reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Przeczytalam wszystko co mnie ominęło , ale pieknego posta nie będzie :-( , bo nie mam humoru :-(.

Kawke wypiłam , nawet płateczki z mlekiem wciągnęłam , a energii i weny brak.

Powiem tylko ,ze wydarzenie jakie napisała dawidowe bardzo mnie poruszylo. To potworne i nie chcę sobie wyobrażać jakbym się zachowała będąc matką jednego z tych chłopców. Nie ręczę za siebie. Dobrze ,ze ten s***n (bo nie mam łagodniejszych okreslen dla takiego człowieka) odszedł z tego swiata.

makucku a jak się sprawa ma z tym weekendem grouponowym? Wybieracie się?
 
reklama
Niby sie za coś biorę,a i tak co chwila do kompa przypadam;)
MAQC,weną sie dzielę,a co mi tam- Ty mnie lazydaja na spółę z Idą "sprzedałaś",to ja w zamian wenę...ale za efekty nie ręczę;p.
DZIULKA -gratki dla Leane za 4 zębolka:)
A mnie się cosik zdawało,ale się cofło i Amelka nadal dwuzębna;)
DORISKU poprawy humorku for you:)***
No i zmykam;)-pewnie za chwilke znów zajrzę,"przelecę Was niechlujnie",pozapominam połowie poodpisywac,ale się zawzięłam i usiłuję coś robić,a Amelka mi "pomagać"...
 
Niby sie za coś biorę,a i tak co chwila do kompa przypadam;)
MAQC,weną sie dzielę,a co mi tam- Ty mnie lazydaja na spółę z Idą "sprzedałaś",to ja w zamian wenę...ale za efekty nie ręczę;p.
DZIULKA -gratki dla Leane za 4 zębolka:)
A mnie się cosik zdawało,ale się cofło i Amelka nadal dwuzębna;)
DORISKU poprawy humorku for you:)***
No i zmykam;)-pewnie za chwilke znów zajrzę,"przelecę Was niechlujnie",pozapominam połowie poodpisywac,ale się zawzięłam i usiłuję coś robić,a Amelka mi "pomagać"...

to moze wtedy mi humorek wróci :-D
 
Hej!
Właśnie próbuję ululać Laurutka i co? To co zwykle. Zamiast zasypiać to wstaje. Chyba dam jej się w łóżeczku jeszcze zmęczyć, bo nie chce mi się stać nad nią i ciągle kłaść. Weekend jakoś za szybko zleciał. Mąż dużo komputra zajmował, bo robi pewien projekt. Wczoraj zrobiliśmy (a właściwie to głównie mąż robił) pierwszy raz pizzę i wyszła super. Bałam się, że ciasto twarde wyjdzie, ale wyszło puszyste. A dzisiaj chyba boberek na obiad.
Alicja my oboje tak mamy, że jak gdzieś wyjeżdżamy to najpierw na necie szukamy ciekawych miejsc jakie można zwiedzić i pod tym kątem wakacje czy inne wypady planujemy.
Doris a gdzie dobry nastrój zostawiłaś?
Dawidowe przykro mi, że tak mężowi kłody pod nogi rzucają i nie chcą go wypuścić z wojska. A tak się zastanawiam czemu po prostu do Ciebie nie przyjechał? Nie dało się tak normalnie wyjechać, bez tych wszystkich załatwień? Skoro ma żonę Polkę to czy obywatelstwa z tego tytułu automatycznie się nie dostaje?
Z pedofilem to dobrze, że tak się skończyło. Mam nadzieję, że Ezowi nic nie zrobił. Normalnie w szoku jestem, że sprawy nie nagłośnili, żeby rodzice uważali na swoje dzieci skoro już wcześniej chłopcy zniknęli.
Emilia przykro mi z powodu dziadka.
Kroma co Ty za tabletki dostałaś na tą @, że taki silny efekt mają? Inne niż ostatnio?
Dziulka gratki zębola. Też mam takie drewniane puzzle.
Frogg, Daa, Renata Borysek suwaczkowe gratulacje.
 
Ostatnia edycja:
Doris mam nadzieję, że szybko się znajdzie.

A moje dziecię nadal nie śpi, za to zrobiła kupsztala. Zauważyłąm ostatnio, że często robi qpę aqrat jak ją kładę spać.
 
A ja wlasnei zaliczylam drzemke z malym i troche mi lepiej..:tak:
Dawidowe nawet sobie nie wyobrazam co bym zrobila...:wściekła/y: .I jeszcze nawiazujac do tego co pisalas to wcale sie nie dziwie,ze masz momentami dosyc ale powtarzac sie nie bede,ze jestem i tak bardzo dzielna!!I tyle czasu ze wszystkim dawalas rade

Makuc ja tez nie wiem ile jeszcze wytrzymam

Dorisku oby Ci sie humorek szybko poprawil

Dziulka gratulacje dla Czterozebnej Leane!!!

E-lonka jenyyy jak ja uwielbiam bob!!!!Kiedys znalezlismy w jednym sklepie w Szwecji mrozony(bo tu oczywiscie nie ma takich smakolykow) i zawsze jak tam jestesmy to kupujemy zapasik.:-)

Emilia wspolczuje...

Happybeti nie wiem co napisac Tobie to napisze ,ze Cie lubie bardzo !!!;-)


Caly czas mysle o tym,ze za 5 dni Tomek zaczyna urlop i juz nie ebde siedziec sama
No i za 8 dni jedziemmyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Się witam w bardzo dobrym humorku :-)
Nocka dobra, przynajmniej dla mnie bo z tego co wiem to dla mojego męża mniej :rolleyes2: on dzisiaj wstawał do Ptyśka :-p pobudka ostatnio standardowo bo troszke po 6, ale wziełam go do siebie i nie wiem jakim cudem, ale jeszcze przysneliśmy i obudziłam się ok 9 :shocked2::cool2: do tego juz o 11 Ptysiek tarł oczka i od godzinki sobie drzemie ... normalnie żyć nie umierać :-);-)


emiliab,
współczuje straty dziadka, wiem jakie to bolesne pomimo sędziwego wieku. Mój dziadek miał 91 lat jak odszedł a ja i tak strasznie to przeżyłam :-(
@ jeszcze nie przyszła :no::baffled:

co do bycia na codzień z rodzicami to po części mam jak większość z Was, że lepiej nie na codzień, ale na pewno też nie mam tak, że u rodziców czuje, że ich dom i ich zasady, bo czuje się tam swobodnie jak u siebie
ja mam tak samo :tak:

kroma
, oby ci te 8 godzinek zleciało jak 2 ;-) a jak tam po tych lekach, jak się czujesz ?

dawidowe, :szok::szok::szok: straszna ta historia, ale naszczęście dobrze się kończy! A tego skurwiela to powinni torturować przed zabiciem bo śmierć to dla niego wybawienie a nie kara :wściekła/y:
ja pamiętam, że jak byłam mała to na osiedlu chodził jakiś stary facet i ganiał dziewczynki, kiedyś nawet mnie ale udało mi sie ucieć, potem mój tata chodził i go szukał ... że też takie świrusy chodzą po świecie :-(

sarisa
, udanej podróży :-) a spotkanko z kimś będzie ? :-p a tak wogóle to z kielc już niedaleko do wawy :rolleyes2:

sheeney, u nas też od rana do wieczora Oslo na kanałach informacyjnych ... co za psychol, nie ogarniam tej tragedi moim małym rozumkiem :no:

dorisku, a co się dzieje, że humorku brak ? pamiętaj co się odwlecze to nie uciecze ;-)

frogg, renata, daaa, wszystkiego naj dla waszych dzieciaczków :-):-):-)


nie wiem co jeszcze chciałam napisać, bo dzisiaj mam sporo na głowie, koniec miesiąca i sporo spraw do załatwienia się zebrało ... właśnie jestem w trakcie opłacania rachunków, umawiania wizyt u lekarza, przedłużania OC i jeszcze kilka telefonów mnie czeka, taki dzisiaj ze mnie pracuś :nerd::-p
 
Do góry