reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania to zdrówka Ci życzę!! I dziękuję, że mnie podtrzymujesz na duchu! :*
natolin a ja kupuje takie specjalne rolki fotokleber i tam jest 500 szt takich małych paseczków co się przykleja do zdjęcia i potem do albumu, coś na zasadzie taśmy klejącej dwustronnej, tylko to jest typowo do zdjęć. Koszt 8 zł!
cambria witaj! :-) współczuje migren! I fajnie że Karolek tak ładnie je! Pisz częściej!
 
reklama
Cambria współczuję migren, mnie od wczoraj głowa pęka ale to raczej z tego co mnie nabiera albo rozbiera... Fajnie, że Karolek tak wcina ładnie i gratuluję mu samodzielnego chodzenia.
Paolcia głowa do góry :-)
 
LEANE,GABI wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek!!!!!

ROXI dużo szczęścia i słodyczy tego ci Franek z mamusią życzy
I prezent dla ciebie od Smerfa
images

Niech w tej paczce będzie to,o czym marzysz(np. 50 milionów;-))

EFA gratki dla Tomka
 
Właśnie wróciliśmy ze spacerku na którym zaliczyłam solarium i kolejnego kolczyka w uchu a teraz Miłosz udał się na pierwszą drzemkę a ja mam chwilunie (chociaż tak naprawdę nie powinnam jej mieć,bo sprzątania,prania,prasowania mam full)by posiedzieć na forum...

Paolcia będzie dobrze...w pracy odpoczniesz od niuni a w domu od pracy:-)
Cambria aby migrena poszła precz,tego Ci życzę:-)
Efa gratulacje dla męża:-)i jeśli jesteśmy już w temacie obrony,pisania prac itp.to czekam na jakiegoś pałera bo za 3 tyg.powinnam oddać przynajmniej dwa rozdziały pracy magisterskiej a ja nie mam nic i nawet nie chce mi się za nią wziąść:wściekła/y:
Sarisko jak tam urządzanie mieszkanka???chwal nam się szybko rezultatami bo już umieram z ciekawości jak się urządziłaś zdolniacho:-)
Kania,Beti zdrówka dla Was kobietki:-)
Natolinko a co do klejów (klei) to ja też używam takiego najzwyklejszego z najzwyklejszych i jak narazie wszystko się trzyma tak jak powinno:-)

aaaa i jeśli jesień ma wyglądać tak jak teraz to jestem skłonna ją polubić-jest pięknie!!!!:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aaaa i jeśli jesień ma wyglądać tak jak teraz to jestem skłonna ją polubić-jest pięknie!!!!:-)
no to już wiem kto mi słonko zapindolił:cool::dry::-p:tak:;-):-D
paolcia, no.... nie spieszy mi sie do kolejnej przygody 9miesięcznej i jej następstw...
kania, a bo jakoś tak... nie wiem, mam mniej czasu a jak już mam to właśnie ciężko się wbić... nie lubię odpisywać wybiórczo a na konkretne "przelecenie" tego czasu za mało i o:cool:
coś jeszcze miałam a nie pamiętam... no nic do korqw trrza się szykować:nerd:
 
Dziewczyny, bardzo wam dziękuje za życzenia! :-):-):-)


happy, kania, zdrówka dla Was!

alicja, obyś jednak z pracy wcześniej wróciła :tak: a torcik od Ciebie pierwsza klasa hehe :-D

elwirka, to widze, że nocki miałyśmy podobne :sorry2: u nas po tym przeciwbólowym Patryk miał jedną pobudke chwile po 5, a już o 6 pobudka na dobre, więc nie było tak źle jak się spodziewałam :-)

dziulka,
STO LAT i wszystkiego najlepszego dla Leane w dniu jej pierwszych urodzinek !!! :-) a ja napiłabym się z tobą z wielką chęcią, najlepiej jakiegoś winka ;-)

joli,
dla twojej pociechy również wszystkiego naj!!! :-)

no i oczywiście najlepsze życzonka urodzinowe dla naszego starszaka,która ma już trochę więcej niż 1 roczek,ale wciąż jest młodziutka:-)
tylko troszke więcej :-p a o tego pana co mi przesłałaś to aż mąż jest zazdrosny :-D
życze mobilizacji w pisaniu pracy, ja niestety jej nie miałam :baffled: a pogoda faktycznie piękna :cool2:

roxi widzę , że Ty tez dzis swiętujesz! Także Wszystkiego co najlepsze!!!! Szczęsliwego i bezbolesnego powrotu do pracy, pociechy z Ptysia i mnóstwo miłosci od małżyka.
oj tak, wszystko się przyda ale w obecnej sytuacji to najbardziej :tak: miłego pracusiowania na świeżym powietrzu ;-)

efa, ogromniaste gratulacje dla Tomka!!! :-) a ta kłótnia to może z nerwów :sorry2:

Niech w tej paczce będzie to,o czym marzysz(np. 50 milionów;-))
dzięki, że mi przypomniałaś, musze iść zagrać :rofl2:


Mi dzionek dzisiaj upływa miło i przyjemnie :-) męzuś zrobił śniadanko, potem zabrał Ptyśka na spacer, a ja w tym czasie wziełam relaksującą kąpiel z peelingami i różnymi takimi zabiegami ;-) Jak moi mężczyźni wrócili ze spaceru to dostałam jedną małą różyczke, którą wręczył mi mój synek i duży bukiet róż od męża :-):-):-) a zaraz wybieramy się na rodzinny spacer, lubie takie dni :-)

jeszcze tylko musze męża na te tańce namówić :laugh2::rofl:
 
Ostatnia edycja:
Hej.

Wpadłam tylko wycałować Leaniątko - skarbie najdroższy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZKU!

I pogratulować Tomkowi obrony - GRATULUJĘ! Życzę Wam, Efa i Tomku, aby to był początek czegoś przełomowego, lepszego i pieknego w Waszej rodzinie.
 
No i u nas drzemka nr 2 o 19 więc juz nie chce mysleć jak ta nocka będzie dziś wyglądać:wściekła/y:

Dobranocka
tak patrze na suwaczek no i Ci życzę chociaz jeszcze tyg i 1 dzien i niech się mały "wykluwa" szczęsliwie

Roxannka jak miło:tak:pieknie się spisali Twoi mężczyźni

Dziulka i co????

Rysia to i ja się dołaczam że jeśli jesien ma byc taka to niech sie juz zaczyna w maju bo tak na prawdę to wrzesien jest chyba ladniejszy od lipca
 
reklama
Witam po dłuższej nieobecności.
Po pierwsze Gabi dziękuje wszystkim ciociom za życzenia!!!!
Wszystkiego naj dla LEANE -Dziulka między nimi jest więcej różnicy bo moja przyszła na świat o 15.50.
Nie mam czasu na BB -czasem coś poczytam- bardzo tego żałuję ale co zrobić -praca, dom ,dzieci....
Teraz w weekend mieliśmy ślub mojego brata oj się działo!!!!
Roczek Gabi robimy 8 października.ale dziś był torcik,świeczka i baloniki.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!
 
Do góry