reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Przeciąg;))))
Jestem:)))!Szybko,co?Teraz "lecę" sprawdzac pliki,czy som;)-pierwsze BB musiało byc,nie?;P
Nie wiem,czy jeszcze dziś dam rade zajrzec,ale jutro będe jak zwykle i szykujcie sie na megawypasionego superhiper posta z ikonkami,cytatami i wszystkim,co się da tu zrobić- a co se bede żałowac;))))!Buźka:***
Dzięki wszystkim za kciuki:)
 
Heloł heloł, my dziś po pierwszym szczepieniu, majkel trochę popłakała i z fochem w domu zasnęła. A wczoraj wieczorem cyrki były bo obczaiła że można z leżenia na brzuchu wstać na czwroraki i potem usiąść, poczym trenowała nową umiejętność przez 2 godziny doprowadzają mamusię do szału... ale przynajmniej nocki już przespane.
A teraz lecę jakieś pranko zrobić póki potworzasty śpi :-)
 
Cass super że już po szczepieniu :-)

Happy wow! szybciutko :-) Ty to masz znajomości :-p fajnie że już sie udało, bo jak pomyśle że mamy mieć ranki bez czytania Ciebie to aż nie chce sie wstawać :tak: ;-)


Lasencje co jest potrzebne żeby zapisać dziecia do przychodni?

musi mieć chyba ubezpieczenie, prawda? zastanawiam sie jak potwierdzić to że jest ubezpieczona - przy małżu - co musiałabym mieć do pokazania :zawstydzona/y:
 
witam laski

Wszystkim Aniom wszystkiego najlepszego z okazji imienin, nie wiem czy tu jakieś Anie są jeszcze :)

Alicja- ja Arka nie nocnikuje, jeszcze, chociaż siedział już, ale na razie to się cieszy, ja Olkę a ona ma już ponad dwa lata, a zaczęłam jak miała rok i ciężko to nam idzie. No a jak wózek śmiga to teraz tylko na spacerki jeżdzić.
cass- to zuch Majeczka, że tak dobrze znosi szczepienia.
laydygab- prasowanie to moja zmora, nienawidzę, a muszę codziennie. Pochwal się obiadem
happy- czekam a wiem, że ty jak już napiszesz posta to naprawdę jest mega.

Ja już po 8 godzinach, miałam dzisiaj psychologa, dowiedziałam się to i tamto na temat kupy mojej Oli.
Mam jutro jakąś rozmowę o pracę, i ja durna nie spytałam się jakie stanowisko, ale znalazłam jakoś, i nic specjalnego, nawet nie wiem na co aplikuję, ale pójdę dla samego treningu w rozmowie,
 
MAKUC ja już dawno odkryłam, że jak Pudzianek później położony to wcześniej wstaje
ale tak patrzę, że Twoje dziecię dużo śpi chyba w ciągu dnia, to też może ma wpływ
dzięki, że pytasz o pogodę, do południa było znośnie... a potem w deszczu kończyliśmy wypawę i nadal jest okropnie
o kurcze, ja dawno nie składałam suwaczkowych gratulacji chyba :-(
MAKUC, DAGISU gratki!
ALICJA super, cieszę się z tego wózka razem z Tobą. Potrzebny jest taki druk z męża pracy tylko nie pamiętam jak on się nazywa, a zapomniałam wziąć na wakacje
KROMA pomógł ten psycholog?
 
reklama
alicja- dzwoniłam, bo nie lubię nie wiedzieć gdzie idę z kom gadać i w ofercie napisali pracownik adm. biurowy, a babka mi mówi, że szukają do pracy przy produkcji i sprzedaży mebli ze znajomością j.niemieckiego. i po co ta nazwa pr.adm-biurowy? Mogli napisać pr. produkcji. Ale pójdę na rozmowę, czegoś się nauczę, bo ostatnio jak byłam to w UK i zapomniałam jak się zachowywać na takiej rozmowie.

Natolin- powiedziała mi, że dziecko traktuję kupę jak coś od niego, coś jego, jego własność i nie przeszkadza mu że śmierdzi, i mu ciężko z kupą się rozstać i dużo dzieci płacze jak się kupę spłukuje i dlatego, dzieci mają największy problem z robieniem kupy w sumie z nauką. Nie powinno się krzyczeć, tylko spokojnie podejść i dać dziecku czas. Ale dziś zrobiła na nocnik mojemu M.
 
Ostatnia edycja:
Do góry