reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Makuc, Ida, Natolin??? Przecież to Wyście tu rządziły a teraz gdzieś tak na poboczu siedzicie ciuchutko i niewiele wiemy co u Was itd... Tylko czemu??? Co się zmieniło???
no połaskotałaś trochę moją próżność, nie powiem ;-) dziękuję :-)
ja miałam kiepski sierpień, a jeszcze bardziej kiepski wrzesień. Do tego remont w mieszkaniu niekończący się... :-/ ale ja nie zniknę na pewno i do pracy nie wracam, więc czas mam.

BEATKA Wy też dziś świętujecie? Nie wiem czy nas jeszcze podczytujesz, ale wiesz, że ja o Was pamiętam :-) O Twoim synku roczniaku, ale i o Twojej ślicznej starszej córci też :-)

CAMBRIA to macie wesoło ;-) mój to woli się bawić sam, czasem tylko ze mną, a tak to raczej wszędzie go pełno, więc ciężko się z nim bawić, no chyba, że ganiając go na czworaka.
współczuję migren!

PAOLCIA a gdzie takie cudo kupujesz?

oho, burza idzie, a ja się boję...

RYSIA to ile masz już tych kolczyków? a co Miłoszek robił jak byłaś w solarium? czy całą rodzinką na spacerze byliście?
a no i życzę Ci weny do pisania mgr

RENATA drzemka o 19? nieźle! mój pare minut przed 19 już usnął na noc


aaa, nie pochwaliłam się! zaglądam dzisiaj całkiem przypadkowo do buzi małego a tam dwa nowe zęby! i to czwórki dolne, choć na dole ma tylko jedynki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też nie mam czasu, Olka czort do potęgi ntej- normalnie mi łapy opadają, ale już śpią.

Elwirka- ona ma taką tendencję czy coś zjadła, musisz jej jadłospis zmienić, dawaj jej przeciery z jabłek w słoiczkach i śliweczki, a teraz szoruj do apteki po ten czopek tak jak Renatka radzi i żeby dziecko już sobie odpoczęło.
 
Wieczór bry...

Natolin gratuluję Piotrusiowi kolejnych ząbków, a Wam przede wszystkim bezobjawowego ich pojawienia.
Rozumiem, że masz teraz ciężki okres ale radościami jak smutkami trzeba się dzielić, będzie Ci lżej na serduchu. Remont? o widzisz nic się nie chwalisz, mam nadzieję że końcowy rezultat ujrzy światło BB?
Ida rozumiem, że czasu możesz nie mieć, najpierw remonty, teraz korki w dodatku chodząca Michalinka ale nam Ciebie tu brakuje.
Rysia kolejny kolczyk??? czemu tylko w uchu???
Roxannka super masz mężczyzn :-)
Kroma jak piszesz o swojej Oli, to jakbym czytała o mojej chrześnicy...
Kasis szybko Ci Błażej padł...
Renata nie zazdroszczę a wręcz współczuję...
Dobranocka jak się czujesz???
Emiliab znów przeciągiem :-(

Oliwia po żłobku dziś padła, spała jakieś 45 minut ale wstała lewą nogą... i do wieczora był meksyk.
Udało mi się wyrwać na chwilę z domu - autem pojechałam do najbliższego sklepu po owoce dla niej.
Ciekawa jestem jaka nocka Nas dziś czeka...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewuszki.Ale Was wczoraj na wspomnienia wzięło ale nie dziwie się,ja też tak ostatnio mam i pamiętam jak na końcówce to przekładanie i oglądanie co chwilę malutkich ciuszków i wyobrażanie sobie jak to będzie...ale było pięknie,raz dwa bo godzinka i troche i Lenka mój rojberek był na świecie:-)

Dla Leane i Gabrysi najlepsze życzenia pierwszoroczkowe!!!

Dla Roxi też wszystkiego najlepszego,100 lat kochana:)

narazie tyle lece na dymka i zaraz wracam.

 
KANIA główna sprawa nie dotyczy mnie osobiście, więc nie mam prawa pisać o niej publicznie.
ale dzięki! remont to nic takiego, ale roboty dużo.
no dobra, przyznaje się - IDUSIA ja też tęsknię :-(
 
reklama
Do góry