reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja tez wszedzie czytam ze powinnam wypic przynajmniej 4 l a tu kazał pic mniej. Rozumiem ze zrbił to to po badaniach a on mnie nie widział miesiac wiec nie wiem jak wpadł na to picie mniej. Dzis i jutro postaram sie wypic przynajmniej po te 4 litry i zobacze czy ruszy jak nie to sie zastosuje do lekarza.
Kurcze spac nie moge i tostów mi sie juz o 7 zachciało.
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim:)

No kurcze ja już wspominałam - mi lekarz na puchnięcie powiedział że bezpiecznie mogę Cyclo3fort łykać!!! Rano i wieczorem! Nawet jeszcze po szpitalu raz pytałam, żeby czasem nie kolidowało z tymi lekami co biorę. No i powiedział tak bez problemu, a teraz już sama nie wiem. Na dodatek jak Lolisza tak pisze:)

Ja też już spać nie mogę. Z tym moim wysokim cukrem postanowiłam poczekać do środy do wizyty! Bo jak mierzyłam sobie w ten sam dzień po posiłku to miałam 104!
Ech przeziębiona coś jestem, kicham jak szalona...

Miłego weekendu:)
 
Dagisu nie sugeruj się tym że ja moczopednych leków nie mogę bo ja łykałam przed ciążą typowe diuretyki dla osób z niewydolnością krążenia, bardzo silne, na recepte i nawet w nich na ulotkach jest napisane że pod żadnym pozorem w ciąży (Furosemid, Spironol). Cyclo3fort działa na innej zasadzie, to nie jest diuretyk czyli typowy lek moczopędny on zmniejsza przepuszczalność naczyń i w ten sposób redukuje obrzeki, a moje zatrzyamnie wody to typowe obrzeki pochodzenia sercowego więc ja z Cyclo3fort nawet nie ma co próbować.
 
Co do witam in to od 3 miesiąca biorę cały czas po jednej tabletce Feminatal N i 2 tabletki dziennie(rano i wieczorkiem jedna)Cyclo3Fort ale te tabletki z tego względu że do szczupłych nie należę i żeby zmniejszyć ryzyko żylaków...
 
Wszyscy pewnie na wyjazdach :) Ja właśnie wróciłam ze wsi od ciotki :) Cały dzień na powietrzu i jestem nawet zmęczona :) Jutro na działeczkę więc też wsiowo :) Fajno, lepiej niż w domu, bo w domu jest mega gorąco.
 
Ja też niedawno wróciłam z działki. Mamy tam MEGA basen,więc pluskanie było prawie cały czas. Jakub był przeszczęśliwy:-). Zresztą nie tylko on. Nawet moja mama, która stroni od wody, weszła i szalała z wnukiem.
 
Wszyscy pewnie na wyjazdach :) Ja właśnie wróciłam ze wsi od ciotki :) Cały dzień na powietrzu i jestem nawet zmęczona :) Jutro na działeczkę więc też wsiowo :) Fajno, lepiej niż w domu, bo w domu jest mega gorąco.

a ja siedze w domu i robie wszystko aby moje stopy powrociły do formy. Przeszłam sie tylko do sklepu po wode i witaminy. Niestety stopy jak bomby i az wstyd pojsc w czyms krótkim
 
Witam,

ja swojej dzialeczki niestety nie mam, ale pojechalam do znajomego i bylo super, dziec sie wypluskal, ja sie wylezalam, nawet opalilam troszke, wiec nie wygladam jak chodzace bladziszcze, a jutro juz w domku
 
reklama
a ja mam cały przyszły tydzien latania po urzedach ze chce mi sie odpoczac i nie wychodzic z domu. Za to pranie mam przed soba i tez mi sie nie chce ale musze to zrobic.
 
Do góry