reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida co tak szybko usunęłaś foty? to daj chociaż na zamknety
bo nie mam parcia na to, zeby cały świat me dzieciątko podziwiał:-Da na serio: jak tylko znajdę gdzieś trochę cierpliwości to załaduję na picasa i wrzucę wiadomo gdzie:tak:
Ja tam na golasa dziecka jakoś nie puszczam. Boję się niespodzianek na podłodze po takiej eskapadzie, hehe!
ja też nie puszczam... a co na takie "puszczanie" panele?:-)
Hej!
Wybaczcie, ale nie chyba nie dam rady poczytać co tam dzisiaj napisałyście. Kiepski mam dzień. Głowa mnie boli. Nie wyspałam się. Praca mnie dobija. Ogrom roboty papierkowej przytłacza. Zrezygnowana jakaś jestem.
oj, jak ja ci współczuję... aż za dobrze wiem, co teraz masz na głowie... ale dasz radę!!! melisa, tudzież % i będzie ok;-)

jedno pytanie: czy dyskusje o dostępie do grupy są usuwane czy co? bo się pogubiłam

dobranocka, słoneczko, ja brałam luteinę ale na początku. moja psiapsióła musiała brać leki na podtrzymanie, chyba z tydzień była na obserwacji ale urodziła w terminie i wsio ok było:-)wiesz co... ciąża to nie choroba podobno, ale organizm jest wtedy tak obciążony, że naprawdę trzeba wtedy uważać na siebie i koniec dyskusji, zrozumiano?:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
moje dziecie spi ale w wo9zku imusze ja przelozyc dzien mam okropny dzisiaj masakra
roxi nancy moje dziecko tak samo potrzebuje duzo uwagi
dobranocka dbaj o siebie odpoczywaj napewno wszystko bedzie dobrze ja nie bralam nic ale tez urodzilam miesiac wczesniej
 
Dobranocka - nic, tylko słuchać lekarza. Nie ryzykuj długimi spacerami, podnoszeniem małej. Wiem, że to trudne ale wiesz, że to dla dobra maleństwa. Dużo buziaków!

Kroma - moja śpi od 19:40 ale nad nami trwa remont i zrywają podłogę. Jak ją obudzą to pójde im dać w r*j :)

E-lona - ja jak mam ból głowy to od razu migrena. Światło wek, cisza, tabletka (przepisywana na rwę kulszową) i sen. Tylko to mi pomaga.

I nie wiem co chciałam jeszcze...?!
 
Inka o 19:30 już w łóżeczku była:szok:padała na pyszczek po prostu! marudna jest strasznie ostatnio... niech już jakiś zębol wylezie to będę wiedziała, że marudzi bo ją męczy, a nie tylko dlatego że ma ochotę pomendzić matce:wściekła/y:
a mnie cuś brzuch boli... idę się położyć, a nieeeeeeee, najpierw prysznic (qrde, nie mam siły...)...
nic, lecem
 
Dobranocka jak mus to mus. Mam nadzieje, ze jak zastosujesz sie do zalecen lekarza to bedzie dobrze, bo innego wyjscia przeciez nie ma. A jest szansa, zeby ktos Ci pomogl przy Justynce? W ogóle to jak tak nagle się z tą szyjką stało? Było ok i teraz nagle trach i się skróciła? A może stąd te bóle miałaś.

No właśnie chyba stąd ten ból brzucha. Tak w trzy tygodnie mi się skróciła, od ostatniej wizyty - za szybko... Mam opcję przeprowadzki do teściów (bo jeździć tam codziennie chyba bez sensu...) ale jakoś ochoty nie mam. u siebie to u siebie...!
Od sernika dostałam ślinotoku - idę coś wciągnąć :-D

Nancy, teraz już się raczej nie zakłada szwu okrężnego tylko krążki Pessar (w razie porodu Cię nie rozrywa, tylko po poprstu krążek sobie wypada i tyle!).

DZIEWCZYNY! Zaczynam więc LENIUCHOWANIE :-D W pełni uzasadnione.
Natolin, zamienisz się...? ;-)

Aha, dopiszę jeszcze ze u stomatologa prawie zemdlałam i nie mogłam oddychać przez chwilę, aż mi łzy pociekły, bo za długo byłam w jednej pozycji (półleżącej...). Ale za całe leczenie (dwa zęby) NIE ZAPŁACIŁAM ANI ZŁOTÓWKI! Pani doktor stwierdziła że jestem ciężarna, więc koszty pokrywa NFZ. Miłe zaskoczenie! [Efa, polecam ciążę ;-) ]
 
melduję sie z pracy, 4 godzinki poszły szybciutko i powoli szykuję sie do domku,młody już śpi więc luz bluz wieczorkiem :))
Niebawem będę:)
 
A to cos dla tych co humor maja do d...
[video]http://www.youtube.com/v/2caXKgYg9KM[/video]

Dobranocka odpoczywaj. A u dentysty super niespodzianka.
 
Witajcie
Ja po dlugiej przerwie ale czasu brak. jak wpadalam to tylko aby zagladnac na galerie :) te fotki zawsze mnie rozczulaja i dalej do roboty.
u mnie normalnie masakra, mlody nic nie je tylko ciagle placze :( mysle ze duzy wplyw ma temperatura.
bylismy w zeszly czwartek na badaniach kontrolnych leku i niestety nie przybral na wadze nic wazy dalej dokladnie 8 kg. ja juz sama nie wiem co robic.
od czwartku urlop w koncu troche odsapne
no i niestety narazie nie dostalismy sie do zlobka :(
ide poczytac choc troche co naskrobaliscie

dobranocka wytrwalosci i duzo spokoju dla malenstwa aby wszystko dobrze sie potoczylo juz tak nieduzo czasu zostalo :)
 
reklama
kroma, no własnie tak słyszałam zawsze że dzieciaczki uwielbiają na golasa śmigać, ale u nas nigdy szału nie było, a wczoraj to wszelkie marudzenie odeszło i latał uśmiechnięty od ucha do ucha, z gołym tyłkiem ;-) hahaha szał macicy :-D to chłopaki chyba mają wścieklice jąder :rofl2:

efa, my nie mamy kojca wiec jedyna szansa na chwile spokoju to krzesełko do karmienia i też na ogół przed tv ... średnie rozwiązanie ale tonący brzytwy sie chwyta :sorry2:
my też właściwie pierwszy raz go tak puściliśmy po podłodze z gołym tyłkiem, oczywiście zrobił siusiu, ale to mnie jakoś nie przeraża ;-) tylko u nas kiepsko bo przez pół mieszkania płytki idą i strasznie zimno jest :/

nancy
, fajnie, że z kumpelami mogłaś sobie wyjść :tak: u mnie panieński koleżanki się szykuje więc tez sobie poszaleje ;-)

e-lona, ciasto wygląda smakowicie :tak: życze poprawy humorku i żeby ból głowy przeszedł!

kania, hehe to u was też fajna zabawa z tym gonieniem :-) mój Ptysiek to czasem ucieka, a czasem leci prosto na mnie jakby zapomniał o co chodzi w tej zabawie :-D mój mąż też dzisiaj zabrał synka na spacer, ale ja zamiast poodpoczywać to obiad robiłam :baffled:

dobranocka
, przykro mi, ale może nie będzie tak źle, dużo odpoczywaj i się nieforsuj a napewno dacie rade, ty i maleństwo! Moja bratowa miała coś wkładane do szyjki żeby ją przytrzymać, ale dokładnie nie wiem co to było, ale ona się nie oszczędzała bo pracowała do końca prawie a i tak urodziła w terminie :)

makuc
, ty już chyba po lekcyjach, więc pewnie ciasto pichcisz, pochwal się jutro!

Ida, mój Ptysiek też dzisiaj jakiś wymęczony tymi zebiskami, prawie cały dzień marudził i ziewał na przemian :dry: też pytałam o te kasowanie dyskusji na zamkniętym :eek: a jak brzuszek boli to może się połóż i jakiś ciepły okład sobie zrób, tulam :*

kasis, fajnie, że w pracy szybko zleciało :tak: a teraz masz czas na rilax ;-)

A ja dzisiaj jakaś nietomna jestem cały dzień :confused2: nie wiem czy to ta pogoda, upał 30 st to nie dla mnie :no: czy to może to że się w nocy wyspałam, a ja nie przyzwyczajona do takich luksusów ;-) w każdym razie nic dzisiaj nie zrobiłam, no może oprócz obiadu ale to też dopiero jak mąż zabrał Ptyśka na spacer po pracy :sorry2: ehh chyba znowu położe się dzisiaj wcześniej (czyt. przed północą ;-))
 
Do góry