reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

FROGGUŚ, DAA, CAMBRIA, RENATA suwaczkowe gratulacje!!!
Dziuleńka, gratki ząbków Leance.

Ja niestety tylko przeciągiem, mam nadzieję, że trochę za mną tęsknicie ;)
Oluś dalej ma skoczek, a dodatkowo u moich rodziców BARDZO ciężko się dorwać do komputera, bo jest jeden, a chętnych czworo przez cały dzień.
Mam wielką nadzieję, że 3 sierpnia uda mi się trochę pojechać do domku, bo mam dwie wizyty u lekarza 4 i 8, więc MUSZĘ być w Bydgoszczy. No zobaczymy. Trzymajcie kciuki, żebym mogła do domku wrócić, bo tęsknię za mężem i Oluś za tatą.
Wiecie, jakoś mi przez tę sytuację naszą smutno. Chociaż to pewnie ta barowa pogoda potęguje dołki...
Uściski dla Was wszystkich!
 
reklama
Przeczytalam wszystko co mnie ominęło , ale pieknego posta nie będzie :-( , bo nie mam humoru :-(.
makucku a jak się sprawa ma z tym weekendem grouponowym? Wybieracie się?
a) humorze DORISKOWY come back raz,dwa!
b) jedziemy :happy2: 31.VII-2.VIII będziemy sie relaksować i czort wie co jeszcze :zawstydzona/y:;-)
MAQC,weną sie dzielę,a co mi tam- Ty mnie lazydaja na spółę z Idą "sprzedałaś",to ja w zamian wenę...ale za efekty nie ręczę;p.
wna dojszła a jej skutki są pozytywne. Spacer zaliczony, w domu czysto, zakupy w lodówce leżą i czekają na swoją kolej wszamania. Także HAPPY :*

DORIS ,no to jestem znowu,więc mozesz czuć się "przeleciana";))))(niechlujnie)
MAQCOWI,SHEENEY,ELWIRCE i innym niewyspanym wytrzymałości życzę:***-kiedys to przeciez się skończy...
a) i ja sie niechlujnie przeleciana czuję :zawstydzona/y:
b) mam nadzieję, że kiedyś się skończy... bo jak nie to osiwieję, oszaleję i w wariatkowie mnie zamkną. o!

ROXI zazdraszczam nocki, oj zazdraszczam:) a jak materiały na szafke dźwiekoszczelną zdobędziesz to zrobisz i mi? please? poza tym pracusiu nie pracuj tyle, bo z poniedzialku nie można. Wiesz, że jaki poniedziałek taka i reszta tygodnia? :-p
MAŁA_MI straszne co o tej dziewczynie chorej na raka piszesz. Ludzie boja się, że się zarażą? :szok: oni w średniowieczu się zatrzymali czy co? Nawet nie chcę wiedziec jak się musi ta dziewczyna czuć w takiej sytuacji, skoro znajomi się od niej odwrócili. Masakra.
EFA ta rozłąka zostanie Wam kiedys wynagrodzona. ZOBACZYSZ!
E-LONA brawa dla męża za pizzę. I aż mnie natchnęłaś, żebym tylek ruszyła samej jakis obiad zrobic, bo 16 prawie a ja nic poza śniadaniem nie jadłam :cool2:

i nie wiem co jeszcze.
 
Hej!

zaspany dzień jak nie wiem co.Tylko moje dziecko spać nie ma ochoty,tylko szleje,bawi się,śmieje i od czasu do czasu trze oczy i ziewa,ale jak próbowałam usypiać to mu się nagle odechciewa:oo:Tak po za tym to wzięłam sie za sprzątanie ciuszków,oczywiście nie skończyłam bo cos innego musialam zrobić.W każdym razie okazuje się że młody nie ma kurtki,ani ciepłej bluzy na teraz.W razie gdybym musiała wyjść popołudniem przy takiej pogodzie to nie mam go w co ubrać,no chyba że na dużą cebulkę:-D

Dziulka gratuluję Leane zębolków.:-)
FROGG,DAA,CAMBRIA,RENATA suwaczkowe gratki!
Ladygab wracaj,wracaj.
Sarisa szerokiej drogi :-)
sheeney współczuję nocki i tak osbie myślę,że dobrze,że jesteś daleko od tych wszystkich wydarzeń w NOrwegii,jakś masakra co tam się stało,ciągle ogladam TVN24 i jeszcze nie moge wyjść z szoku,że tacy ludzie chodza po świecie..
EMIŚ przykro mi z powodu dziadka.:-(
Dawidowe historia opisana przez Ciebie przyprawiła mnie o gęsią skórkę.Myślę,że nie będe sama jeśli powiem,że takich ludzi powinno się zabijać.Po co marnowac pieniądze na trzymanie takiego śmiecia w więzieniu.:no:
makuc zgadzam się co do raczkowania i co raz to większej ruchliwości naszych dzieci.Ja już zatęskniłam za tymi czasami,serio.Nawet usypianie wygląda przecież teraz inaczej,bo gdybym chciała nie usypiac na rękach to musiałabym X razy podchodzić do łóżeczka i kłaść tego małego wiercioszka.Położę i już stoi.:-p
E-lona gratulacje dla małża udanej pizzy :-)
Dorisku poprawy nastroju słońce !:tak:
Roxannka to superowo śpi dzis Twój mały :-)
Ida jakby mój się wziął za robotę w czasie kąpieli to też bym się wnerwiła,tez sobie znalazł odpowiedni moment,ehh
margerrita trzymam kciuki za mm:tak:
Dobranocka to rewelacja z tą koleżanką,super!
Kroma 8 godzin szkolenia?życzę wytrwałości :-)
Mała_Mi fajne popołudnie,mam nadzieję że humorek już u Ciebie dużo lepszy.Mój Krzyś ma poduszke z kotkami i uwielbia też się do niej przytulać i nosić ją ze sobą.
Efa nie dołuj się kochana i trzymam kciuki żebyś mogła szybciutko wrócić do domu.
Happybeti i ja dziś coś mam prpoblem ze skończeniem tego za co się biorę,nie wiem jakiś ten dzień dla mnie taki rozlazły jest.zmęczona jestem a tak naprawdę jeszcze nic konkretnego oprócz obiadu nie zrobiłam.
 
Efuś tulam :*
i wiem jak sie czujesz bo u nas obecnie dłużej jesteśmy oddzielnie niż razem :-( rano jeszcze taki spoko humor miałam a teraz znów mi sie wszystko spsuło i mi sie płakać chce że tak to wszystko wygląda :-( do tego małż zadzwonił i powiedział że niestety tak ma tam grafik, że na naszą rocznice 8.08 go nie puszczą i będziemy wtedy oddzielnie. źle mi z tym wszystkim :-( oj za często ostatnio dołki łapie, musze sobie jakoś humor poprawić tylko weny brak :-(
 
Ostatnia edycja:
Makuc ja dzisiaj w sumie obiadu nie robiłam tylko ten boberek ugotowałam i zagryzłam ogórem kiszonym :)
Alicja co to za doły? Głowa do góry. Szybko zleci jak sobie zajęcie znajdziesz. A rocznicę możecie świętować później. A może da się jakoś grafik pozmieniać.

Qrcze wqrzyłam się, bo na dole mojem mutter ubzdurało się oprócz malowania salonu to i zmienianie podłóg i mi się tłuką. Laura mało śpi, bo może przez te hałasy nie może. A może przez zęby, bo oprócz tych dwóch na górze zaczęła się uwidaczniać jedynka na dole.
 
Efa i ALicja tulam kochane i współczuję samotności.

Wiecie co ja siedziałam tam 8 godz. i co miałam podstawy komputera, jak ja wszystko umiem i po co mi to, ale najśmieszniejsze jest to, że średnia wieku 50 lat i co te biedne kobiety mają zrobić, jak kręgosłupa nawala, wzrok nie ten i nie kojarzą tak szybko, chociaż dużo i tak umiały. Po co im to szkolenie, jak i tak nie będą chciały pracować jako telemarketerki.

a ta w ogóle to obciach, zapomniałam o rocznicy naszej 2giej, dzisiaj mamy z M, więc dobrze, że mi szwagier przypomniał sms rano, M się nie przyznałam, wyszłam rano szybko z domu i kupiłam mu teraz prezent. Oj dziury mama.

Miałam też napisać wam jaki numer zrobiłam w Piątek, Emilia wie, otóż wracałam z UP i miałam wsiąść do auta kolegi, bo mnie podwoził, on ma pegota srebrnego, a ja patrzę a tam pegot więc wsiadłam, a tam obcy facet. Pomyliłam samochody i jak ja mam prace znaleźć jak ja taka zakręcona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry