reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ja chyba mam jakiś problem z wbiciem się :baffled:
Dawidowe jak ja bym mojego nie przypięła pasami to mogłoby być nieźle ;-)
a kto Cię nawiedził? :-)
E-lona ale fajny bałwan, chociaż mnie zima cieszy tylko na obrazkach.
Mamaagusi to fajny taki pakiet. Ale pewnie masz taki dotykowy telefon, a ja takiego mieć bym nie mogła.
Dorisday mam nadzieję, że się nie rozchorujesz!
Nie mam zielonego pojęcia co to są bańki chińskie ;-)
Sarisa o kurcze, to długo u Was goście zabalują, ja to bym się chyba do tego nie nadawała.
Fajny masz ten pakiet w play, ale ja to o wiele mniej miesięcznie wydaję na telefon (a nawet dwa) niż 70 zł.
Kroma zdrowia dla Arka i dla Twojego męża.
Renata a czemu miałabyś zwariować?
Kahaa przeraziła mnie ta historia z łóżeczkiem!
ooo, widzę, że doskonale się rozumiemy odnośnie spania :-)
Makuc czemu podirytowana? :-(
Emiliab coś się stało, że nie masz weny do pisania? :-(

Piszecie o alkoholu, ja właśnie jestem po jednym drinku i zastanawiam się nad następnym.
Mąż też mnie właśnie zdenerwował.
 
Natolinko ja też się zastanawiałam nad kolejnym drinem i właśnie uciekam sobie go zrobić:tak:więc zrób to samo:-Da czym Cię mąż wkurzył??
Makucku jak tam winko-smaczne i czy działa jak polepszacz nastroju??!!
Sarisko no jasne że trzeba coś z tym naszym paskudnym humorem zrobić-hihi obstawiam że najlepiej zadziała jak nas odwiedzisz:-Da jak tam Maleństwo??czujesz cały czas ruchy??!!

Wioli szybko wyślij chłopine do sklepu,niech Ci zapewni % jak są potrzebne:-Da jak tam koncepcja pokoju-wszystko dograne już na ostatni guzik do czerwieni??!!!:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natolinko jakoś ciężko i się wbić:dry:. Ale jutro będzie lepiej:tak:
sarisko kochana moja! Od rana myślałam o tobie i...zapomniałam! Gratuluję ruchów dzidzi! Jej, u ciebie za chwilę też będzie półmetek:-)
rysia,makuc oby złość szybko wam minęła,bo przecież ona piękności szkodzi:tak:

Ćwiczenia zrobione:tak:,teraz delektuję się Inką. Jutro mam masę spraw do załatwienia: odebrać awizo z poczty w centrum miasta,wykupić leki małżowi,iść na szczepienie z Frankiem,odebrać Kubie strój na bal karnawałowy... Ufff,i gdzie tu miejsce na zrobienie obiadu:dry:?
 
Emiliab co do urody to mnie to nie przekonuje (bo żem pikna inaczej i raczej nic mi już nie zaszkodzi:-D).Widzę że jutro czeka się faktycznie ciężki dzionek,dlatego życzę by wszystko udało Ci się załatwić błyskawicznie a czas na obiad...hmmm najlepiej zjeść go gdzieś na mieście:happy2:
Natolinko i jak tam pijesz dalej??!!a co do sytuacji że w barku pusto to ja też nie mogłabym tak mieć bo co jak co,ale jakieś oparcie na ciężkie chwile w postaci % muszą być:-D
Makucku jesteś czy już żeś taka pijana że ciężko Ci coś napisać??!!;-):-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mój Bartek jedzie jutro na wycieczkę pewnie pól nocy będzie Lazil po domu pytając która godzina boi sie zeby sie nie spoznic zawsze tak przeżywa jak gdzieś jedziemy
 
Do góry