reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

DORIS u mnie tak jak i u Cie :happy2:;-) tylko ta pogoda mnie dobija. Bo z 30C upałów znowu ziu,ziu się zrobiło :dry: brrr
EMIŚ górne jedynki sa ponoć bardziej unerwione, stąd ten sajgon przy ich wyrzynaniu. a Kuba może zazdrosny powoli o Franko i uwagę, która mu poświęcacie się robi, stąd ten szybowy wybryk? no i powodzenia w łapaniu siuśków!
 
Ostatnia edycja:
reklama
emiliab oj to faktycznie troche kiepsko z tą szybą. Maly rozrabiaka. A co do weny , to wczoraj chyba wiekszość z nas miala tak jak Ty.
makuc mnie tez dobijają takie skoki temperatur. Ciesze sie ,ze u Cie też wsio ok. postman byl?
 
DORIS na postmana czekam z niecierpliwością jeszcze i mam cichą nadzieję, że dzisiaj się pojawi :happy2::laugh2:

[edit] aliczka blanocia. Dzisiaj przez nieuwagę D. o mało ją prąd nie popieścił :wściekła/y:
zostawiłam podłączonego laptopa na podłodze i poszłam na 2 minuty [a może nawet mniej niż 2] do kuchni kawę zalać. D. miał jej przez ten czas przypilnować [powiedziałam mu to tak dobitnie, że nie było opcji, że nieusłyszał]. przychodzę a Młoda zadowolona z końcówką ładowarki do lapka w buzi sobie siedzi :szok: a D. odwrócony przy swoim kompie coś grzebie. Jak to zobaczyłam to nie wiedziałam, czy się drzeć, czy rzucać kawą i luśkę ratować czy cooo. Na szczęście nic się nie stało ale D. taką zjebkę dostał, że aż mu w pięty poszło. Ku**a chyba bez powodu nie proszę, żeby na dziecko patrzył :confused::wściekła/y:

LADYGAB taaak bo my nic nie robimy w domu tylko leżymy i pachniemy... :dry:
 
Ostatnia edycja:
lady no z tymi zębami to chyba nie zwasze tak ciężko musi być. U nas juz osiem zębaczy i jakos żaden nie dał nam specjalnie popalić.
makuc no ja tyż mam nadzieję ,ze dzis sie pojawi. Zaciągam kciuki :p

A ja dzis po pracy lecę odebrac pierwszy dokument tożsamości mojego Doriana :-) - paszport! Obym tam nie zakwitła.

a jeszcze apropos nocnego siusiania. To mój Dodo od kilku dni wcale w nocy nie sika. Rano przebieram pieluche i jest sucha !
 
Ostatnia edycja:
LADY Ty mnie niestrasz z tymi zębami nawet, bo my już teraz przy górnych jedynkach w domu istny sajgon mamy.
DORIS oby w paszportownii szybko poszło!
 
Makuc- mi sie kiedys Zosia tak do usb dobrala i sie zorientowalam dopiero jak mi komp pokazal "znaleziono nowy sprzet"...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

U nas dzisiaj noc ok. tylko raz Aga wstała na mleko. teraz drzemie a ja się idę ogarnąć.
Doris my też dziś paszport Agusi odbieramy o ile się uda.
Monimoni,E-lona,Moriam gratki dla was i córeczek!!!!
 
Hej!
No chociaż Makuc zauważyła mój brak, bo już obmyślałam jaką tu karę dla Was wybrać. ;-)
U mnie czasu wolnego jak na lekarstwo. Do południa ciągle coś, a po idziemy na spacer i tez jakoś tak leci.
Wczoraj chyba rozwiązaliśmy problem opiekunki, bo mąż powiedział, że w pracy coś tam przebąkują o tym, żeby jego dział pracował na 2 zmiany. Kiedyś też już tak chcieli, ale jakoś ten pomysł upadł, a teraz to byłoby nam na rękę, bo ja byłabym do obiadu w pracy, a mąż potem. Czasem pewnie by nam się godziny zazębiały, ale wtedy może moja mutter tą chwilę posiedziałaby z Laurą (chociaż jak o tym pomyślę to już mnie skręca). Muszę w pracy poprosić, żeby mi tak plan ułożyły, żebym najpóźniej kończyła o 12.30. Wczoraj też wpadłam na pomysł, że może kupimy sobie jakiegoś taniego laptoczka, bo kasy troszkę dostaliśmy na rocznicę. Już 2 aukcje na allegro obserwuję.
Suwaczkowe gratki dla Lenki i Maury i innych wcześniejszych solenizantów.
Happy
trzymam kciuki, żeby Amelka znowu pokochała wózki. Jednak zmieniasz teraz mleko na 3? A widziałaś gdzieś NAN 3 na którym pisze, że od 10 miesiąca jest? Ja widzę tylko NAN 2 do 10 miesiąca, a potem NAN 3 po 1 roku. A w ogóle to to mleko w biedronie po 16zł jest, a w rossmannie po 14.
Efa przykro mi,że Tomkowi nie wyszło z pracą, ale dobrze, że chociaż ostatni szef jest w porządku i go znowu przyjął.
Alicja może to szkolenie nie będzie tak długo trwało. Może w trakcie okaże się, że skrócą jak zobaczą jak mąż dobrze sobie radzi. A z drugiej strony jest sezon urlopowy i mogą go chcieć właśnie dłużej potrzymać, żeby inni na urlopy poszli. Mam nadzieję, że pierwsza opcja wygra. A jaki to ma być sklep? Gdzie go budują? W Z-ciu?
Emilia współczuję wczorajszego dnia. Oby te zębole szybko Frankowi wyszły, żeby dużo nie cierpiał (i Ty też).
Ladygab grafik na dzisiaj widzę, że wypełniony po brzegi.
Doris, Mamaagusi szybkiego odbioru paszportu.

Lecę coś wszamać i się ubrać, bo kiedyś trzeba. Na dodatek dzisiaj mi się @ przyplątała, a jutro trzeba się z domu ruszyć na rehabilitację.
 
Bry...u Nas dziś szaro, buro i ponuro, Oliwka właśnie na spacer wybyła z babcią, ja oczywiście robię dobre wrażenie pracując, bo znów awaria systemu więc podjeście seksualne na początek, poza tym nocka w "normie", wczoraj z mężusiem spędziliśmy wieczór tylko we dwoje bez kompów, tv i innych gadżetów :-)

Monimoni, E-lona, Moriam dla Was i Waszych Słoneczek suwaczkowe gratulacje.
Efa gratuluję ząbka u Olusia i życzę Ci żeby Twoje marzenia o pracy Twojej i męża się ziściły, nie dopytuję już o tą kontrowersyjną robótkę, bo przecież jak nie chcesz mówić to rozumiem :-)
Sarisa wiesz nawet ze zdrowego można wariata "zrobić" ;-)
Nat moja zwykle w długim rękawie ale teraz spała w krótkim jak upały były (ale się skończyły chwilowo), stołówkę, w której wykupuję obiadki zamknęli a co do zostawiania czegokolwiek na krzesłach to u Nas nie ma szans, na ławie też w zasięgu jej rączki. Poza tym zabezpieczenia na kurki od gazu jeszcze nie kupiłam a córa mi się już do nich dobiera i co chwilę mam schiza, że gaz leci, kiedyś pół nocy przez to nie przepsałam :-(
Alicja dwa m-ce to sporo ale dobrze, że się jakoś ugadał z facetem, będzie dobrze :-)
Elwirka25 co się stało że w domu Cię nie ma?
Kroma nieźle z tą kupą, podobno dzieci tak lubią, mojej kumpeli córcia też się kiedyś obsmarowała od stóp do głów przy tym jeszcze dywan i podłogę.
Margerrita fajna sprawa z tą działeczką, solarka darmowa tylko brak cierpliwości do leżenia plackiem i opalania się jak za dawnych czasów, Ty też na siłownię chodzisz? pod okiem trenera ćwiczysz? Super że zakupy udane. Co do kup to u Nas jedna zawsze jest, przy ząbkowaniu jest więcej.
Dawidowe, Dobranocka jak Wasze córcie się dziś czują?
Dziulka współczuję kłótni z mamą.
Happy właśnie tak jest napisane na 3 - powyżej 9 mca. Oliwka je 3 razy mleko jeszcze plus kaszka na drugie śniadanie. Jogurtów, serków, bułek nie daję ze względu na to uczulenie. My też puszkowych nie jemy, wczoraj było mięsko, dziś makaron a jutro pewnie znów mięsko... dajemy radę, choć mąż wpadł na pomysł żeby makaron wczoraj ugotować ale jak dla mnie wczorajszy jest już nie świeży..zwłaszcza że ma być z serem :-) Co do jazdy w wózku to Oliwka też czasem odstawia takie cyrki, wówczas wyciągam, posprawdzam czy jej coś nie gryzie w pupkę, zwykle to tam okruchów tyle że szok haha, jak chrupki albo biszkopty to okruchy nawet w pieluszce. Trzymam kciuki żeby Amelce znów powróciła ochota na jazdę wózkiem.
Sheeney jak przyjazd rodzinki????????
Makuc, Roxi wyspane?
Makuc fasolki nie lubisz???? (szczerze ja też nie), to przegiął D. całkowicie na całej liniiiiii :-( wrrrrrrrrrrrrrrrr
Roxannka, Paolcia jak Patryk i Julcia w sensie zdrowotnym?
Sugar jak miło, że się pojawiasz, napisz co u Was?
Lady wytrzepać świat to za mało...a żeby Ci się udało dzisiejszy plan zrealizować:-)
Rysia, Ida, Mała_mi odezwijcie się co u Was!!!
Emiliab współczuję ząbkującego Frania, draśniętej szyby w aucie przez starszego synka i ze weny brak, może wieczorkiem przy Przyjacielu Tyskim wena wróci - oby :-) powodzenia w łapance siurków :-)
Doris, Mamaagusi to super, że paszporty już są dla Waszych Pociech :-)
Doris ja Wam zazdraszczam takie ząbkowania - 8 zębów praktycznie chyba nie wiedziałaś kiedy wyszły ;-)
E-lona współczuję nadejścia @, co do pracy to życzę żeby Wam się to jakoś fajnie poukładało,a co do mleka to w Carefurze chyba jest po 14 zł z groszami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry