reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Lolisza dzięki. Świetnie było w Krakowie. I co najważniejsze syn zadowolony. Jeszcze co najmniej na jedną wycieczkę w te wakacje tam się wybierzemy.
W te przesądy tez nie wierzę. Tak tylko chciałam sprawdzić czy coś w tym jest. :-)

Moriam udanych zakupów. Ja wczoraj w saturnie szukałam pralki, ale niestety nie było tej, którą chcę.

Agrafa też w Katowicach studiowałam.
Ale by było jakby się okazało, że masz bliźniaki ;-)

Misia w takim razie witaj ponownie. Ja mam wizytę w śr o 15.00.

Ida posłuchaj swojej własnej rady i głowa do góry!

Onesmile dobrze, że już widać poprawę.
 
reklama
Natolin wszystkie osoby które znam i które stosowały luteine jako profilaktyke porodu przedwczesnego miały dopochwowo, gin tez mi mówił że ewentualnie na tą moja szyjke może mi zlecić ale zaczełam marudzic że już wole cordafen albo fenoterol niz te wstretne dopochwowe tablety i odpowiedział że ok w takim razie odpuszczamy luteine bo doustnych nie ma co bo to ma działać dokładnie na szyjke i tylko dopochwowe jest wtedy sens. Wcześniej jak odstawiałam to zalecił tylko robić to stopniowo (odstawiłam w 18 tc), czyli jak brałam 2x1 tbl to potem przez 3 dni 1x1 tbl na noc a potem 2 razy w tygodniu wzięłam i koniec i wreszcie odżyłam :)

Ladygab dzieci ponospowe maja słabe napięcie mięśniowe po urodzeniu i to się przez różny czas u różnych dzieci utrzymuje, dotyczy to głównie mięśni twarzy ale może być również słabsze napięcie innych mięśni. Słabsze napięcie mięśni twarzy prowadzi do tego, że noworodki potrafią się bardzo ślinić, mają problem ze ssaniem piersi (prawidłowym jej uchwyceniem), bardzo często mają nieprawidłowy odruch żuchwowy. Rehabilitacja jest mozliwa, ale wu wielu dzieci w późniejszym wieku rozwojowym pojawiają się poważne problemy z wymową.
 
Ja wciąż biorę luteinę dowcipną- miałam plamienia, no i pobolewa mnie brzuch jak na okres, no i teraz macica mi się stawia=gimnastykuje, moja szyjka ma wg ostatniego usg 30mm (po raz pierwszy miałam mierzoną, więc nie wiem niestety, czy się skróciła, czy taka jest- zagadam jutro na wizycie o tym z gin, no i czasem czuję jakby kłucie gdzieś w środku podwozia- jakby szpilkę mi tam wbijano).

Na początku było podejrzenie bliźniaków, bo na usg było widać 2 pęcherzyki, uznaliśmy wtedy, że to albo bliźniak, albo krwiak, no i na kolejnym usg okazało się, że to krwiak (a zawsze chciałam mieć bliźniaki!, może next time... ;-)).

Studia dokładniej w Sosnowcu, ale to już podobno za granicą ;-).
 
Wróciłam padnięta ale szczęśliwa. Na działeczce inne powietrze no i mięsko z grilla ;) Teraz lecę pod prysznic. Ida bez dołów mi tu! :*:*
 
Witajcie dziewczyny w ten upalny dzień:-)

pogoda jest cudna, ale cóż z tego kiedy nie można z niej w pełni korzystać... opalanie nad jeziorkiem odpada.

Poszłam dzisiaj z moim M. na spacerek, było bardzo gorąco i spuchły mi palce u rąk:szok: nie jakoś bardzo ale nie mogłam swobodnie ściągnąć pierścionka. Są na to jakieś sposoby? W necie wyczytałam, że ograniczyć spożycie soli- ale jakoś kilogramami jej nie pochłaniam...
 
A ja dziś nad jeziorkiem byłam na 2h i tak w pół słońcu, pół cieniu siedziałam :) Było przyjemnie, oczywiście w sukieneczce, żeby brzuszka nie opalać :)
 
Witam,

Ja dzisiaj malo na sloneczku, jedyna wyprawa to do komisji wyborczej ok 15-16 ale w pelnym sloneczku zajelo nam to moze jakies 30 min, wszyscy padli a ja zadowolona jeszcze bym pochodzila, tylko pic mi sie przeokrutnie chcialo, a tak nawet sie nie spocilam!! Jakos calkowicie sie przestawilam na upaly i caly czas bym sie tylko grzala i grzala:-)

A jutro do prywatnego lekarza ide:happy2:
 
reklama
Do góry