reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Makuc u mnie z usypianiem Laury tez sa komedyje i czasem po prostu sie poddaje w dzien. Wczoraj w nocy przy butli uspiala, a jak ja wlozylam do lozeczka to takiego powera dostala, ze ponad godz szalala i zasnela po 22.00.
 
Doris nie dam sobie rady ;-) czesc Mareczku buahahahahahah ............a i wiem co się dziś moich słówek czepiasz co ??pytam się
Kroma zainteresowałaś mnie pracą małża Twojego.............no i jak tam @. jutro lekarz??
 
E-LONA ja momentami też się poddaję i czekam, aż sama podnie ale dzisiaj wojowałam i to ostro. Co do nocek to u nas podobnie; podczas kąpieli usypia, marudzi, oczy jak u królika a po odłozeniu do łóżeczka opcja "power" się włącza i coś w stylu "maatka oszalałaś?? jaaa i spanie? no weeeee" :/
 
Doris czemu się z nie umówiłaś z gościem?
E-lona moja wczoraj też problemy po butli wieczornej robiła, ja wyszłam z pokoju bo mi się ciśnienie podniosło, a małż ze stoickim spokojem wkroczył do akcji i po 10 minutach Oliwia padła...(stwierdził że potrzebowała pogłaskania po rączce) ale chyba nie mojego :-/ w dzień jakoś ma mniejsze problemy z zaśnięciem. Wieczorem pewnie odreagowuje cały dzień, dużo nowych wrażeń.
 
Ostatnia edycja:
E-lonko,Makuc prawdopodobnie usypiacie za późno tzn. przegiapiacie moment w którym trzeba było uspać. My też czasem ja chcemy przetrzymać i przegiapiamy moment uspania i wtedy jest jazda jak u Was

edit:
Kania ide na spacer i jeśli jakiegoś gołąbka spotkam to mu zapakuję zupke dla Was i wyślę ..
 
Ostatnia edycja:
DORIS trzeba bylo z nim jakiś interes obgadać i swój nr. konta podać :-D

Alice blanocia. uffff.

no gdyby zaczął w stylu "Mareczku mam dla Ciebie kasę" to zaraz bym podjęła wyzwanie i podała 'własciwy nr kont' :-D

Doris czemu się z nie umówiłaś z gościem?
E-lona moja wczoraj też problemy po butli wieczornej robiła, ja wyszłam z pokoju bo mi się ciśnienie podniosło, a małż ze stoickim spokojem wkroczył do akcji i po 10 minutach Oliwia padła...(stwierdził że potrzebowała pogłaskania po rączce) ale chyba nie mojego :-/ w dzień jakoś ma mniejsze problemy z zaśnięciem. Wieczorem pewnie odreagowuje cały dzień, dużo nowych wrażeń.

a czy ja widzę przez telefon jak gość wygląda? Co sie będę w ciemno umawiać , a jak to gośc w stylu "skocz po wino"?

E-lonko,Makuc prawdopodobnie usypiacie za późno tzn. przegiapiacie moment w którym trzeba było uspać. My też czasem ja chcemy przetrzymać i przegiapiamy moment uspania i wtedy jest jazda jak u Was

hahaha rozwaliłas mnie :-D
 
SARISKA najprawdopodobniej tak właśnie jest...
DORIS znowu z SARISKI ziejesz? :-p [p.s postman dalej ni dotarł :wściekła/y:]
 
u mnie na bank tak jest jak pisze sarisa , tylko ja się zapytuję czy dzieć nie może poprostu poinformować ,ze chciałby sie już połozyc? A tak to ja nie wiem , czy moze ma mokro, spac albo jesc mu sie chce , albo marudzi bo chce się bawić , albo wlasnie nie chce. A moze zęby mu dokuczaja , albo ma skok ;-). Gdyby ładnie powiedzial : mamo chcę spac- nic więcej . Wystarczą te trzy proste słowa to nie byloby problemu.
 
reklama
Do góry