reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A mi jest tak se... Bałagan w kuchni,Kuba znowu szaleje:no::no::no:. Na dodatek Franek wpadł dzisiaj w histerie i nie mogłam go uspokoić. Normalnie nic,tylko sie napić:wściekła/y:.

Dobranoc
 
reklama
Nat najgorsze w tym to, że uczniowie nie mają obowiązku być na tych zajęciach i trzeba się prosić, żeby łaskawie przyszli. Dla mnie to jest poniżające. To oni powinni chodzić za mną, a nie odwrotnie.
 
Ja znam wiele przypadkow ludzi dorosłych szpanujacych telefonami czy nawet telewizorami niestety ,choc to strasznie płytkie uwazam.
ja po prostu mam inne podejscie do takich rzeczy .I nie trzeba miec 60 calowej plazmy,zeby miec komfort w ogladaniu telewizji..;-)

sariska to ja tez nie widziałam,ze ty zwierzatkami sie zajmujesz:-)

Emiliab napij sie a co Ci szkodzi:-p
 
Ostatnia edycja:
Sheeney ja tez niemam 60calowej 42 mi wystarczy:-D:rofl2: jak coś mi się podoba i uważam ze jest mi potrzebne to czemu nie;-)
 
sariska no właśnie tv wystarczy żeby był obraz i dźwięk a te jakości jakieś hd czy coś tam full to ja np nie widzę różnicy,ja nawet nie mam żadnej tv kablowej ani żadnych ''polsatów'', ''enek'' czy innych zwykła antena tylko
 
Sarisa teraz już wszystko jasne. Umknęło mi, że to sklep pada.
Emilia to otwieraj browarek :)

A dla mnie tv 32 calowy byłby wystarczający.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kablówka musi być bo jak sobie przypomne moje pierwsze pół roku z małym telewizrokiem (który mi nie przeszkadzał) i to latanie z ustawianiem anteny aby coś byłowidać to mnie krew zalewała. Wiec kupiłam kablówke.
 
Do góry