reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
A i jeszcze chcialam dla Cass gratki zębolkowe.
Ida jeszcze dużo pracy z tym remontem,kurcze życzę aby szybko się skończył.U nas był remont całego mieszkania,aż do rozwalania ścian,zrywania płytek itp no wszystko,wszystko! Równanie,ścieranie ścian też było i pyłu było baaaardzo dużo,wyłaził jeszcze 2 miesiące po remoncie,niewiem skąd:szok:
Ulisia niezły spryciarz z Marcelka :-)
Happybeti kciuki za Twoje cenne dane i pomyślną naprawę zamulonego kompa;-)
 
Dzięki,CZARODZIEJKA:)***
I cieszę sie,że Ty i ELWIRKA miałyście przespaną nockę:).
Tak drżałam trochę,że mi wetnie moje wypociny,bo nawet nie mam jak gdzie indziej pisac,ale uff,jakoś się udało:)))).Tylko przez to wszystko tak się "grzebałam",że dzis nawet sama tu nie jestem,hihi- ale fajnie,przynajmniej jest z kim pogadac z rana:)
A u nas chmury i mgła- ciekawe,jak będzie dalej...
ELWIRKA to daj znać,co tam na tym instruktażu.A może okaże się,że już niepotrzebny?:)
 
ALICJA, a że ja też będę house menager to nie zauważyłaś :-( ;-) a tak poważnie to ja jestem raczej house leń ;-)
oj też by mi było bardzo smutno gdybyśmy rocznicę ślubu musieli oddzielnie spędzać :-( tulę
DORIS a jak humor dzisiaj?

moje dziecię właśnie nauczyło się wchodzić samo na łóżko, czyli ze spokojnego puszczenia go po pokoju też już nici ;-)
DOBRANOCKA super, ze przyjaciółka się wprowadza obok Ciebie, zawsze marzyłam, żeby mieć przyjaciół obok siebie, a jeszcze jak przyjaciółka będzie mieć dziecko w tym samym wieku to poprostu SUPER!!!!!!!!
MALAMI też mam taką poduszeczkę-owieczke, dostałam od przyjaciela
ELWIRKA super, ze przyjazd teśćiów nie pociągnął za sobą uszczerbków na zdrowiu
EFUŚ jasne, że tęsknimy. Nie dołuj się, masz cudownych rodziców, a na czas z mężem przyjdzie odpowiednia pora :-*
KROMA padłam od tego, że wsiadłaś obcemu facetowi do samochodu :-D
MAMAAGUSI fajnie, że byliście w zoo, też się zastanawiam tylko nie wiem czy już
MONIMONI gratki pracy!!!
CASS fajnie, że jesteś. pozdrawiam :-)
EMILIAB spóźnione, ale szczere życzenia imieninowe dla Kubusia
HAPPYBETTI oby z kompem wszystko pomyślnie się udało :-)
 
No,tak....:/ dopiero czytając posta NAT zorientowałam się,ile z Was pominęłam:((((.Komp juz mi tak wariuje,że masakra....:(((.Zamiast pisac,to wciąż antywirusa musze wyłączac,bo wciąż wyskakuje...ojjj,czarno to widzę...:((((ech,mam nadzieje,że już jutro będzie z powrotem normalnie .Zostaję z Wami,ale z pisaniem cięzko będzie...
 
dzień dobry :-)

mała mi biedna dziewczyna :-( nawet nie chce myśleć co ja bym zrobila gdybym dowiedziała sie że zostały mi zaledwie 3 miesiące..masakra :-( a zachowanie jej pseudo znajomych bosz...co za zacofani ludzie, szok :szok: przecież teraz trzeba ją właśnie wyciągnąć z myślenia o tej chorobie, sprawić zeby te ostatnie dni były jak najatrakcyjniejsze :-(

monimoni oczywiście że pamiętam! takiej biżuterii sie nie zapomina :tak: gratuluje pracy! super! :-)

emiś
termin na listopad :szok: masakra :no: dobija mnie ta nasza cudowna służba zdrowia :baffled:

kroma nocnikujecie już? wow! my zaczniemy najwcześniej jak młoda skończy rok, półtora...mam wrażenie że teraz jeszcze na to za mała jest, kompletnie nie da sie wyczuć kiedy coś sie śmierdzącego zadzieje więc pewnie miałabym mase prania ;-)

Iduś mam nadzieje że już niedługo pozbedziecie sie tego koszmaru i będziesz patrzyła na cudowne, pięknie wygipsowane i pomalowane ściany ;-)

cass
gratulejszyny zębolkowe :-)

ulisia :-D ufff! moja taka sprytna nie jest. Jeszcze :-D

makuc, dagisu
gratulejszyny suwaczkowe :-) !

Happy ale fajny wypad lodowy wczoraj mieliście :-p zazdraszczam :-p

Elwirka czyli jednak w nocy było lepiej? a nie mówiłam ;-) super!

czarodziejka gratuluje nocki :-)

Natuś oczywiście, ze o Tobie pamiętam :tak: przepraszam że pominęłam ;-) im więcej nas tym lepiej, zawsze to raźniej :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry