reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam się znad kawusi!
Oj ciężko u mnie ostatnio z czytaniem bb, bo mój luby ma urlop i każdą chwilę próbuje tak zorganizować, żebyśmy się nie nudzili :confused: Więc z dostępnością do kompa też ciężko, bo albo coś zgrywa z kamerki albo wieczorami filmy chce oglądać także mogę sobie pomarzyć o wieczorze spędzonym przed bb :-(. Ogólnie jest super, pogoda się robi, więc może trochę skorzystamy z tego urlopu :-)
Julcia dzisiaj dostała pierwszy raz chlebek z masełkiem i serkiem kiri i była w siódmym niebie. Pokroiłam jej w kosteczkę i dawałam do rączki, a ona sama sobie do buziuni wkładała. Jak miała kawałek w buzi to palcem wskazującym pokazywała mi na tależyk i na kolejny kawałek :-D także się uśmiałam!! Cieszę się, że chlebek jej smakował! Pozatym ostatnio ją zmierzyłam i ma 69 cm, a waży 7400 moja kruszyneczka :tak: To tyle o nas teraz muszę poczytać co tam u Was kobitki się dzieje!
Pozdrawiam cieplutko!

makuc,dagisu suwaczkowe gratulacje dla Waszych pociech
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
a my dziś juz po badaniu,pobrali krew z paluszka więc nie było płaczu,teraz czekam na wynik,mam dzwonić koło 15 mam nadzieje,że będzie oki.
A ja teraz gotuje zupke na obiadek i robie racuchy pierwszy raz zobaczymy czy wyjdą:))
MAKUC I DAGISIU gratki dla maluszków:))
Shenney a czemu tak sie Wam pomieszało z urlopem?co z Majorką?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny błagam o pomoc. Lenie wychodzi drugi ząb dziś i od 11 nie spała w ogóle, ciągle płacze wręcz wrzeszczy, tylko na rękach pomaga aja już psychicznie nie wytrzymuje tego krzyku. Co można jej dać? Ibufen nie pomaga, dentinox, zimne gryzaki też nie. Jak nie uśnie zaraz to zwariuje!!!
Ja to samo przeżywałam dzisiaj w nocy. Tulenie, noszenie, paracetamol 125mg i cyc. Średnio działało. Trwało kilka godzin, Spodziewam się dzisiaj powtórki :(
Tulaski monimoni....

AAA. doczytałam. Gratuluję pracy!

Makuc, dagisu, grrrratulacje dla Waszych skarbeńków!

Roxannka, współczujję Ptysiowi. Tulam :(*
 
Ostatnia edycja:
a co tu takie pustki? ja się do Was spieszę , żeby nadrobić a tu pustki ohh chyba brak humoru wszędzie?
Roxanko Ty się nie przejmuj, że to Twoja wina. maKUC wszystko napisała i ja też się z tym zgadzam nie jesteśmy w stanie wszystkiemu zaradzić. A jakbyśmy chodziły krok krok za szkrabami to skutek będzie taki, że z czasem bez mamy nie będą potrafiły nic same zrobić. Tulam Misiu :*
Sheeney to co się w Norwegii stało jest nie do wiary :-(. Smutno mi, że taki imbecyl skrzywdził tyle osób odbierając im dzieci a niektórym dzieciom rodziców..........I chciałabym, żeby u Was też tak było, że NO MERCY i wyrok śmierci. Zrobił to z premedytacją, do tego te jego orzeczenia masakra- ja nie widzę, żeby się miał zmienić. Zresztą według mnie nie zasłużył na taką szansę. A właśnie co ja tu czytam?? jak to majorka niet? Gdańsk niet? Napisz cosik więcej, bo już niewiem co tam z Wami?
maKUC dobre z jamochlonem na to nie wpadłam, żeby 2 razy w roku obchodzić imieniny ;-) to może sobie dorzucę jeszcze to trzecie z bierzmowania hehe.... i współczuję nocki
Happy ja już się nie mogę doczekać, aż będziesz miała w pełni sprawny komp.
Kania a właśnie Ty słoneczko na urlop pojechałaś? a czy Ty przypadkiem nie miałaś się u nas zameldować?? oj nie ładnie nie ładnie
Kasiu ja tez myślę i myślę co ja chciałam kilka słów do Ciebie, ale nie pamiętaju :-(
DORISEK no gdzies Ty słoneczko. bo juz 13:00 Ciebie nie ma a za 2 godzinki pódziesz do domku i już z domku napewno tu nie zaglądniesz oj nieładnie nieładnie.

edit: i oczywiście zapomniałam wszystkiego naj dla naszych solenizantek :-) Kroma,Aniawa,Rysia
 
Ostatnia edycja:
SARISKA dokładnie - putski tu ostatnio takie, że szok :szok::-( co do imienin to dla mnie chore jakieś :confused::nerd: ja ich w sumie nie obchodzę a teściowa ma podwójne. nic w kosmosie nie ginie - tak to się mawia? :laugh2:

D. właśnie próbuje Alutkę ululać. Z pokoju dobiegają jęki, kwęki i lamenty plus "aaaa, aaaa, byłyyy sobieeee..... ALICJA PRZESTAŃ PROSZĘ CIĘ śpij [..] aaaaa, aaaa" mojego D. :rofl2: ciekawe któro pierwsze da za wygraną;-)

EFA u Ciebie taż taki sajgon związany z ząbkowaniem jak u MONIMONI? brrr... współczuję i mam nadzieję, że szyko ta histeria minie.
KASIS racuchy? mniaaam. I czekam na wieści odnośnie wyników badań.
 
happy szczesliwej naprawy kompa

kurcze jak moje dziecko uderzylo glowa o lozeczko bo upadla ale nawet placzu nie bylo
a co sie bedzie *******ami przejmowac:-)

happy moze bo wlasnie moje dziecko podciagnela sie szczebelek i kleczala normalnie szok
to super. idzie jak burza:-)

No,to znikam:(((((Komp idzie do naprawy- trzymajcie kciuki....ach,jak sie boje,choć podobno nie mam czego...to do jutra:****
kciuki zacisniete

nie mam chwilowo polskich liter wiec przepraszam. agusia drzemie. nadal maruder troszke. ja ide zaraz sprzatac i szykowac jej obiadek.
jeszcze makucku suwaczkowe gratki
 
jest spacerówka :-D !!! i już przetestowana - 2 godzinki :-p Iś w szoku była dzięki czemu spokojniutka jak trusia :-) kurcze takie niby nic a tak ułatwia życie. Wreszcie moge bez problemu wziąć wózek w jedna rękę, dziecia w drugą. Musze jeszcze opanować składanie i rozkładanie jedną ręką i będzie gitez majonez :-)
 
reklama
Do góry