reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

E-lona ja nie dość, że mam posprzatane i to i ugotowane ;-), ale fakt dziś tylko botwinka .... i tzrymam kciuki za zmiany u małża
Kasis super, ze jestescie :) i gratki kolejnego zębolka :-)
Doris no wypadało wypadało pogadać, a kawał 1 klasa ;-)

gdzie jest MALAMI, ROXANKA, CZARODZIEJKA?
 
reklama
Makuc niestety awaria ale ja już kończę pracę na dziś więc mam ich dalekoooo w poważaniu....D. należy mu się niezły OPR, za to Oliwka dziś powspinała się w kuchni na drzwiach kuchenki gazowej i mi kurek odkręciła :-( no i jak tu spuścić ją z oka???????
Doris było stosunkowo gorącooooo, a nocka w "normie" czyli z pobudkami...
Efa może rzeczywiście to nie przez zęby jak Sarisa z Makuc napisały, obserwuj, moja przy ząbkowaniu nigdy nie wymiotowała a kupki były rzadkie ale nie biegunkowe.
Sarisa dużo masz tej botwinki? może podeślesz krakowskim gołębiem do Krosna ;-)

Idę pichcić coś dla Niuni, póki jej nie ma, ale namiętnie będę Was podczytywać :-)
 
Ostatnia edycja:
Makuc jedyna rada na D. to odciąć prąd w domu ................... :(
i wyrzucić komputer przez okno, bo gotów jakieś alternatywne źródło zasilania sobie znaleźć...
DORIS ładowarka do telefonu? też baardzo "bezpiecznie" :dry:
KANIA teraz to my oczy wokoło głowy mieć musimy.
 
Ostatnia edycja:
i ja się właśnie zastanawiam co jest takiego ciekawego w tych wtyczkach .


P.s a juz wiem NICE nam się tez gdzieś zapodziała ??
 
Ostatnia edycja:
i wyrzucić komputer przez okno, bo gotów jakieś alternatywne źródło zasilania sobie znaleźć...
DORIS ładowarka do telefonu? też baardzo "bezpiecznie" :dry:
KANIA teraz to my oczy wokoło głowy mieć musimy.

ale mój J. nic w tym złego nie widzial. Mówił ,ze to go nie popieści. No i wtedy mialam ochotę mu tą wtyczke włożyc głęboko w d* :-D

i ja się właśnie zastanawiam co jest takiego ciekawego w tych wtyczkach


a juz wiem NICE nam się tez gdzieś zapodziała ??

zabrzmialo jakby NICE była wtyczką :-D
 
NAT pisala, że NICE gdzieś wyjechała:) [do rodziców? dziadków? nie pamiętam :/]

DORIS bez kitu tak to zabrzmiało :cool2: co do J. to ciekawe czy sam by był na tyle odważny, żeby końcówkę od ładowarki w buzi trzymać :confused::baffled:


odnośnie wtyczek to nie wiem. Bo długie i czarne? albo hmmm może że zakazane?

* od 30 min. próbuję lulać alutka. ciekawe jak długo jeszcze :confused:
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja

ja byłam w urzędzie pracy, odbębniłam i zapisałam się na kurs coś w temacie Efy Mena Telemarketer, mój M zatrudnia telemarketerki i w sumie mogłabym mu dzwonić, ale ja się boję tego jak ognia, już kiedyś dzwoniłam i miałam po dniu dosyć.
Efa- wiesz twój M ma dobry fach i dobrze prosperujący, i dziwię się że takie śmieszne pieniądze zarabia, to są złodzieje, teraz Telemarketing przeżywa boom, niech sam coś otwiera, opłaci mu się, firmy małe takie jak mojego M szukają telemarketerek przeszkolonych, ale jest ciężko, M ma jedną, ale się boi że się dziewczyna wypala, a szuka innej i nie mają doświadczenia, a z firm zew. to chcą takie pieniądze za dzwonienie, że hoho.

Zaraz co ja miałam na myśli

Monimoni,E-lona,Moriam Gratulacje dla Bobków małych i zdrówka dla nich.

a odnośnie tych ładowarek to można się nieźle sparzyć. U na s w Gw baba odłączała ładowarkę do Noki i ją tak popieściło, że ma spaloną część głowy, a przez głupotę bo miała mokre włosy i wilgotne ręce.

 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja chyba mam głos jak stary chłop, bo mi gośc wlasnie do biura zadzwonil i pomimo mojego przedstawienia się. Powiedzial do mnie "cześć Mareczku" - :-D. To nic ,ze Mareczek ma 60 lat i jest wiceprezesem w Warszawie.
 
Do góry