reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Moja jedyna rozrywka tutaj jest tv i bez telewizora i pl tv to bym oszalala na hd i tych inych się nie znam to konik mojego to tak samo z robotem kuchennym po co się męczyć z tarkami ciachac jak można w sekundzie wszystko zrobić a to tez gadżet i bez takich wlasnie niezamierzam się obywac
 
Ikuś a to do mnie?? z tym HD? Jesli o takie sprzeciki chodzi nowe telefony, tv itp. To mój małż. oj tak teraz sobie wymyślił duży iluś tam calowy i nawet niewiem czy chce LED czy plazme hmmmmmmmm??? Mi moja sluba 32 wystarcza :-)....wiem tylko, że jak kupimy następny to na bank będzie to samsung :-)ale to za kilka lat ;-)
Wioli,Nat,Ika już wiadomo co Sariska do tej pory robiła? I teraz to już rekereacyjnie :-) tylko zaufane pieski i tylko znajomym. Zadnych innych małych zaniedbanych szczurków nie mam zamiaru tykać ....
Sheeney to zajęcie sprawiało mi wielką przyjemość mimo iż psy czasem walnięte przychodziły :-(
 
co to telefonów to lubię nowinki...ale że mam pecha do tel.(i wszystie mi się psują) to następny wezmę sobie jakiś najprościejszy:tak:co do telewizora to mam taki 37 cali i jak dla mnie jest wystarczający (ale nie ukrywam że jakbym sr.ała kasą to mogłabym mieć taki na całą ścianę:-D).Nie lubię szpanować i chwalić się gadżetami ale uważam że w XXI wieku wiele z nich ułatwia nam życie:tak:to tyle ode mnie...

Sarisko to fajny miałaś (masz) fach,u mnie niestety brak cierpliwości nie dał by mi dobrze wspólpracować ze zwierzakami;-):tak:
 
Shheney nie taki ładny ;-), ale fakt uwielbiam ją strzyc, bo troche wiercipiętka jest, ale pięknie na stole stoi........czego się o innych psiurach powiedzieć nie da......bo albo gryzą, albo sie telepią........a wina właścicieli którzy na codzien z psem nic nie robią, a potem pies sie stresuje :-( niestety
Rysia miałam teraz ze wzgledu na zdrowie fasolki bym do tego nie wróciła.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
narzekacie , ze cisza i ciasza, a ja juz od godziny nadrabiam..,.,:-D
podczytywalam was rano na telewizorze( brat mnie uswiadomila ze mam internet w Tv) ale odpisywanie pilotem mnie przeroslo i dalam spokoj..;-)
makuc- to jak bedzie z ta a6w? i kiedy ida zaczac moze? ja chyba wystartuja, bo do 15 lutego musze skonczyc
16 lecimy do Andory . Na wesele kuzyna malza mojego. Ja na nartach jezdzic raczej nie bede, ale wybieram sie do SPA i brzucho warto podrasowac:))
sariska-zadnych artykulow ci nie podrzuce, bo nie mam. Co konkretnie chcesz wiedziec. Pasty na dzisla krwawiace to Meridol i Lacalut Activ polecam. Sama uzywam na codzien Elmex pomaranczowy,Maura tez i ta polecam. Zreszta kazda pasta dobra jak sie regularnie zebiska szoruje:))
dawidowe-zdrowka dla Laurki
sheeney- zazdroszcze spokoju i super relacji z mezem,
ja niestety mam taki charakter, ze latwo sie irytuje i krzyknac tez potrafie. Co ciekawe, jedynie do osob ktore na prawde kocham-do mamy i meza. Potem cierpie i mam wyrzuty sumienia.Dla obcych jestem do rany przyloz:-)

co do telefonu, to ja tez mam dotykowy i tak sie przyzwyczailam, ze jak inny mi w rece wpadnie, to jak sariska,w ekran stukam:) to samo mam przy bankomacie itp:))

a telewizor mamy 47 calowy. Wymysl mojego. I ostatnio stwierdzil,zem chyba za maly!:szok:
 
Do góry