reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
margeritta- oj istna, a jeszcze jutro mam Urząd pracy, więc do doktorka pójdę w środę. Nawet na siłkę już nie dam rady, ani jutro, ani po jutrze. Fajnie, że się obkupiłaś z kieckami.

Ala- nie mam pojęcia chyba po chrzestnej, moja siostra też tak miała, ja niby nie, a M nic mi nie wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
margeritta- pracę by dali jakiegoś prezesa ;-)
ladygab- ja pierdu, żeby moja tego nie wymyśliła, a że im ten smród nie przeszkadza i że im się jeść chce to.
 
ALICJA 2 miesiące szkolenia? :szok: porypało ich delikatnie mowiąc?
KROMA, LADYGAB nieee no ja jem a te o kupach piszą :-p
ELWIRKA co się stało?
 
A mój Tomek startował do lepszej pracy i go nie przyjęli TYLKO I WYŁĄCZNIE ze względu na opinię tych imbecyli, z którymi miał przeboje rok temu (pamiętacie, jaki był sajgon???). Wyszło na to, że przez 2 tygodnie assessment centre nie zarobił NIC i jeszcze na końcu mu powiedzieli "do widzenia". Całe szczęście, że ma świetnego byłego pracodawcę, który przyjął go z powrotem. I zanosi się na to, że chyba wreszcie dostanie tam umowę o pracę, a nie zlecenie.
I dalej mam w domu trenera telemarketerów, który po opłaceniu rachunków przynosi kilkaset zł do domu. Więc muszę podkulić ogon i wrócić do rodziców. Zamierzam dopiero po 19-tym, mam tu wtedy endokrynologa, ale boli, oj boli...
Marzę, żeby rozwinął swoje własne szkolenia (szkoli z wizerunku i poprawnej mowy, a także z technik sprzedaży, ale rzadko ma takie fuchy, bo jest na etacie i nie ma czasu szukać zleceń), marzę, żeby spełniło się to, co jest akurat na tapecie (podobno Rafał Rykowski z TV chce Tomka z powrotem zatrudnić jako lektora - kiedyś już współpracowali - są to grosze, ale zawsze coś).
I marzę, żeby znaleźli się wreszcie klienci dla mnie (ale to temat nie na forum).
Echm... tylko czy ja nie za wiele o sobie napisałam??????????????

W każdym razie Olek śpi, ja się modlę, żeby już nie wymiotował, a sama siedzę i smęcę.
 
margeritta- pracę by dali jakiegoś prezesa ;-)
ladygab- ja pierdu, żeby moja tego nie wymyśliła, a że im ten smród nie przeszkadza i że im się jeść chce to.

hihih, ja o tej Twojej @, a w urzedzie to teraz prace daja :D
ja bym chciala prace kwaciarki z pensja prezesa dobrze prosperujacej spolki gieldowej :)
 
Hejka!
Ja niestety tylko na chwilunię, niestety nie uda mi się Was nadrobić bo padam://
mamaagusi, monia, pszczylaszczka, uska, elusia dużo zdrówka dla Waszych dzieciaczków!!!
 
Alicja goraczka dalej tylko ze wczoraj dochodziła do 39 a dzis juz tylko do 38,5. Dzis wieszosc dnia przespała z przrwami na jedzenie, sranie i szalenstwa ze mna. Niedługo bede musiała jej czopka zapodac.
 
reklama
no u nas na krzesełku postawienie czegokolwiek raczej mogłoby do jakiegoś nieszczęścia doprowadzić, a nie do pożytku
ALICJA współczuję :-( 2 miesięczne szkolenie poza domem to przegięcie :-( jedyne pocieszenie jest takie, że masz rodziców u których Ci dobrze i którzy mają dom, więc są warunki super
aaa, i doczytałam, że co 10 dni 4 dni wolnego to o tyle dobrze
co do AA to ja nie piję, bo przez to wszystko na tym wyjeździe nieźle się tuczę...
MAMAAGUSI to nie będziesz miała za dużo do czytania, bo jakoś tu strasznie pusto :-/
a ja też bym nie lubiła jakby męża w nocy nie było, bo ja jestem taka raczej lękliwa
ELWIRKA a gdzie mieszkasz??
MARGERRITA u nas wręcz odwrotnie - ze 4 kupy dziennie ;-)
dzisiaj na spacerze nad morzem myślałam sobie o Tobie i o tym, że tak mi się marzy mieszkanie w Gdańsku
EFA dobrze, że się wygadałaś! i dobrze, że masz takich rodziców jakich masz
(ale żeby to nie zabrzmiało, że ja mam jakiś nie-teges, bo mam super kochanych rodziców, tylko oni takich warunków nie mają jak Twoi)
 
Do góry