reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Sariska super wiesci!!!!!!!! :-):-):-) ciesze sie razem z Toba!!!!

Ja wlasnie wrocilam z wizyty u lekarza comiesiecznej i ciesze sie bo nic nie przytylam od poczatku ciazy a to juz 5 miesiac:-):-p
A my wczoraj kupilsimy prezent dla Tomusia na gwiazdke!Jest zapakowany i schowany i jest swietny.Jak mi sie uda przypomniec sobie nazwe firmy to wrzuce na zakupowy
 
Natolin:-D:-D nie mam jakiegos wiekszego apetytu ani zachcianek to i nie mam z czego tyc ale to akurat bardzo mnie cieszy

Ragna ja tam akurat takie podejscie lekarzy rozumiem bo sama bym nie poszla do lekarza z sama goraczka,zreszta my oprocz wizyt zapisanych ustawowo nie bylismy jeszcze z malym ani razu u lekarza
 
Sheeney wow ja w 5 miesiącu miałam juz sporo ra + gratuluje
Ragna niby tak ale jak coś się pózniej rozwinie z tej gorączki to powie czemu pani szybciej nie przyszła ja wychodzę z założenia ze lepiej mieć pewność
 
reklama
Do góry