reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

hello,

Chciałam prosić Was o kciuki gdyż jutro o 10:45 mamy to cholerne szczepienie odra/świnka/różyczka i aż z nerwów przed nim nie mam na nic ochoty, dlatego chyba udam się do łóżka spać.

Poza tym Łukasz robi więcej kup, ale takich typowych dla zębów, bo wychodzą mu teraz chyba dolne czwórki, a wyszły niedawno górne. Poznaję te kupy zębowe po zapachu. Dzisiaj go w dzień musiałam aż trzy razy dawać pod prysznic bo tak przeciekło:baffled:. No i oczywiście potem trzeba prać ubranka żeby plam nie było.
Eh. To się wyżaliłam

Życzę wszystkim spokojnych snów i jeśli ktoś pije % to niech wypije za mnie:-)
 
reklama
sarisa - a gdzie to twoje zdjęcie? nie załapałam się? ja to sobie ciebie wyobrazałam jak business woman, w szpilkach i w kostiumiku, ale jak napisałaś, że pieski strzygłas, to cię w dżins przebrałam (szpilki zostawiłam, bo szpilki to zawsze pasują)
mamaagusi - no to mamy randke ;-)
maqc co małż zbroił?
nie wiem jak ci mam jego technikę opisać, trochę sie podciąga, potem noge zadziera, a ma długie, dupka w góre i już siedzi okrakiem, a potem to nura w dół, jak mu się udaje to łapie nasze łóżko (bo stoi tak ze 30 cm od jego) i sie opuszcza, a jak nie to wali głowa w podłogę i wyje. jak wylazł tej nocy, że nie spadł i nas nie pobudził - nie mam pojęcia. powinnam kamere chyba zamontować, bo sama jestem ciekawa.
wioli - mozesz mnie też skopac jak ci ulzy, do mnie masz bliżej niż do makucka
ryśku - a tobie co?
kurde natiolin też piję, a ja nie moge bo rano muszę jechać.
emiś gratuluje samodyscypliny, a na obiad pizze zamów
małami czym się kupa zębowa charakteryzuje, bo nawet nie wiedziałam, ze takowe są. kciukasy zaciśniętę. daj znać zaraz jak wrócicie.


oo widze, że nowy odcinek "Gotowych" się pojawił na seriale.online. musze zapodac. ale będe was podczytywać.
 
Kahaa to ja sobie już lepiej teraz wyobrażam jak on wychodzi z łóżeczka.
Mój młodszy brat też tak robił, bo miał łóżeczko koło łóżka rodziców. U nas jest inne ustawienie pokoju.
 
Mała mi zaciśnięte
Emiś :*
Rysia na wieczór chyba najbardziej, bo wtedy jestem w spoczynku hehe
Nat ja wcześniej miałam abonament za 40 zł i nic nie mogłam pogadać...a teraz prawie buzia mi się nie zamyka jak mam chwile.........bo rozmawiam z każdym i w końcu dzwonie a nie pisze smsy, choć eski swego czasu uwielbiałam pisac ;-). A jeśli chodzi o gości to przyjeżdzają dzieciaki siostry M. tzn córcia ma już 18(ale dla mnie zawsze będzie dzieciakiem, bo jak ją poznałam to miała 5 lat) , a syncio ma 8, a że ich uwielbiam i kocham nad życie to żaden kłopot.....do tego przyjadą jeszcze rodzice M. więc myślę, że to nawet odpoczynek będzie



A u mnie dziś imprezka za ścianą
 
Dziulka ty jeszcze małej miksujesz zupki? ja to co najwyżej widelcem buraka potraktowałam bo był twardszy a resztę niech sobie radzi. mamaagusi widzę że jak mi się umowa skończy to stary telefon machnę na początek na karte z popie.

oj tak moje dziecie lubi neiraz isc na latwizne i wsuwa miksowane.


witam wieczornie.

dzionek w pracy przelecial szybko i bylo nawet wesolo.... dzisiaj zostalam wzieta na rozmowe przez moja przelozona ws rodku dniowki...ze strachu mialam oczy jak jaja sadzone bo nei wiedzialam po co i czemu.... nasluchalam sie o sobie tyle ze szok.... wyszlam wyzsza o 20cm, bo jak sie okazalo podobno jestem najlepsza.... mozliwe ze czeka mnei awans.... ale ja chce miec inna prace.... wieksza kasa i lepsza praca. to mnei interesuje...w kazdym razie podnioslo mnei to na duchu ze jednak ktos docenai co robie.

Leane ma troszke mniejszy katarek. u niani byla grzeczna jak aniolek i zjadla slicznei obiadek, a wieczorem tatusiowi pokazala rozki i nei chciala jesc tego co w poludnie i musial zrobic inne jedzenie i obowiazkowo parowka.
jutro mam na ranek.... ciekawe jak dzisiaj mloda pospi...
 
reklama
Kahaa no to pięknie Ci się kojarzę ;-) i szpile to zawsze...tylko nie na spacery z wózkiem ;-)... dziny bardzo trafnie, ale obecnie gejtry wyglądające jak dziny , bo tak wygodniej ;-) a tu zdjęcia
 
Ostatnia edycja:
Do góry