reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Rzadko tu zaglądam bo nie mam aż tyle czasu wolnego i częściej mykam po podforumach ;-) Serwus więc MAmuśki po długiej przerwie!
Hej dziewczynki tu nas więcej i ciekawsze forum w wyglądzie, łatwiejsze, przejrzystsze i wygodniejsze zapraszam :)
Brzuszek.Net - Forum o ciąży - PAŻDZIERNIK 2010 - strona 1
No i jak już zaglądnęłam, żeby coś niecoś podczytać to tu takie cuś! Adrenalina mi podskoczyła, dym poszedł z nosa bo jak to tak mamuski podkradac! a tu czytam dalej i co? Dorisday, Efa, Ladygab, fasolkaania, monimoni koffane jestescie :wink: Moderatorskie dzięki przesyłam ;-)

No wiesz raczej kazdy ma jedne skojarzenia hehe

A tu rzeczywiescie porzadeczek jest wszytsko na swoim miejscu, tylko my czasami piszemy cos nie tam gdzie trzeba, ale to tam sporadycznie:-D:-D:-D
Pewnie, że sporadycznie i z ciążowego rozkojarzenia ;-);-)
 
Cześć dziewczyny, mam prośbę oceńcie co widac według Was w środku. Po lewej w niebieskich ramkach są chłopcy po prawej w różowych dziewczynki. A co jest w żółtej? Proszę Was o pomoc, jesteście starsze starzem i liczę, ze mi pomożecie :-) Dziękuję!!!! plec.jpg
 
Agrafka- hmm ciezko ocenic, ale moze dziewczynka??? ale teraz to jeszcze malo widac, poczekaj tak do ok 20 tygodnia:-)

Gabires- hehe sie usmialam z podkradania mamusiek :-D:-)
 
ja też się stąd nie ruszam, przyzwyczaiłam się już :)
sarisa ja też nie spotykam się z jakimś uprzywilejowaniem w autobusie czy kolejce, niestety... a o kolejce w przychodni na pobranie krwi to już nie mówię, bo jak ostatnio byłam to musiałam odsiedzieć swoje i inne kobiety w ciąży też
fasolkinia szkoda, że mieszkasz daleko ode mnie, bo u mnie ze sprzątania nici... a jeszcze dostałam rzeczy dla malucha, a nie mam nawet siły ich poprzeglądać. jaram się wózkiem na razie ;)
no i jakaś chandra mnie dzisiaj dopada ze względu na to, że nie mamy mieszkania, ale odpędzam od siebie strach.
 
Natolin- nie przejmuj si ebrakiem mieszkania!!! ja tez nie mam mieszkania, malo tego nie wiem czy bede miala gdzie mieszkac, w lipcu sie dowiemy czy mamy sie przeprowadzac, czy zostaniemy tu jeszcze jako sdo lutego i potem bedziemy sie przprowadzac...wiec ja nie tyle co nie mam wlasnego to nadal nie wiem gdzie bede mieszkac, a przeprowadzac sie bedziemy jak cos we wrzesniu...wiec uszy o gory

pochwal sie jaka masz bryke dla dzidzi:-)
 
reklama
Do góry