reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Wybaczcie, nawet nie poczytam do końca...
Czarodziejka, gratki suwaczkowe.
idę dalej skakać. Moje ulubione słowa to: Oluś, nie wolno!!!
A od jutra "tydzień z piorunem". Ja nie mogę...
Acha, u nas też zaczęły się od kilku dni nocne histerie z głodu.


Buzibuzi
 
oli juz dwie drzremki zaliczyla ale cos marudzi.
dziulka moja oli robi tak samo a jeszcze w dotaku podnosi rece i nogi i buja sie na brzuchu tak by samolot robila
dobranocka to jest dobry patent prubowalam
paolano wlasnie wtedy zaczyna plakc przekrce a ona znowu
mamaagusi a ja pomalu w to niewierze
 
Wiecie co , ja sobie nie wyobrażam ,ze kupuje cos , przesylkę otrzymuję a mimo to chce zwrot kasy (ze niby nie otrzymalam.) No nie wiem , moze jakas dziwna jestem , ale nawet przez mysl by mi cos takiego nie przeszlo!!!! To jakis wogóle szczyt bezczelności.
ja też sobie tego nie wyobrażam, ale wiem że ludzie teraz sa tacy że moja wyobraźnia jest poprostu za mała żeby to ogarnąć :ninja2:
no i czekamy na popisy taneczne Dorianka :tak::-)

sarisa, co to za godzina zero ? :eek::rolleyes2: a z tych muzykantów to ja tylko beyonce i j.lo znam ... oj chyba się starzeje :zawstydzona/y:

dziulka, tak myślałam że to jest top secret :cool2: oby dzionek w pracy szybko zleciał i bez większych ekscesów ... chociaż u ciebie to się chyba nie da ;-)

paolcia
, twój post tez niczego sobie :-p;-) gratki dla Julci, że tak ładnie sobie radzi :tak: a co do rodzeństwa to ja też uważam, że ważne żeby było, tylko że przy dużej różnicy wieku to ten kontakt jednak słabszy jest, wiem sama po sobie, nie ma się wspólnych zainteresowań celów itp. Ale w dorosłym życiu to już ta różnica nie robi takiego znaczenia. A ja chce szybko przede wszystkim dlatego żeby się potem nie rozmyślić :-D bo wiem że czasem zebrać się jest ciężko i na nowo w pieluchy ładować ;-) no i zawsze chciałam być młodą mamusią a i tak się jakoś późno za to wziełam :sorry:


rozumiem ,ze o 16-tej , 20-tej masz lekcję , ale z tą 30-ta to juz przesadziłaś :-D
buahahaha :laugh2::laugh2:
laugh2.gif
maqc dała do pieca :rofl2:

efa
, ja tym "nie wolno" "nie ruszaj" to już wymiotuje bleeeeeeee


a to przykładowa rozmowa z moim dzieciem od paru dni (P) Ptyś R(rodzice)
P: eee
R: eee
P: eee eee
R: eee eee
P: eeeeeeeeee e
R: eeeeeeeeee e
P: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee
R: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

no i tak sobie gawędzimy :-D musze to nagrać kiedyś :rofl2:
 
reklama
ja tak chwile, przeciagiem :-p :

1. panowie za oknem zaczynają mnie tak wpieniać że normalnie masakra :wściekła/y:
2. Dzieć mi właśnie OBGRYZŁ noge od stolika! czujecie? jak jakiś bóbr czy cuś :confused:
3. Dorisku doczytałam :no: a to łajza z tego sprzedawcy, wcale bym sie nie zdziwiła gdyby sie okazało że w ogóle tej paczki nie wysłał. Tulam Kochana :* a tego gnoma powinnaś mieć głęboko w

Beztytuu.jpg


lece pomidorówkę robić..
 
Do góry