reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Elwirka,no...w szoku jestem ,jak przeczytałam,co Twój teść powiedział....ech,jamochłony i tyle...
...A to dla Kromy,tak dla przypomnienia:-D


podanie o pracę.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny.Poczytałam wczorajszy dzień ale nie odpisuje,bo weny i czasu w tej chwili brak.Musicie mi wybaczyć,nie ma innej opcji ;-):rofl2:
DZIULKA,JOLI gratki dla Waszych kochanych pociech,wszystkiego naj naj!:-)

U nas ostatnio goście,była teściowa,wczoraj tez znajomi przyszli prosić na wesele,a dziś ma przyjść chrzestna Krzysia z dziećmi.Także mam ostanio pełną chatą.Wizytę teściowej opiszę w wolnej chwili,bo tego się nie da pominąć;-) A teraz spadam wstawiać zupkę,buziaki i miłego dzionka dla wszystkich

EDIT:

Dodam jeszcze tylko,że u nas kolejna nocka super,cała przespana od 20.00 do 6.00,a ja od 22.30 do 6.00 :-)
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka super,że kolejna nocka przespana:).
Maqc- jak mnie nie ma,to przez Ciebie- wsiąkłam na "wiocha...." i oderwać się nie mogę...a oczy to mam jak spodki- co też ludzie na neta wrzucają....zero samokrytyki:)))))
 
HAPPY :laugh2::laugh2::rofl::rolleyes2: mnie tez swojego czasu tam wsiorbnęło i puścić nie chciało :cool2: jak znajdziesz coś fajnego to wrzucaj :-p

poza tym my tu o rzeczach wesołych a D. wlasnie jakiś reportaż o "człowieku zagłodzonym na smierć" mi zapodaje :crazy:

DZIULKA, JOLI suwaczkowe gratki!

miałam nadrabiac ale D. mnie "katuje", więc na moment uciekam to coś co włączył chociaż połowicznie obejrzeć...
 
reklama
E-lona bardzo mi przykro :-(

ika bardzo, bardzo dziękuje :**** już poinstruowałam małża ;-)

sheeney gratuluje ciekawych planów urlopowych :-)

mała mi wow seksi bielizne powiadasz :-p mam nadzieje że małż spadł z krzesła jak cie zobaczył :-D

gdzie dorisek :-( ??????

a rysia sie pojawiła :-) fajnie że jesteś :-)

Roxi tulam :* na pewno wszystko sie super ułoży jak pójdziesz do pracy, zobaczysz :****

Happy rispekt dla syna :-D super mieć takiego fachowca :tak: weź mu od nas pogratuluj umiejętności :tak: !!! ojej! pobudki co godzine :szok: ? współczuje nocki :*

Dziulencja, JOLI
gratulejszyny :-D !

kasis fajnie że z wynikami wszystko ok :tak:

ELWIRKA 25 napisał/a:

a dziecko dziadka sie boi to dziadek stwirdzil ze dobrze bo ma spokoj i na rece nie musi jej brac
:szok: za przeproszeniem: czy on jest nienormalny? :szok: i to ma być dziadek :no: ???

Happy nie no list pierwsza klasa :-D


a tak w ogóle to dzień dobry :-)

my standardowo (jak na razie skrzętnie ukrywam Wasze posty przed młodą więc nie wie że jej rówieśnicy bunt spaniowy ogłosiły ;-) )20.00-6.15 spokój i cisza w domu, później butla i jeszcze godzinka dosypiania ;-)

a tak w ogóle z rana a propo śniadania :-) : czy Wasze dzieci też sie na Was tak rzucają jak robicie sobie coś do jedzenia :dry: ? kurcze młoda z rana wydudli 180 ml (więcej nie wchodzi, a szkoda :-p ) po ok. godzinie, półtorej psoci na podłodze a ja ide sobie zrobić coś do jedzenia i wtedy jak zagłodzone dziecie z Afryki leci za mną płacze, wdrapuje sie za noge - wszystko żeby coś jej dać :baffled: a najdziwniejsze jest to że nigdy nic nie dostała. Dopiero jak siądę w pokoju, to ją posadzę w foteliku i dam skubnąć - potrafi pół kromki z wędliną i serem wsysnąć :szok: dopiero co jadła!!! czy to normalne żeby ona już głodna była??
 
Do góry