reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
jestem i ja:-Dkurcze jakoś brak mi weny do odpisywania,ale przynajmniej duchowo jestem z Wami-a co!!!Miłosz usnął mi jakieś 40 minut temu a ja pije drina na rozładowanie złej energii (której jest we mnie zdecydowanie za dużo,więc witaj Makucku w klubie:baffled:)
 
RYSIA hmm może i ja wina się z tej "okazji" napiję? :cool2: :*** P.S poza tym szybko Wam dzisiaj syncio spać poszedł! a to już duży plus tego wszystkiego.
 
Makucku taaa poszedł spać,ale już jedną pobudkę zaliczył więc zobaczymy jaka będzie reszta nocy:confused:obawiam się że może on nie śpi na noc,tylko urządza sobie wieczorną drzemkę:dry:ale nie chce nad tym gdybać...zobaczymy,pożyjemy:-Da winka się napij...każda okazja dobra:-D:-D
 
Jestem i ja, mąż walczy z Oliwią (usypia). Przede mną jeszcze ćwiczenia i pewnie uderzę na wannę a później na łóżko. Wieczorem było drugie podejście do sanek, wytrzymała w nich raptem 15 minut, wow !!! Nadrobię Was pewnie z rana bo jakoś teraz głowy do tego nie mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry