reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

serio, ogladalam rozne fora, ale jakies takie lipne :/// tu cos sie dzieje zawsze:) i serio ale tu naprawde sa fajni ludzie:) DAGISU- jak cukier ci przeskoczyl gorna granice to pewnie lekarz ci kaze zastosowac jakas dietke i ograniczenia... chyba ze dzien wczesniej nawcinalas sie slodkosci??? ja jak wcielam pake ciastek z czekolada to na drugi dzien wykrylo mi ze mam cukeir w moczu 0.08 wiec niby nic ale mnie wystraszylo, dopero babka z labo mi powiedziala ze pewnie wczoraj musialam sie najesc slodkosci:p no i to bylo to:p potem jak mialam badanie tydzien pozniej (bez obzerania sie ciachami o 22h dzien wczesniej) to juz wynik wyszedl ok.
 
reklama
Moja wycieczka do sklepu po owoce skonczyla sie tym ze wlasnie wcinam czekolade kasztanki i popijam cola z puszki, no i ot by bylo na tyle ograniczania slodkiego;-)
 
Moja wycieczka do sklepu po owoce skonczyla sie tym ze wlasnie wcinam czekolade kasztanki i popijam cola z puszki, no i ot by bylo na tyle ograniczania slodkiego;-)
Toś mi ochotę na słodkie zrobiła!

Pewnie znów skńczy się na orzeszkach w czekoladzie :]
Ale coli jakoś nie tykam, choć ochotę też mam sporą. Wycieczkę do sklepu właśnie planuję, "wychodzę" już od 2 godzin :zawstydzona/y:
 
Toś mi ochotę na słodkie zrobiła!

Pewnie znów skńczy się na orzeszkach w czekoladzie :]
Ale coli jakoś nie tykam, choć ochotę też mam sporą. Wycieczkę do sklepu właśnie planuję, "wychodzę" już od 2 godzin :zawstydzona/y:

ja wyskoczylam do warzywniaka, po owoce jakie na sniadanie dla cory, bo dzisiaj wszystko zjadla, a jak sie rano z lozka zwleke to nie mam wenny na jakies jajka itp ale owoce tez kupilam arbuza i cale 3 banany:tak:, a czekolady juz nie ma i coli tez nie ma
 
Mnie się od wczoraj chciało słodkiego i dzisiaj tort zrobiłam :) Słodki okropnie. Następnym razem muszę mniej cukru do kremu dodać.
 
Eh, ja po obiadokolacji pełnej warzywek; najadłam się tak że pewnie jutro ledwo będę się ruszać :]

Więc już ani słowa o słodkim więcej, o nie!
 
reklama
ja sie nawcinalam winogrona teraz zimnego z lodowy:p u nas we FR taki upal ze odlot... teraz jest 32 stopnie i nie ma czym dychnac doslownie....
 
Do góry