reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam. nie wiem czy was nadrobię ale postaram się kiedyś. póki co mam nadzieję, że uda mi się być na bierząco. Agusia marudna ale strasznie słodziutka mimo wszystko. nie wiem o co chodzi? jakiś skok? zębów nadal nie ma i się nie zanosi...:-( wczoraj byliśmy w zoo to bardzo Ausi podobały się rybki natomiast zasnęła przy oglądaniu gadów i płazów:-) teraz już jest śpiąca więc zaraz ją spać położe.
 
reklama
A u nas właśnie burza najszła. grzmi, leje a D. z Alutkiem niczego nieswiadomi od 1,5 sobie blanociają :szok:
i coraz bardziej boje sie tego, że Alicjusz norme spania na dziś wyrobi i w nocy znowu nieźle do wiwatu nam da :confused::cool2::shocked2: obym się mylila...

KROMA :laugh2::laugh2::laugh2::rofl2: nie no padłam z tym samochodem. To musial koleś zdziwko zaliczyc jak mu się obca babka do auta wpakowała ;-) a to szkolenie to z UP organizowane było?
ALICJA i Ty też smutasz? :-( tulam. bo mimo chęci najszczerszych nic innego zrobić nie mogę...
E-LONA to może poproś mutter żeby te remonty poza godzinami snu Twojej Laury robili? nie dziwię się, że spać nie może. Bo i dorosły czlowiek ma problemy z zaśnięciem w halasie.
CZARODZIEJKA troche pyłu sennego w takim razie do Was slę [priorytetem of kors] Bo u nas go na tyle dużo, że D. i Alicja jak muchy padli :blink: i .... chyba mi tez się powoli oczy zamkykają :szok:
 
E-lona kurcze to faktycznie nieciekawie z tym remontem i jak widać rodzinka mało domyślna..:dry: może im prosto z mostu zapowiedzieć żeby sie tłukli kiedy mała jest aktywna a kiedy przychodzi pora drzemki niech sobie przerwy robią

kroma :-D nieźle zakręcona jesteś :-p facet nieźle sie musiał zdziwić :-)

mamaagusi współczuje marudy :*

Elwirka może nie będzie tak źle, mam nadzieje ze nocka miło Cie zaskoczy ;-)
 
makuc- z UP jeszcze zapłacą stażowe :-)
Alicja- ja przeprosiłam i ze śmiechem poszłam szukać kolegi, mój M stwierdził, że to normalne u mnie.
 
Dziewczyny błagam o pomoc. Lenie wychodzi drugi ząb dziś i od 11 nie spała w ogóle, ciągle płacze wręcz wrzeszczy, tylko na rękach pomaga aja już psychicznie nie wytrzymuje tego krzyku. Co można jej dać? Ibufen nie pomaga, dentinox, zimne gryzaki też nie. Jak nie uśnie zaraz to zwariuje!!!
 
hej laseczki
Moni a to napewno zęby?mi w sumie tez srednio pomagaly srodkip/bolowe, gryzaki czy dentinox,wkoncu padnie a jadla ci normalnie?może jest głodna?
 
Moni kurcze ciężko wyczuć co na nią podziała :-( kasis może mieć racje - może głodna? z tym że jeśli to zęby to daj jej chłodne mleko - pomoże na podrażnione dziąsełka - może usnęłaby Ci jakbyś ją nakarmiła butlą w łóżeczku? na moją dentinox nie działał, za to tulenie, smoczek i chłodne mleko :tak:
 
reklama
moni oj rozumiem Cie ostatnio też miałam niezle akcje z młodym.
A teraz Was poczytam bo mam trochę zaległości.
Zapomniałam Wam napisać byłam dziś u lekarza i okazało sie ,że najprawdopodobniej ten guzek to powiekszone wezly chlonne,jutro robie jeszcze morfologie dla spokojnosci:)
 
Do góry