reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
możliwe ;)
chociaż ja to mam urlop, więc na weekend nie czekam specjalnie.
byłam dzisiaj u lekarza i trochę się uspokoiłam, choć nie wszystko jest OK, ale to już na odpowiednim wątku. Pozdrawiam ciepło :)
 
Witam.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt.
Nina cieszę się, że lekarze postawili diagnozę i już jest lepiej.
Onesmile mam nadzieję, że i u Ciebie rumień szybko zniknie i że nie jest to nic poważnego.
Monimoni a jak dziś? Nie masz już twardnień brzucha?
Fasolkaania też miałam obawy czy sobie dam radę z maluchem po porodzie, ale to było przy pierwszym dziecku. Teraz jest inaczej i jakaś spokojna jestem (przynajmniej narazie). Wszystko się ułoży.
Uska78 a jak u Ciebie po wizycie? Ok?
Smoniq postaraj się wyluzować, bo przecież wiesz, że stres szkodzi.

A ja dziś piłam glukozę. Zdążyłam w ostatniej chwili, bo byłam o 8.30, a o 9.30 zamykali dziś. Wypiłam duszkiem cały kubek, posiedziałam i było ok. Ciekawa jestem jaki wynik będzie. Oby dobry. W środę wizyta na którą nie mogę się doczekać, bo idę na usg 3/4D.
Jutro wybieramy się znowu na wycieczkę, a przy okazji będziemy świętować naszą już 6 rocznicę.
 
Hej dziewczynki. Ja teraz sama całe dnie siedzę bo małż na remoncie. To nasze mieszkanie jest na drugim osiedlu, kawałek drogi od nas i dla zdrowia chodzę sobie do małża na spacerek :)
 
Malutka sama siedzisz i dopiero teraz tu zaglądasz? Przestój weekendowy się zrobił i nie mam co czytać :)

Pamiętacie może jak to było z tą linią na brzuchu? Na dziewczynkę długa przez cały brzuch, a na chłopaka krótka? Ciekawa jestem czy to się potwierdza, ale pewnie nie tak jak inne tego typu przepowiednie. Mnie zaskoczyła teściowa, bo byli tu w ostatnią sb i stwierdziła, że mam szpiczasty brzuch i dlatego będzie dziewczynka. Oczywiście wcześniej nie mówiliśmy jej jaka jest płeć. A koleżanka mi mówiła, że jak pępek jest wystający to będzie dziewczynka.
 
reklama
Do góry