reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
e-lona masz rację zacofani ludzie jak NIC. W dzisiejszych czasach, kiedy jest taki dostęp do wszystkich środków ludzie nadal myślą że nowotworem mogą się zarazić.
efa tulam. Oby smutki poszły precz.
makuc ja też wolę nie myśleć o tym jak ta dziewczyna się teraz czuje. Pewnie siedzi z rodzicami non stop w domu, nikt jej nie odwiedza. Najgorsza pewnie jest ta myśl że lekarze jej dają 3 miesiące życia góra. I jak tam sytuacja wieczorna u Alutka? Długo sobie jeszcze z D. pospali?
alicja Ciebie też pocieszam. Buzi.
kroma ale się uśmiałam, ty to musisz być nieźle zakręcona:-).
moni a może ją coś boli? Na przykład brzuszek? Może jadła dziś coś nowego albo takiego po czy ją może boleć?
 
To na 100% zęby bo pół już wyszło dziś rano i pewnie teraz dalej wychodzi. Ucichło więc chyba padła. Ona nigdy nie jest głodna nie w jej porze jedzenia. Jadła dziś cały dzień w miarę normalnie ale od 11 do 20.30 nie spała, mam nadzieję, że odeśpi jutro rano.

Uff sprawdziłam, śpi.

Ostatnio nie mam w ogóle czasu żeby Was nadrobić, piszecie mnóstwo postów, jak znajdujecie na to czas?:) Ja przy stającej do wszystkiego, raczkującej i ząbkującej (dziś wyszedł 2 ząbek) Lenie, nie mam czasu nawet usiąść spokojnie. A teraz nie będzie lepiej bo właśnie dostałam pracę :) Nie wiem czy któraś z Was pamiętała, że robiłam biżuterię - to teraz będę pracować w sklepie z biżuterią :) 10 sierpnia otwierają nowy sklep w Bydgoszczy i tam zaczynam.
 
Ostatnia edycja:
Kasis daj znać jak będziesz mieć już wyniki tej morfologii.
Monimoni o kurcze współczuję Ci takiego dnia,mam nadzieję że dośpi do rana bez bólu.No i gratuluję serdecznie pracy,która łączy się z tym co lubisz robić:-)
 
Witam Was kochane, co zdążę poczytać to znów naskrobiecie tyle że nie nadążam.
Gratulacje suwaczkowe dla wszystkich dzieciaczków dziś świętujących.

Moni, gratuluję nowej pracy, dasz radę, u mnie sprawdza się zasada i masz mniej czasu tym masz więcej czasu ;-) co oznacza że przy dwójce dzieci pracy i tysiącu innych rzeczy mam więcej czasu dla siebie niż jak nie chodziłam do pracy. Dziwne to lecz prawdziwe.


Postram się skrobną coś od czasu do czasu, nie zapominajcie o mnie :-D


Aaaa, mamy dzisiaj 2 nowe zębole czyli już 6 :-) Wyrosły jakoś znienacka. A na ból dziąsełek polecam kostki lodu zawinięte w tetrę i masujemy masujemy :-)
 
Hejka!
Padam ze zmęczenia. Jakiś ciężki dzień dla mnie,mimo dość ładnej pogody.
Byłam dzisiaj w końcu z Kubą u nefrologa. Kazała zrobić badania krwi,posiew moczu i z tym jeszcze raz do niej przyjść. Mamy również znów zrobić usg brzucha i nerek. Termin mamy na...23 listopada:szok:.
Franek też pół dnia marudny,bo pół drugiej jedynki górnej sie przebiło i czekamy na resztę;-). A poza tym oki:tak:

Nie wiem czy któraś z Was pamiętała, że robiłam biżuterię - to teraz będę pracować w sklepie z biżuterią :) 10 sierpnia otwierają nowy sklep w Bydgoszczy i tam zaczynam.

Normalnie mnie obrażasz;-):tak::-). Gratuluję pracy:-D:-):-). I współczuje marudzącej Lenki:-(

Efcia przytulam mocno:****Obyscie jak naszybciej znowu byli razem. I już się nie rozstawali
E-lona nie wiem,czego bardziej współczuć: mamy,czy remontu:no::baffled:
kasis czekam z zaciągniętymi kciukami na wynik morfologii
Alicja :****

Kończę pić piwo i spadam do wyrka. Buźka dla was wszystkich <cmok cmok>
 
monimoni- współczuję, a najbardziej Lence bo musi ją naprawdę boleć, ja nie wiem co to ząbkowanie bo moja Ola w ogóle nie płakała, nawet nie marudziła. A Arek bez zębny jest. Może daj jej loda, moja koleżanka tak córce dawała i się uspakajała na jakiś czas.
cass- gratuluję ząbków
monimoni-
no i tobie gratulacje pracy, robisz to co lubisz.
emilia- biedny Franio z tymi ząbkami i gratuluje drugiej jedynki górnej.

A ja czekam aż pranie się zrobi, moja córka ma chyba jakąś fobię kupową, obsrała się raz w wannie, drugi raz wyrzuciła sama do kosza, przy tym było dużo czyszczenia, a trzeci raz już w pampka, którego założyłam jej na noc, nie mam pomysłów jak ją zmusić na kupę na nocniku.
 
hejka wieczornie:))

MONIMONI ciesze sie ze dostalas super robotke:)))

u nas w miare ok. wp oludnie mloda odstawila cyrk tatusiowi przy jedzeniu i deserku na podwieczorek tez nei skonczyla. jak wrocilam z pracy to Leane piszczala w glos z radochy. wzielam ja na kolana to pol godziny smiala sie z niczego ze myslalam ze sie udusi bo az kaszlec zaczela z tego smiechu:))))

w pracy wchodze do biura a slysze jak gruba swiergocze do tej co szefowa zastepuje" nooo z magda zrobilam to, tamto bla bla". weszlam do biura i tekst " jakbym cie klipo nie pogonila porzadnie to bys tego nie zrobila!:))) polewka na calego.

iiii sama juz nei wiem co mialam pisac:)


aha , dzwonilam do giny i mowie co i jak to mi kazala test ciazowy zrobic...taaaa jasne...jeszcze trza sie poruchac co by w ciaze zajsc!:)) w kazdym razie powiedziala ze jak do piatku mi nie przejdzie @ to mam zadzwonic.
 
reklama
Do góry