reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
margeritta- to się dogadałyśmy, ja też mogę być nawet sprzątaczką ale z pensją prezesa takiej spółki jak twoja :)
Natolin- ta witaj w klubie strachowiczów, ja też mam dziwne myśli w nocy jak M nie ma i wszystko sprawdzam czy zamknięte i w ogóle bym nie spała tylko czatowała.
 
EFA każdy się czasem wygadac musi:) a tak serio to nieźle wyrolowali Twojego Tomka :wściekła/y: jakoś nie wierzę, żeby nic nie zarobili. Oby Wasze marzenia o lepszej pracy spełniły się jak najszybciej! i wiesz boli mnie, że niby pisze się, że pieniądze szczęcia nie dają ble, ble ble a tu zobacz - nie masz pieniędzy to na dobra sprawę nie masz nic, bo nawet będąc najszęśliwszą rodziną na świecie, nie mając pieniędzy - nie możecie razem mieszkać :-( masakra jakaś! tulam bardzo bardzo mocno i z calego serducha życze Wam poprawy sytuacji materialnej!

poza tym NAT rzeczywiście jakos tu dzisiaj pusto i smętnie :-(
 
Ostatnia edycja:
Najgorsze jest to, że i ja mogłabym zarabiać. Ale temat jest tak kontrowersyjny, że niektórzy by mnie zlinczowali. Mam kilka sukcesów na swoim koncie, a przez to, jak ludzie reagują, nie chcę napisaC :*(
 
EFA każdy się czasem wygadac musi:) a tak serio to nieźle wyrolowali Twojego Tomka :wściekła/y: jakoś nie wierzę, żeby nic nie zarobili. Oby Wasze marzenia o lepszej pracy spełniły się jak najszybciej! i wiesz boli mnie, że niby pisze się, że pieniądze szczęcia nie dają ble, ble ble a tu zobacz - nie masz pieniędzy to na dobra sprawę nie masz nic, bo nawet będąc najszęśliwszą rodziną na świecie, nie mając pieniędzy - nie możecie razem mieszkać :-( masakra jakaś! tulam bardzo bardzo mocno i z calego serducha życze Wam poprawy sytuacji materialnej!

łączę się z tobą z wypowiedzią :-)
 
EFA oj tam od razu zlinczowali:) mnie caly czas baaardzo zastanawia co to za "fucha", że az tak kontowersyjna byc może i takie emocje u niektórych wywołuje

KROMA :)*
 
MAKUC mądrze napisałaś. Pieniądze szczęścia nie dają w tym sensie, że się za nie nie kupi rodziny, miłości.
KROMA no ja też wszystko sprawdzam i w ogóle koszmar jak muszę sama być na noc w domu.
na szczęście rzadko to się zdarza.
EFA pod tym względem może faktycznie lepiej pisać na zamkniętym takie różne rzeczy.
intrygujesz mnie z tą pracą, nie wiem o co chodzi, więc nie mogę się wypowiadać, ale jeśli możesz pracować i chcesz to ja bym olała co myślą inni
 
Efa- mnie też intrygujesz, kusicielko, ale mi się jedno kojarzy, ale już pisałaś to nie to, nie ma jak to chcieć wiedzieć i się nie dowiedzieć, ale jak masz z tego kasę to się ciesz, a inni niech sobie gadają, a ty rób swoje.

Natolin- ja mam tak od dziecka, kiedyś spałam z kijem po poduszką. Chowałam lalki bo myślałam, że wstaną i mnie uduszą i lusterka bo się Candymana naoglądałam. :-)
 
reklama
Do góry