reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja tak samo byłam przerażona przed badaniem z glukozą,bo każdy dookoła mówił mi że to ochydne ,nawet moja gin.Ale miło się zaskoczyłam,wypiłam bez problemu(75g) bez cytryny..nie powiem że było to dobre bo takie nie było..ale też nie najgorsze.Kibelka nie zaliczyłam to najważniejsze:-D jedno co mi po tym było to mnie tak zmuliło że po przyjezdzie do domku spałam od razu 2 godzinki...
 
reklama
witam serdecznie po dłuuugiej nieobecności. mój syndrom wicia gniazda tak się rozprzestrzenił po całym domu że dopiero podłączyli mi komputer i teraz siedzę sobie między kartonami i staram się nadrobić czas kiedy mnie nie było na forum. a miało być tylko malowanie jednego pokoju ;P, obecnie robią już drugi pokój.
widzę że jest nas coraz więcej- bardzo się cieszę i witam wszystkie panie :) mnie nie było tak długo, że też się czuję jakby był to mój pierwszy komentarz do forum.

p.s. ja pasy zapinam zawsze, jak tylko wsiadam do auta, jak mnie teraz za bardzo cisną (duży brzusio) to wyciągam więcej pasa tak by było luźno pod brzuszkiem.
 
hej dziewczyny

mam nadzieje, ze wszystko u was dobrze i maluszki rosna jak na drozdzach.

lolisza ty chyba spac nie mozesz, bo zawsze pierwsza zaczynasz dzien ;)
 
hejjjj
mnie tem troche nie bylo czytam ale z pisaniem ciezko.
Zaliczylam wizyte i zadowolona jestem:)) Zbadana szyjka ponoc dluga zamknieta wiec odetchnelam z ulga. I teraz najwazniejsze 2 sierpnia mam USG wow!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie ciesze ( w Anglii robia tylko 2 razy rutynowo) bo myslalam ze juz mojego dzidziusia nie zo bacze do porodu. Juz odliczam.......Ciesze sie ale tez zastanawiam czy wysylaja mnie na to USG bo moze cos byc nie tak. Mi to chyba nikt nie dogodzi ;-) bo zamiast sie cieszyc ja juz szukam dziury w calym. NIe wytrzymam z soba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Mala sie rusza i zaczlem liczyc ruchy zdecydowanie smyra mnie czesciej nad spojeniem lonowym hmmmmmm czyzby jednak nie odwrocial sie i nadal siedzi dumnie na pupie????????????? Zobaczymy w sierpniu.
 
Ja dziś byłam na wizycie i ogólnie ok, z szyjka itp. jedynie musze brać urosept i magnez więc jest nieźle. Szkoda tylko że dziś nie mialam usg tak bardzo chcialam zobaczyć moją niunię
 
hmmmmm nie wiem jak to sie stalo ze do tej pory do was nie dolaczylam :/ no wiec ja tez na pazdziernik, 7 wg mojej gin a 10 wg poloznej i to bedzie dziewczynka:))
 
reklama
I teraz najwazniejsze 2 sierpnia mam USG wow!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie ciesze ( w Anglii robia tylko 2 razy rutynowo) bo myslalam ze juz mojego dzidziusia nie zo bacze do porodu.

Nie wiem czy wiesz, ale i w Anglii, i w Szkocji mozna sobie isc do prywatnej kliniki i zrobic USG w ciazy kiedy chcesz. Dlatego my z mezem bedziemy je robic kolo 32-34 tygodnia i wtedy zrobimy sobie 3D, moze 4D. Podaje link do strony 4D Scans - Babybond - Ultrasound Scan wybierasz tylko lokalizacje i mozesz sie zapisac. Nie jest to bardzo tania impreza, ale przynajmniej jest taka mozliwosc. Kolezanki z pracy robily sobie u nich 4D i byly zachwycone obsluga i jakoscia filmu/zdjec.

dawidowe - witaj z powrotem!
 
Do góry