reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ALICJA dzieci różnie mają, mój tylko mleko może jeść co chwila, i jakby zobaczył po godzinie od zjedzenia 240ml mleka że wlewam coś do butelki to na pewno chciałby znowu i by krzyczał ;-)
 
czyli moja głodzilla jest normalna :-D

nat
a właśnie, miałam sie zapytać: Pudzianek jest z Wami w Zakopcu, tak? i jak sibie radzi dzielny maluch na wakacjach :-) ?
 
Witam sie z rana:)
Dziulka i Joli sto lat dla maluszków:)
Mam chwilowo labe bo młody spi zobaczymy jak dlugo:)do lekarza dopiero na 17 wiec mam duzo czasu,a my dziś sami bo tatus w pracy.
 
Melduje swa obecnosc!!
Zaraz nadrobie czytanie ale najpierw standardowo wypije kawke.
Nocke mielismy calkiem znosna,chociaz mialam straszny sen: bomby i duchy w domu mi sie snily:szok::szok: obudzlam sie tak przerazona,ze musialam sie do Tomka przytulic,zeby ponownie zasnac:szok:oj dawno nie mialam zadnych strasznych snow
 
Nat,Emiś-dzięki za podpowiedzi prezentowe,ale tak: książki to Tato kocha i zawsze też dostaje;).Co do biżuterii,to tez nie bałdzo...:(((- kiedys kupiłam jej śliczny naszyjnik,ale nie nosi.Nic nie nosi...ja to pod tym względem chyba w Mame się wdałam:/...
 
Nat to super :tak: mały podróżnik Wam rośnie :-)
mam znajomą której dzieć cały ich pobyt nad morzem przemarudził bo nie mógł sie przyzwyczaić do nowych zapachów, otoczenia, ludzi..taki mały wrażliwiec, musieli wcześniej z wakacji wracać :baffled:

happy a może mama sie czymś interesuje? albo jak była młodsza interesowała (coby jej czasy młodości przypomnieć ;-) ) ?

moja odkryła w sobie pasje ogrodniczą więc wystarczy jakąś zadzonke tudzież poradnik jej sprezentować ;-)

no i możnaby jeszcze tak zachowawczo:

- niespodzianke-wizyte u fryzjera opłacić i ją tam zaprowadzić ;-)
- kosmetyki
-coś dekoracyjnego na ściane np. obraz albo powiększone zdjęcie jej latorośli albo wnuczków :-)
 
Ostatnia edycja:
Bry :-)

Dziulka, Joli gratulacje suwaczkowe dla Was i Waszych Córeczek :-)
Rysia super, że z siostrą lepiej, w końcu jakieś pozytywne wieści.
Roxannka, Elwirka o rany Wasze maluszki też wypadkowe - współczuję.
Elwirka współczuję z całego serca teściów.
Makuc, Roxannka z tego co czytam to nocki u Was nadal bez zmian, jak i u Nas :-(
Roxannka a jak dziś nastrój??? wierzę, że ciężko będzie wrócić do pracy ale dasz radę, trzymam mocno kciuki :-)
Makuc jak u teściówki? przeżyłaś? a nocka jak? a D. niech same pozytywne rzeczy zapoda do oglądania :-)
Mała_mi super że zakupy udane a mężusiowi podobała się bielizna?
E-lona, Emiliab :***
Ida współczuję remontów, nie cierpię tegooo.
Sheeney fajnie, że możecie tak podróżować :-)
Kasis super, że wyniki dobre, trzymam kciuki za wizytę.
Natolin słoneczka więcej życzę :-)
Happy super, że w końcu komp śmiga jak przeciąg :-) współczuję nocki a co do prezentu dla mamy, to ja jej zawsze coś praktycznego kupuję, co jej się przyda.
Monimoni gratuluję pracy :-)
Uska życzę, żeby Karolek zaczął więcej wcinać :-)
Efa życzę Ci byś mogła wrócić na dłużej do domu, żebyście mogli ten czas spędzać we Trójkę :-)
Concita gratulacje ząbkowe.
CzarodziejkaM gratuluję takich nocek, miłego gotowania zupki :-)
Alicja super, że wózek zdał egzamini nie jesteście uziemione, a co ataku na jedzących rodziców to u Nas standard i to zaraz po butli 210, fajnie że Isia daje pospać :-)
Kroma trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy, a nuż coś spoko się trafi :-)
Doris co u Ciebie?
 
reklama
ALICJA dzięki za zainteresowanie, wiesz ja też się trochę martwiłam przed wyjazdem, ale na szczęście w ogóle nie ma takich problemów.
 
Do góry