reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Sarisa widzisz jak to od razu widać komu sprawdzałam prace. A z Twoją pracą nie kapuję. Co ma deszcz do tego, że nie ma zwierząt?
Wioli uwierz mi, że 7 pał to mało jak na 2 grupy.
Nat 2x w tyg zaczynam o 7.10, żeby te zakichane karciane zrobić.
 
E-lona rozumiem. Masakra z tymi karcianymi, a potem trąbią, że niby nauczyciele dostali podwyżki...
Sariska nie wiem co to znaczy groomer :zawstydzona/y:
 
Nat przecież otwarcie było mówione, że podwyżki dostaniemy, ale musimy te 2 dodatkowe godziny w szkole odbębnić. Więc ja pytam co to za podwyżka?
 
Sheeney z telefonami kto ma lepszy nowszy to chyba w podstawówce :-pJa nie kupuje tel po to zeby mieć lepszy od koleżanki to tak samo jak np z telewizorem mam oglądać tv w czarno białym skoro ktoś wymyślił LCD czy plazmy i lepszy jest komfort w użytkowaniu?
 
reklama
E-lonka pisałam wcześniej, że pojechałam do mojej pracy pozawozić co trzeba ;-) i chciałam Zuzkowi króliczki, myszki, choimiczki, pieski, kotki a okazało się, że nie ma ani 1 żywego zwierzątka :-(, bo sklep pada :-(. Suchej karmy jak było min.4 firmy tak jest chyba 1-2 i po 1 do 2 worków. Już wiadomo o co kaman?
Nat http://www.groomer.com.pl/index.php?art=zawodgroomer]GROOMER - SERWIS PIEL popatrz na zdjęcia psiaków ;-)
 
Do góry