reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Bry, ja tak tylko na sekundę...z Bieszczad wróciliśmy dziś do południa, było spoko tylko pogoda średnia... może jutro Was nadrobię jak będzie kiedy... a jak nie dam rady, to mam nadzieję że mi wybaczycie :-)
Nice, Sivle, Concita, Frogg, Renata, Daa, Cambria dla Was i Waszych Szkrabów spóźnione ale szczere gratulacje suwaczkowe.

Makuc, Dagisu gratulacje suwaczkowe dla Was i Waszych Pociech..​

Wszystkim Annom wszystkiego naj naj najlepszego w dniu imienin !!!​
 
Ostatnia edycja:
reklama
no jestem na tym instruktarzu troche cwiczen sie nauczylam i bede z oli cwiczyc. a teraz mala murada jest chyba ja dziasla bola.
roxannka a jak znosilam wozek z dzieckiem niezauwazylam ze mala podlozyla reke i niestety jej p[rzycielam ale wkurzylam sie na siebie bo jak mozna zrobic swojemu dziecku krzywde zrobila
allicja to super ze wozek sie sprawdzil
 
Dziękujemy wszystkim za życzenia, ostatnio mam chroniczny brak czasu :/ Do tego Daniel maruder bo szły mu 2 pierwsze zęby, dolne jedynki i dziś się przebiły :D JUPIIII
No a poza tym to siedzę do jutra w Wawie u teściowej więc z grubsza Was ogarnę dopiero po powrocie do domu :)

Jeszcze raz tenkju za pamięć :)
 
Witam wieczorem. Dzisiaj byłam na pogrzebie kolezanki siostry. Chorowala na nowotwor. Miala 45 lat. Osierocila 2 corki :( Odezwe sie jutro.
 
KROMA aaa nooo tak Ty Anna przecież :zawstydzona/y: wszystkiegi naj, naj i żeby Ola sobie w końcu z tą kupą spokój dała ;-)
MAMAAGUSI no właśnie tak mi się jakoś wydawało, że ich nie było wcześniej. Ja do suwaczków widmo już przyzwyczajona jestem, bo nie raz mi się gdzieś "zapodziewały" na amen...
E-LONA :-(
 
Ostatnia edycja:
Alicja jeśli zgłosiliście córcie u męża to musi mieć z zakładu pracy druk zgłoszeniowy ZCZA lub ZCNA na tym druku są wpisani członkowie rodziny ubezpieczonego, którzy są właśnie pod jego ubezpieczenie podczepieni a do tego aktualny druk RMUA ostatnia składka na ubezpieczenie zdrowotne zapłacona przez pracodawce:-)

Wszystkim forumowym Aniom wszystkiego najjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
IDA :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
moni zycze duzo radosci z nowej pracy i wilu ciekawych inspiracji
kroma to juz wiem czemu dziecko mi placze jak mu zmieniam pieluszke,
ANIOM
k,Mzk5MTA0OTMsNjM0OTY0,f,Kim-Bertram-Bahner-Anderson-Pierwsza-randka.jpg

NAJLEPSZEGO

kupiłam wczoraj mlodemu kopare i jest zachwycony
nie wiecie gdzie jest lato???
 
reklama
Roxi nie obwiniaj się o to co przytrafiło się Ptysiowi. Nawet jakbyśmy chciały to nie da się przypilnować dziecka tak od A do Z. Nasze brzdące są bardzo ruchliwe, ciekawskie. Łukaszenko ostatnio o mały włos nie walnął okiem w róg stołu!:-( Na szczęście uderzył się bardziej w skronie ale i tak płacz był.
makuc ta teoria z tym że jak dziecko pójdzie później spać to wstanie później u nas też nie działa. Ja zauważyłam że u nas to jest tak,że Łukaszenko jak nie śpi po 16 to potem o 20 pada i śpi do rana. Nie ma wtedy problemu z zasypianiem. Natomiast wiem że sen po 17 sprawi że mały się rozbryka, spanie się opóźni i wtedy walczymy z jego usypianiem dłużej mimo że jest śpiący i to widać. Nie wiem czemu tak jest.

U nas dzisiaj nocka też super. Bo mały usnął o 20 i obudził się o 6:15, zabrałam do siebie i dospaliśmy do 8. No i nie obudził się w nocy z żadnym kwękaniem!:-)

Gratulacje suwaczkowe dla Alutka!!
No i jak wizyta u teściowej?
happy mam nadzieję że rano zobaczę Twojego posta tutaj:-).
kasis i jak wyniki?
alicja ciesze sie ze macie juz wozek :)
kania mam nadzieję że jak się już rozpakujecie to opowiesz nam jak było w Bieszczadach :)
E-lona kolejny nowotwór zabrał kogoś z tego świata :-(
margerrita ja właśnie o to samo pytam, gdzie jest LATO? Chyba gdzieś zabłądziło, może spróbujemy je wszystkie razem przywołać z powrotem do nas?
sheeney super że już się zdecydowaliście i urlop się wam szykuje podróżowo:-).
No to dotarłam do końca.
Co u nas? A więc byliśmy dzisiaj na mieście z moją mamą. Kupiłam sobie seksi bieliznę ( ciekawe co na to mąż powie?), do tego dwie pary spodni długich i dwie bluzeczki. Małemu babcia kupiła trampki w Cocodrillo i skarpetki do tego też został obdarowany trzema spodniami na jesień i jedną koszulką. Ah ta babcia:-).
Chciałam coś jeszcze pisać,ale wyleciało mi z głowy. Może później sobie przypomnę to dopiszę.

aaaa wszystkim Aniom!! Wszystkiego najlepszego z okazji imieninek!!
 
Do góry