reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hej! Jestem, ale tak jakby mnie nie było, bo oczy mi się zamykają (Laura jeszcze nie zasnęła) i głowa trochę boli.
Kahaaa jejku mnie by zaraz serce zaczęło walić jak szalone jakby dziecka nie było w łóżeczku, które wg mnie jest bezpieczne. Z Tomcia niezły akrobata, ale trzeba coś z tym zrobić, żeby sobie krzywdy nie zrobił. A propos luku to Ty się nam jeszcze W OGÓLE nie pokazałaś, albo ja przegapiłam.
Mała_mi trzymam kciuki. Może nie będzie tak źle jak myślisz. Ja Laurę szczepiłam w listopadzie i po tym co pisałyście też się bałam, a w sumie bez echa szczepionka przeszła.
Kania, Makuc, Nat poprawy humoru życzę.
Dziulka może za awansem pójdzie i podwyżka.

Więcej nie pamiętam i nie jestem pewna czy to co napisałam to akurat do właściwych osób, bo z pamięci.
 
ELONA na pewno, ale pytanie kiedy??? w kazdym razie ja i tak mam dosc tej pracy...chcialabym odwalic np 8.30-17h i sobote i niedziele wolna miec ale w handlu tak sie nei da
 
Dziulka a pamiętam jak na początku byłaś zachwycona, że dostałaś tą pracę. Co do handlu to masz rację, że wolne weekendy odpadają.
 
ELONA bo w pracy atmosfera jest super, przelozeni sa swietni, klienci bardziej znosni niz w mojej poprzedniej pracy,tu mniej sie umecze fizycznie ale za to mam wiecej godzin i te dniowki poryte, np dzis 13-20.40 a jutro na ranek trza leciec na 8.30. to to mnei wykancza. a nei da sie inaczej zrobic....
 
dziulka przecież ty francuski znasz, nie mozęsz sobie jakiejs biurowej roboty poszukac, chocby jakis office assistance na początek, a potem jakies kursy robic czy co?
elona - oblukałaś? bo wywalam?
 
reklama
Do góry