reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam sie i ja!
u nas niby wszystko ok, ale szyjka mi sie podobno skraca :/
nie wiem sama co o tym myslec, bo w pierwszej ciazy nie miałam tego problemu...
faceci to faktycznie niewiele rozumieją, mój twierdzi ze sie przemeczam na L4 w ogrodzie i stad te dolegliwosci, a ja nic takiego nie robie, tylko jak mu to wytłumaczyc ?:(
udanych urlopików :)
całuski w brzuszki ;)
 
reklama
no proszę proszę.... znów super wieści- kolejne nowe cztery kółka :-) tym razem dla brzuszkowego lokatora. Gratuluję Natolin!!!!

Lolisza no wreszcie jestes :-) welcome back hehe

Monimoni powodzenia na egzaminie , tylko jak juz zdasz to bez szaleństw! Proszę ładnie do domku ,żeby nam -forumowej rodzince zdac relacje.... :-D

U mnie juz ok , małz grzeczny i mily :-).
Mam dobry humor , bo wlasnie wypralam ciuszki , które mialam juz pokupione dla maluszka ... i jakos tak fajnie hihi.
Poza tym jutro mam wolne takze tymbardziej humorek dopisuje, tylko troszke denerwuje sie jutrzejsza wizyta a konkretniej wynikiem z posiewu... no ale cóz, sie zobaczy co bedzie.
Chyba ciuszki-maluszki sie wyprały ... to lecę powiesić :-)
 
Dobry wieczór :-):-)

Rzadko tu wpadam, raczej czasami skrobnę coś na wątkach pobocznych... ale w tym tygodniu powinnam skończyć sesję, więc postaram się bywać tu częściej :tak::tak:
chyba nawet nie będę miała wyjścia ;-);-)

Przeczytałam parę stron pobieżnie :tak::tak:

natolin bryka super ;-);-)
 
Witam Was październikowe mamusie!
Jestem tu nowa, z racji że skończyła mi się sesja mam maaasę wolnego czasu to i na forum postanowiłam popisać.
Jestem w 22tc :) będzie Synek.

pozdrawiam wszystkie październikowe mamuśki!!!


PS. Jak zrobić suwaczek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
malutka witaj w klubie jedo dla malucha ;-).

Bartatina jest BAAAARDZO chwalona na forach przez mamy, które ją mają!

Zresztą polecam wpisać w googla nazwę wózka, który się upatrzyło i poczytać opinie użytkowników.

Na forum gazety wyborczej jest dział o wózkach i chyba są tam wszystkie wózki świata opisane.

A ja zaczęłam haftować metryczkę dla Jagi, efekt końcowy ma wyglądać tak:
36995235.jpg | mmijaa | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Trzymajcie kciuki, żeby mi się nitki nie plątały ;-).

A ja kciukuję dziś za wizyty i inne dobre wieści.
 
reklama
Do góry