reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kochane jesteście dziewczyny, dzięki za miłe słowa :* Ja wiem że go nie upilnuje, zresztą mam takie podejście, że dziecko musi się uczyć nawet poprzez takie sytuacje, ale tak bardzo się dzisiaj przestraszyłam :sad:
Wogóle humorek jakiś nie bardzo przez cały dzień miałam i nałożyło sie na to wiele rzeczy, a przede wszystkim myśl o powrocie do pracy :-( Praca sama w sobie nie jest zła, ale aż mnie paraliżuje na myśl, że całe dnie bede spedzać bez mojego szczęścia największego, a on ponad 8 godz. bedzie z obcymi ludźmi a nie ze mną :-:)-:)-( Świat jest pochrzaniony ... zazdroszcze wszystkim house managerom :zawstydzona/y: a wszystkie kobiety pracujące podziwiam!

Nie dam rady odpisać na wszystko co bym chciała ale cosik skrobne ;-)

makuc, sarisa, mała mi, rysia :***

kroma, już ci kiedyś pisałam, że humor mi poprawiasz jak mało kto :-D a o tym przywiązaniu do własnej kupy przez małe dzieci to też słyszałam ;-) mam nadzieje, że kryzys jednak zażegnany :tak:

rysia, takie posty to ja rozumiem, znaczy że wracasz do "żywych" ;-) Ogromnie się ciesze, że u siostry poprawa! ja zawsze pisałam że kciuki mam z bb mają jakąś magiczną moc :-)

kania, fajnie że jesteś :-)

monimoni,
gratki pracy :tak: no i przykro mi że Leni się tak wymęczyła :-( o Oluś efy chyba się z nią solidaryzował ... biedne te nasze dzieciaczki czasami.

a czy mi coś umkneło czy doris się dzisiaj nie zameldowałą ?? :confused: ktoś coś wie ? piszcie bo martwić się bede :-(

ida, no niezazdroszcze placu budowy w salonie :no: obyście szybko się z tym uporali, tulam :*

sheeney,
super, że plany się wyklarowały :-) teraz tylko się relaksować ;-)

cass
, brawo dla Mai :-) a jak tam z nianią ?

emiś,
dzięki za zaproszonko, ale przez ciebie znowu wkręciłam się w gre na fb :baffled::szok::rofl2:
ulisia, niezły numerant z Marcelka rośnie :-p

elwirka,
tobie też współczuje małego "wypadku" z Oli, ehh te nasze brzdące ciągle mają jakieś historie :-(

e-lona
, straszne co piszesz, zawsze to straszne kiedy ktoś osieraca dzieci :-(

sariska, o spacerku to ja tak nie marze, ale raczej o nocce, jednej jedynej bez płaczu jęczenia, wstawania ;-) marzenia ściętej głowy bo pewnie bym zasnąć nie mogła bez Ptyśka obok mnie :-p:zawstydzona/y:

makuc
, przykro mi że u Ciebie nocki takie kiepskie, oj odbijemy sobie to jeszcze odbijemy ;-) a jak wizytacja u szanownej teściówki ? przeżyłaś ? :-p ja to sobie tak myśle, że może ona specjalnie okazji szuka coby ją synowa odwiedzała :rolleyes2::yes:

alicja, ika dobrze pisze druk nazywa się ZCNA (tego ZCZA już nie ma) i to tak naprawde powinno wystarczyć. Jeśli mąż ma legitymacje ubezpieczeniową to też można pokazać, a druk RMUA jest z wynagrodzeniem więc teoretycznie nie powinni go przyjąć ale wiadomo różnie bywa.
super, że nowa bryka Isi się sprawdziła :tak:

Wszystkim Annom, Aniom i Aneczkom wszystkiego naj z okazji imieninek :-):-):-)

No i jak zwykle wyszło małe wypracowanko a ja tak ich nie znosiłam pisać w szkole ;-) ale humorek mi się za to poprawił i w takim nastroju kłade się spać coby mi ktoś lub coś go nie popsuło ;-)
Kolorowych ...
 
reklama
witam sie wieczorkiem:)
wyniki wstepnie dobre, jutro ide do lekarza to bede miala potwierdzenie.
co do racuchów wyszły super:))
 
ROXI ja tez sobie nie moglam wyobrazac powrotu do pracy. tydzien przed mialam nerwy/dola- cholera wie co. ale powiem ci ze w pracy odpoczywam od Leane mimo ze jest przekochana kluseczka z niej i zdecydowanie wolalabym byc z nia w domu teraz niz jak wczesniej byla malutka i nie umiala sie niczym bawic a ja machalam grzechotkami przed noskiem tylko ziewajac (oj nielatwo bylo dokad na dupce nei siedziala). a z kolei w domu-jak widze Leane to odpoczywam od pracy- malap ozwala mi zapomniec o robocie jak tylko wejde do domu i piszczy z radosci:)))
tak wiec nastaw sie jak ja ( w pracy odpoczywamy od lobuza a w domu od pracy.
 
a tak w ogole to STRIP i SUGAR nam gdzies sie zapodzialy?????????? laski wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja sie stleniam bo znowu jak jestem to nikogo nie ma... noooo dobrze ze wy chociaz mi dotrzymujecie towarzystwa- ROXI , KASIS:))

postaram sie rano wpasc na moment zanim pojade do roboty. byle do piatku- bo to moj dzien wolnego:))))))
 
Ostatnia edycja:
zgadzam sie ze w pracy mozna troche sie oderwac, ale na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie calego etatu, dla mnie poł etatu to szczał w dziesiątkę:)
 
Helou moje Kochane- no,to jestem,jak obiecałam.Jednak z synka niezły fachman,przejrzałam zasoby- wszystko jest:tak::-).Tylko nie powiedziałam mu,żeby zakładki mi zachował,bo tam wrzuciłam parę interesujących dla mnie stronek,no,ale to szczegół- najwazniejsze,że komp działa i to jak przeciąg:))))- nic się nie muli,mogę sobie naotwierać stron i dalej hula bez zawieszeń.Więc jestem happy:happy2::tak::-)!
Wczoraj dzień miałam taki trochę w biegu,trochę łaziłam tez po sklepach,usiłując wybrać coś dla mojej Mamy na urodziny...no i dooopa...:-:)no::baffled:- zawsze mam z tym problem,bo co kupić Mamie,która wszystko ma:confused::confused::confused:????Ech...pewnie znów skończy sie na kosmetykach ze "Starej Mydlarni"-one sa fajne,naturalne,pięknie pachną i są w ładnych słoiczkach i buteleczkach+ obsługa jak mówisz,żeby zapakowały,to jeszcze pięknie ozdobnie opakują:tak:...no,ale ostatnio obdarowuje rodzine właśnie nimi i tak się zastanawiam,czy to nie pójście po najmniejszej linii oporu...no,nic- do weekendu jeszcze chwila,może coś wymyślę...A moze coś mi pomożecie,jakieś pomysły,propozycje?Byłabym b. wdzięczna:tak:.Po drzemce Amelki i podwieczorku wybrałam sie z nią do parku,a tu telefon właśnie od Mamy- gdzie jestem,bo czekają pod domem.No,to moja "parasolka" w wózek do joggingu się zamieniła i biegłam szybko z powrotem.Dziadkowie zaopatrzyli nas w świeże owoce i warzywka z działki,ale jak zwykle wpadli jak po ogień,nawet kawy się nie napili... Amelka Dziadkiem zauroczona,stała przed nim wpatrzona jak w obrazek,bo Dziadek na jej użytek różne dziwne dźwięki z siebie wydawał- ale się z nich z Mamą obśmiałyśmy:-D.Jak pojechali,to jeszcze wyszłyśmy na ten plac zabaw,bo dzień bez huśtawki to dzień stracony;-).Zauważyłam,ze ju jak wjeżdzamy do parku,to jest wielkie ożywienie,radość i pokrzykiwanie- już wie,że zaraz "buju-buju" będzie:-):-D.Pobudki dzis w nocy miałam co godzinę:baffled::no:- fakt,że wystarczyło przekęcić na plecki,dać smoka czy soczku,ale i tak wesoło nie było...:no:Wreszcie o 4.00 juz wstałam,bo miałam dość...a ona jak na złość teraz właśnie mocno spi...dojdzie ktoś za tymi dzieciami????

Rysiu- jak super,że jesteś:-):-):-):tak:- i to z tak dobrymi wieściami o siostrzyczce:-):tak::tak::tak::happy2:.Tym bardziej będę dalej za nią kciuki trzymać,oby było jeszcze lepiej :***
Roxi,Elwirka- współczuje wypadków Waszym dzieciaczkom i Wam...cóż,nie unikniemy ich...ale to zawsze tak żal maluszków...na szczęście one szybko zapominają.
MałaMi-to udany dzień shoppingowy miałaś:tak::-)- bielizna na pewno małżykowi do gustu przypadnie;-)
Alicja- super,że już uziemiona nie jesteś- obejrzałam wreszcie sobie Twój wózeczek i za tę cenę to po prostu "wypas":tak:.Fajnie,że Isi sie podoba:-).
E-Lona...:-:)-:)-(
Sheeney- ale się cieszę,że doszliście do TAKIEGO porozumienia:-):-):-).Jeszcze napisz mi,kiedy planujecie ten Szczecin-Nowogard,cobym się nastawiła czasowo odpowiednio:tak::-):happy2:.Mi w sumie nawet wygodniej do Szczecina,niż do N.- czekam na szczegóły,ale to może już na priv,nie?:-):***
Maqc- jak tam na imieninach?Bardzo sie wkurzałaś czy obyło sie bez większych przegięć ze strony jamochłona?
Kasis,super,że wyniki u Błażejka ok:tak:
Faktycznie Dorisek nam zniknął- może już się wczasuje?
A Natolin i innym tęskniącym za latem duuuużo słonka życzę:-):tak:.Podobno od dzisiaj czy od jutra ma być:tak:

Co to ja jeszcze....???Obiecywałam takiego megasuperhiper posta,ale taki se mi wyszedł.Obiecuje poprawę;-)- jeszcze się rozkręcę:tak:

Gratki suwaczkowe dziś dla dwóch panienek
Leane
i Gabi
Dziulka,Joli,wszystkiego najnajnaj dla Was i Księżniczek z okazji okrąglutkich 10 mcy:-):-):-):tak::***
 
SHEENEY gratuluję planów :-)
USKA trzymam kciuki, żeby synek jednak jadł i tak sobie myślę, że nie powinnam narzekać na to, że mój jest mlekoholikiem
RYSIA cudownie, że z siostrą lepiej!!!! cieszę się bardzo
DZIULUS wiem, że góry zawsze są fajowe, ale tak chciałabym na nie jeszcze popatrzeć w słoneczku...
a piwo też uwielbiam i nie umiem się bez niego obejść, i bez coli też
ROXANNKA mam nadzieję, że po przebudzeniu będzie taki dobry humorek jak wtedy, gdy się kładłaś
KASIS dobrze, że wyniki OK
a co do pracy to myślę DZIULKA, że Tobie jest teraz łatwiej, bo mąż siedzi z małą. Gdybym miała z mężem zostawić Pudzianka to w sumie też mogłabym pójść do pracy (chociaż nie chce mi się ;-) )
HAPPYBETTI jak fajnie, że jesteś :-)
co do prezentów to ja z mamą mam zawsze najmniejszy problem, bo ona kocha książki, kosmetyki itd, ale tata...
DZIULKA,JOLI gratki dla Waszych dzieci. BEATA10 może nas podczytujesz to dla Ciebie też, wiesz, że ja pamiętam
No i dla MAMANATKI i ELUSI a raczej dla ich dziewczynek życzenia imieninowe
 
dobry z rana nocka okropna chyba uida kolejne zeby bo sie wybudzala z placzem.
concita gratki zabkowe
sheeney gratuluje podjecia decyzji i milego wyjazdu
uszka gratuluje pierwszych kroczkow
kasis dobrze ze wyniki ok
e-lona :-:)-(
happy super ze juz komp ci dziala widzisz jakiego masz zdolnego syna

spoznione zyczenia wszysstkim Anna

a apropo zpomnialam ci moi bezszczelni tesciowie robia sobie imieniny bo przeciez bylo anny i kszysztofa to maja kase a do dziecka niemieli ze by na chciny przyjechac zreszta nic on nich praktycznie nie dostala a dziecko dziadka sie boi to dziadek stwirdzil ze dobrze bo ma spokoj i na rece nie musi jej brac



Dziulka,Joli suwaczkowe gratki
 
reklama
Do góry