reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Monimoni,E-lona,Moriam gratki dla Lenki,Laury, Maury :-)
A moja starsza eksperyment zrobiła i sie kupą wysmarowała, co za smród, myślałam że umrę, ciekawa jestem czy młody tez tak mi zrobi kiedyś, oszaleć idzie.

padłam jak o tym przeczytałam, zresztą nie tylko ja ... buahaha

Lady u Ciebie też córcia pomysłowa :-)
Makuc moja tez raz tak siedziała i M. się nią zajmował wchodzę do pokoju a ta z końcówką od zasilacza ...........na szczęście nie była w prądzie, ale jakby była .............. i powiedziałam mu, że ma uważać jak się Zuzkiem zajmuje. I oczywiście pomyslałam sobie o sytuacji odwrotnej i wtedy na bank bym zj.............ę dostała. Szkoda, że ja tak nie zawszę potrafię ehhh
Efa tylam słoneczko i przykro mi, że małża tak wyrowali i trzymam kciuki, zeby Tobie wyszło i jemu też o widzisz może SUGAR(super, ze jestes) coś wymyśli?


To chyba tyle.....

edit: Rysia awaria neta , ale teskni bardzo
 
reklama
Oja Natolin milo, ze o mnie myslalas, sciagam cie wirtualnie do Gdanska Zobacz załącznik 371503 a ze teraz noc, to tez nocne Zobacz załącznik 371504
amy widzis, predzej czy pozniej, pewnie w Wawie wyladujemy kiedys, choc powiem, ze nie chcialabym
Margerrita, a ja z Gdańska jestem. Z Niedźwiednika. I tęsknię okrutnie. Rodzice wynajmują tamto mieszkanie, ale jak się kiedyś zwolni, to ich poproszę, żeby chociaż na 2 tygodnie mnie tam z Olusiem wpuścili :). Ale to może być dopiero za rok.
Efa ale zagadke dalas, ciekawe czy dobrze sie domyslam, a co do pracy to musi byc zle by bylo lepiej, najwazniejsze, ze nie wyladowal na lodzie, a mogl wrocic na stare smieci, miejsmy nadzieje, ze szybciutko cos lepszego sie trafi, ale mu za te dwa tygodnie mam nadzieje, zaplaca?
Kochana, niestety nie zapłacili mu złamanego grosza za to szkolenie. Dali pierniczony papierek, że odbył szkolenie i tyle :(.

A co do moich planów zarobkowych, wierzę, że jeśli mają się rozkręcić, to się rozkręcą. Temat jest na tyle ciężki i dyskusyjny, że na razie chcę zacząć powolutku, z polecenia. Kiedyś już tak było. Tylko to tak strasznie się wlecze...

Oluś po wczorajszym wymiotowaniu dzisiaj przerzucił się na biegunkę. Nie wiem, co lepsze...

Monimoni, E-lonko, Moriam - dla Was i Waszych suwaczkowych Solenizantek wszystkiego najnajnajnajnaj!
 
Efa ojej biegunka uuu, żadna z tych opcji nie jest dobra...za to szkolenie to rzeczywiście przegięli :-( a co do twoich planów zarobkowych to się rozkręci, pewnie trzeba na to czasu a wiem, że z tym czasem to różnie jest... zwłaszcza jak brakuje pieniążków.
Sarisa dziękujemy za info od Rysi :-) a co do wtyczek to niestety ale moja też ma takie zainteresowania, gniazdka mam pozabezpieczane ale kabelki w buzi non stop jak dopadnie.
 
Ostatnia edycja:
hej moje kochane ,witam się z mazur,mamy tu neta ,ale dopiero teraz włączyłam kompa, dojechaliśmy szczęśliwie, jechaliśmy 12 godzin bo zabłądziliśmy, młody dzielnie to zniósł:)))700kilometrow wyszło.
Błażej szczęśliwy, tapla sie w baseniku jest super naprawdę:))))
no i dostal 7 zeba, szaleje mój synuś.
Napisze więcej ja synuś pójdzie lulać bo teraz nie bardzo daje coś porobić.
 
Lady całkiem nieźle Ci idzie, zapraszam do mnie heh....ja muszę Oliwce coś dziś ugotować bo znów wypięcie na słoiki :-( warzywa mam ugotowane, tylko pierś ugotować i obiadek mam.
Kasis witaj, super ze macie neta i że już na miejscu.
Gratuluję kolejnego ząbka u Błażeja, miłego odpoczynku, odzywaj się :-)
 
Ostatnia edycja:
EFA mi po tym co napisałaś też od razu nie zęby a rota jako winowajca stanu Olka na myśl przyszedł. Może skonsultuj to z lekarzem? :*
SARISKA u nas ta druga strona właśnie podłączona do prądu była :wściekła/y: ja się ostatnio D. samego z Aliczką zostawiać boję dosłownie, bo do niego chyba nie dotarło jeszcze, że to nie jest już ledwo kontaktujący noworodek ale raczkująco-stający, ciekawy świata szkrab, który nie zdaje sobie sprawy z tego, że coś może być niebezpieczne...
KANIA znowu awaria? brrr.
E-LONA noooo w końcu jesteś:)

a DORIS gdzieś wcięło :-(
 
Makuc u mnie byla identyczna sytuacja tylko zamiast ładowarki do kompa to maly wciągał łądowarkę od telefonu. No myslalam,ze mnie cos trafi . A ten siedzi i nic –jeszcze patrzy na dziecko. Wrrrrr
Lady z tym usb to mnie tez rozbawiłas :-D
mamaagusi u Was tez kolejki po odbiór paszportu takie wielkie???
e-lonka no to fajnie byłoby z tymi zmianami. Podobną sytuacje ma lolisza,ze ppracują na dwie zmiany. No i zyczę bardzo sprawnego i niedrogiego laptoka :-)
kania wieczór we dwoje ? Mmmmm brzmi gorąco i namietnie i pachnie nieprzespana nocą?!
Sarisa dzieki za wieści o rysi.
Efa zdrówka Olusiowi zyczę.
Kasis super , ze u Ciebie wszystko tak fajowo. Odpoczywaj !


Makuc doris faktycznie na chwilę wcięło , bo szef mnie odwiedzil ( a nie widzieliśmy się jakieś 3 tygodnie chyba) więc wypadało z nim trochę pogadać.
 
reklama
Kasis, Efa gratki nowych zabkow u Waszych synkow.
Makuc teoretycznie to ja duzo przed kompem siedze tylko nie mam czasu na wszystko. Juz od jakiegos czasu np. zbieram sie za wystawienie rzeczy na allegro i jakos mi nie po drodze.
Ladygab a myslalam, ze tylko ja obiad juzmam zaczety. Ziemniaki czekaja na zagotowanie, buraki sie studza, a sos prawie gotowy.
 
Do góry