reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc, kroma, mona, kania, elwirka, doris, czarodziejka, e-lona, dołaczam do Was mojego M.! Justyna wyspała się wieczorem, usnęła ponownie dopiero po 21, a w nocy co chwila buczała: a to się rozkopała, a to smoczka chce, a to tak sobie, zeby tylko Tatusia powkurzać... Ja nie wstawałam - nieprzytomna byłam....

Doris,
wszystkiego najlepszego dla Mikusia! Jak się masz zamartwiać to moze zadzwoń do opiekuna kolonijnego...? Dali rodzicom numery kontaktowe?

Mała Mi - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u stomatologa! A fryzurką w piątek pochwal się KONIECZNIE! Kroma, na Twoją fotę też czekam :-)

Czarodziejka, gratki suwaczkowe dla Krzysia!

Dziulka, ja etap pełzania do tyłu nazwałam BUNKROWANIEM, bo Justyna wiecznie lądowała to pod kanapą, to pod fotelem... I trzeba było ją z bunkra wyciagać, bo wyleźć do przodu nie umiała. Aha, to etap poprzedzający raczkowanie (na ogół), więc Oggi - szykuj się do ucieczki :-D

Makuciu, życzę Ci dzisiaj wyjątkowo spokojnego dnia i grzecznego dziecia. Efa, a Olusiowi dnia pełnego melancholijnego zamyślenia, czułosci i... ciszy :-) :*
Kania, wieeelkie gratulacje ząbkowe dla Oliwci !!

Idulko, idolko moja, ja 4 litery i tak mam cieżkie jakbym się ołowiu nałykała (choć wagowo idę tydzień w tydzień praktycznie co do grama jak w poprzedniej ciaży!) więc dziekuję za doładowanie ;-)

Nie tylko Justyna się zbiesiła (siedzi na podłodze i jęczy od rana, jak nie ona!), druga dzidzia rozpoczęła dzień od kopania mamusię w żołądek, jeszcze przed śniadaniem, w efekcie czego miałam poważną rozmowę z muszlą o poranku. Wrrr...
 
reklama
Doris a czytałaś ostatnie komentarze tego sprzedawcy? Może od innych dostał też negatywne. Może napisz do allegro jak sprawa wygląda i może cos z tym zrobią. A w ogóle to każda przesyłka jest rejestrowana jeśli wyśle się ją poleconym. Paczki też są rejestrowane. A i wszystkiego naj dla Mikiego. Co do koszulki to taka.
Strip udanego wyjazdu i lepszego humorq.
Kasia przesyłka może być ekonomiczna polecona i priorytetowa polecona. Przesyłki polecone mają numery i można zażądać od sprzedawcy podania tego numeru i złożenia reklamacji na poczcie.
O widzę, że Kroma wszystko ładnie opisała o reklamacjach.
A Laurencja nadal nie śpi. Muszę się za nią wziąć, tyłek przetrzepać ;)
 
elona- gorzej jak ktoś listem wysłał, to wtedy nici z kasy, chyba, że była nadana poleconym. Dlatego dużo sprzedawców wysyła listami małe rzeczy, żeby w razie czego nie odpowiadać, mój M zwraca kasę, jest honorowy.

dobranocka-
współczuję dolegliwości ciążowych.

Elona faktycznie dobrze mówisz, może ma negatywy. A czasem paczka może dojść nawet po 3 tyg. były takie przypadki, szczególnie jak dużo kupujących jest i facet oszukuje, że wysłała, a nie wysłał bo nie starczyło mu towaru.
 
Doris ja tak ja radzi Tobie Ida zgłosiłabym to do allegro. Niech wyłapują oszustów.
Bezczelne typy. A ja myślałam, że ekonomiczne przesyłki są rejestrowane hmm tylko dłużej idą niż polecone.

no ja własnie też tak myslałam i jak do tej pory nigdy taka przykra przygoda mnie nie spotkała. Napisalam do serwisu allegro , do tego sprzedawcy też ,ze uwazam go za złodzieja i wystawilam mu komentarz ,zeby przestrzec innych. Ciekawe czy tez napisze mi negatywa i jakimi argumentami się oprze?!
W kazdym razie wkurzylam sie na maksa. Juz nie chodzi o te pieniądze , bo to akurat smieszne kwoty byly , ale ze tak sprawa sie potoczyla.


Mikołaj dotarł. Dzwonil wlasnie niedawno. Miał wymiotną przygodę w pociągu :-( (na szczęście zdążył do toalety) , ale ogólnie cały szczęsliwy. Ulżyło mi :-)

Pisała tez do mnie aniawa ze ma słaby net i zasięg , i ze bardzo Was wszystkie pozdrawia! :-)
 
Dobranocka no to dają w kość maluszki. Niech się szybko naprawią, bo Mikołaj nie przyniesie prezentów. :)
Kroam ja teraz wysyłam wszystko nawet mało warte rzeczy tylko poleconymi, żeby potem ktoś mnie nie oszukał i nie domagał się zwrotu pieniędzy, a np. przesyłkę otrzymał.

Śpi.
 
halo

no to widzę, że na BB od kilku dni ruch mamy poranny :-)
Czarodziejko gratki dla Krzysia :-)
Dorisku Sto Lat dla Mikiego. I daj znać jak się odezwie. A i zgłoś wszystko na allegro jak dziewczyny mówią, może oni coś poradzą. A jeśli się dostosujesz do przepisu i Tobie wyjdzie mówię Ci grunt to chcieć ;-)
Dziewczynki o dzidziusiu napisałam przy dobrych wiatrach ;-), ale jak wyjdzie tak wyjdzie. W każdym razie chcemy, żeby Zuzek miał się z kim baffić :-). A tu każdy nam gratuluje hehe;-)
I wszystkim niewyspanym ślę kafe dożylnie może cosik pomoże :-)

edit. Doczytałam, że dojechał super :-)
 
Ostatnia edycja:
elona- mój M też tak robi od ostatniej sprzedaży ma nauczkę, dawno nie sprzedawał i od kilku mcy znowu zaczął i ludzie to są oszuści.

sarisa- to w sumie gratulują ci roboty, tzn. przyjemności, ale chyba bardziej zazdroszczą tego robienia :)
 
Kroma ale o co chodzi, ze zaczął sprzedawać i że ludzi oszuści? napisz cosik więcej?? No i o tym nie pomyślałam, że zazdraszczają robienia ;-)
 
kroma dzięki za wytłumaczenie całej sprawy z przesyłkami. No i wychodzi na to ,ze nie ma szans na odzyskanie kasy, bo jak on twierdzi nie byl to polecony czyli nie jest nigdzie zarejestrowany. Tylko ja sie pytam po jaka cholerę taka opcja???? Skoro wtedy sprzedawca nie musi nawet zabierac sie za wysylkę takich przedmiotów bo nikt tego nie sprawdza! masakra jakaś. Moja wina ,bo moja niewiedza , ale z jego strony to zwykle oszustwo i powinno sie takich przesylek (nierejestrowanych) zabraniać.

Ehhh jakos przez to wszystko stracilam humor :-(
 
reklama
KromaDoris Dlatego wlasnie zdecydowanie wole ebaya!Kiedys zamowilam sobie jakis tani podklad do twarzy i nie doszedl wcale.Laska byla ze mna w stalym kontakcie i co kilka dni pytala czy juz dostalam.I bez problemu zwrocila kase choc to grosze byly.A sprzedawcy sa z calego swiata i nigdy nikt nie robil problemow ani nie oszukal.

Doris ja tez bym sie wkurzyla niezle na twoim miejscu! Nienawidze takich oszustow!!!!!!
 
Do góry