reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Doris, to ja sie chyba zsolidaryzowałam z Mikusiem - znowu miałam rozmowę z kibelkiem, myslałam ze nie dolecę...! Coś dzisiaj felerny dzień. Może od niskiego cisnienia tak mam? Justyna gadała do Minimini, ale znudziło ją bo znowu zaczyna się wycie. Chyba zaraz nie wytrzymam, wsadzę ją do taksówy i do babci wyślę!
Sarisa, a moze spróbuję z tą Beyonce? ;-)
 
reklama
ROXANKA- slodka to tajemnica co do cioci BB :)))) ja tez jej cos wyslalam:))))
wlasnie koncze zabawe z garami i na 15h do pracy.wrrrrrrrrr
 
Hej laseczki!
Jak już pisałam na innym wątku Julka chodzi za pomocą pchacza, a więc ja muszę być non stop przy niej coby się nie wywaliła. Tym samym mam zero czasu dla siebie. No dobra skłamałam...teraz mam chwilkę i wykorzystuję na bb ;-) U nas pogoda do d....małżyk ma od przyszłego tygodnia urlop i mam nadzieję, że pogoda będzie lepsza! Jeszcze się nie kąpałam w tym roku w jeziorku :wściekła/y:
Suwaczkowe gratulacje dla Krzysia i czarodziejkiM
wczorajszego dnia pewnie nie dam rady nadrobić, może wieczorkiem. Póki co odpisuję na dziś dzień:
Elwirka a Oliwka nie zaśnie na brzuszku, że musisz ją przekręcać? Moja to tylko na brzuchu śpi! Jak ją położe na boczek to myk i jest już na brzuszku.
aha z tego co doczytałam makuc cieszę się bardzo, że ułożyło się u Was!!! Rozłąka czasem jest dobra, człowiek na spokojnie przemyśli i zrozumie pewne rzeczy! I jak szybko zatęsknił?!!!
doris najlepsze życzenia dla synka! I niech się wybryka chłopak na tych koloniach! Niedługo szkoła :tak: może zasięgu nie ma tam gdzie są? i stąd ten brak odzewu?
makuc współczuję takiej nocki. Może skok? Moja też o 22 zaczęła się wybudzać i popłakiwać. Myślałam, że taka będzie cała nocka ale nie, butla z mlekiem o 5 30 i dospałyśmy do 7 30 :-)
kroma widzę, że i Twoje dziecię nie spało w nocy?? a czy teraz przypada skok naszym bąblom? że tak wszystkie zarywają noce? Czy ta boska aura za oknem sprawia, że nie chce im się spać? Sama już nie wiem!
ulisia witam :-) dużego masz chłopczyka :szok: gratulacje dla siostry!
Roxannka ale żeś posta napisała :szok: widzę dziewczyny,że powolutku myślicie o 2 bobo! Ja tak za 5 latek bym chciała! Zeby Julcia była już większa trochę. Dla mnie nieistotna jest różnica wieku między rodzeństwem, najważniejsze że ono jest ;-)
czarodziejkaM wróciłaś do nałogu?
Alicja ileż bym dała, żeby skosztować to cudo!! A i zapomniałam napisać, że piękny placuszek upiekłaś! :tak:
doris współczuję takiej aukcji! Niestety dużo teraz oszustów na allegro grasuje! Może byś się skontaktowała z allegro i oni to wyjaśnia?
sheeney oj zazdraszczam Majorki!!!:tak: 4 latka temu na Ibizie pół roku spędziłam :tak: Kocham te klimaty!
Ida nie tylko u Ciebie brak uzębiena! U mojej widać zębole od góry ale zrobiła się cisza i nic się nie dzieje dalej! :-(
strip miłego wypoczynku!

to narazie tyle, bo palce mnie już bolą od pisania, a oczy od czytania! Mała się już 10 min temu obudziła i wariuje w łóżeczku, a ja pisze, pisze i piszę, a i tak nie dokończyłam!!!Wrrr......
 
dobranocka współczuję. Kurczę ,ze też jeszcze Cię czasem pogoni :-(
paolcia to ja Ci życze tej pogody przynajmniej na czas urlopu małża , co by w domu nie siedzieć!
sheeney ja tez zazdroszczę Majorki.

a ja dwa dni temu nagrałam mojego Doriana jak dance'ował. Musze tylko obczaić jak sie tu filmy wrzuca i znaleźć chwile po pracy zeby wrzucić. A to moze byc trudne :p
 
Dobranocka spróbuj. U nas małej nie ma jak leci Beyonce i każdy jej kawałek, Alexis Jordan, Jessie J, J.LO ( i właśnie mi się B-B na lotnisku przypomniał ;-)) i jeszcze LMFAO i Drake- uwielbia draka )

Sheeney ja też zazdraszczam. Ale od kilku dni od mojego, że za rok na bank gdzieś lecimy i chyba będzie to Hiszpania :-). A własnie miałam jeszcze napisać , że napisałaś, że tyloma Mamusiami się spotkałam ;-) i wyszło na to, że chyba faktycznie nie mam koleżanek :-p


edit. Doris dzieki za wieści od ANIAWA.

a ja mykam na sapcer
 
Ostatnia edycja:
a ja Was czytam na bieżąco ale jakos sie wbic w rozmowe nie mogę... :( poza tym ledwo na oczy widzę przez tą cudownie przespaną nocką. Poszłabym spac ale 16-20-30 mam lekcje dzisaj, kóre jakims cudem przygotowac musze.
nie smęce.
spadam. br
 
sarisa- mój M kiedyś dużo sprzedawał ze stanów i nigdy nie miał problemów z pocztą, no bo wtedy wszystko paczkami szło i były numery nadawcze więc jak coś nie doszło to się z pocztą rozliczał. A teraz jak zaczął wysyłać listami koszulki i wysyłał listem ekonomicznym jak coś niby nie doszło, i nie wiedział, czy to na poczcie ukradli czy ten co kupił oszukał, więc żeby nie mieć negatywa bo początkujący jest to oddał kasę, a to była dość droga koszulka i się wkurzył i teraz tylko poleconym.
 
reklama
Gratuluję wszystkich nowych ząbków
Czarodziejka suwaczkowe gratki dla ciebie i Krzysia

Doris dobrze, ze Mikołaj zadzwonił i już możesz być spokojna. i najlepsze życzenia dla niego.

Elwirka mam nadzieję, ze jednak u was się wszystko ułoży

Makuc fajnie, ze wszystko się ułożyło i jest lepiej. oby tak zostało

Rysia przytulam i trzymam kciuki żeby ze wszystkim się ułożyło a szczególnie z siostrzyczką

no i oczywiście wyrazy współczucia dla wszystkich mamuś, które sobie dzisiaj nie pospały

Agusia śpi. mam nadzieję, że trochę pośpi bo od wczoraj marudna ale i tak jest kochana. noc ładna. Aguś wstała o 6 na mleczko i dospała do 7:30. my już po spacerku i było okropnie duszno i gorąco mimo, że nie ma słońca. bardzo bym chciała żeby się trochę schłodziło. Małż w pracy a ja sobie odpoczywam i liczę, ze jeszcze Agusia pośpi.

aaaa Happy. jaką miałaś miłą niespodziankę z rana:-)
 
Do góry