkosci, to mnie ostatnio odbilo, bo zazeram sie wrecz czekolada i tylek mi urosl:zawstydzona/y:
 
ja juz po wizycie u lekarza. W poniedziałek mam mase działan. Przepisał mi znowu zelazo i witaminki heh niestety za 60 zł. A wy jakie macie witaminy? Co do spuchniety nog i stop to powiedział abym piła mniej i siedziała w cieniu bo wtedy mniejsze jest pragnienie. A jak bardzo to lepiej zjesc jakis owoc. W poniedziałek mam 50 gluzkozy.
A ja dzis 9 h na miescie. Ale troche kupiłam sobie ciuszków i koszul dla meza wiec mi juz starczy. Mysle tylko jak sobie kupic wode aby nie latac po butelke do sklepu i chyba wezme mała walizke i przywioze wiecej na kułkach. Niestety maz w egipcie a moj przyjaciel z samochodem niestety tez.
 
A wy jakie macie witaminy? Co do spuchniety nog i stop to powiedział abym piła mniej i siedziała w cieniu bo wtedy mniejsze jest pragnienie. A jak bardzo to lepiej zjesc jakis owoc.

Witamin mam mumomega 1x1 i feminatal N 1 tbl co 3 dni.
A co do obrzeków to ciekawe...bo mi zawsze kardiolodzy tłukli do łba, że właśnie trzeba pić więcej bo paradoksalnie to je zmniejsza, a przedwczoraj usłyszałam że nic moczopędnego nie dostane bo groźne dla dziecka i że musze sama sforsować diureze, czyli zmusić organizm do tego że sam się tego płynu w nadmiarze pozbył i że mam wypić ok 4-5 litrów i wczoraj tak zrobiłam, już myslałam że mi się ta woda uszami przeleje ale ruszyło :) I dzis na wadze 1,5 kg mniej w porównaniu z dniem wczorajszym i wreszcie mam kostki u stóp, więc jeszcze musze pozbyć sie kolejnego 1,5 i uznamy, że wyszłam na prostą. Mam zalecenie od kardiologó ważyć się codziennie własnie z uwagi na te obrzęki i zdawać codziennie raport z tego ile wypiłam i ile waże...
 
reklama
dawidowe dziwne, że lekarz kazał mniej pić... mi wszyscy zalecają pić jak najwięcej, żeby szczególnie w upały, żeby uniknąć puchnięcia.
 
Do góry