reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ladygab, Justyna nauczyła się po cichaczu dobierać do michy kota, bo jak usłyszymy że się do niej zbliża to ją przeganiam, a miski stawiam na krzesłach. Raz udało jej się sięgnąć na krzesło i sciągnąć porcelanową miskę z wodą, a potem sie trochę w wodzie potaplać. A ja dziękowałam Bogu że miska nie trafiła w jej głowę...
 
reklama
u nas tez mała kradziejka rośnie ;-) ostatnio u teściowej usilnie próbowała sie dorwać do kociej miski :-p o naszych talerzach nie wspomne, jak tylko widzi że jemy od razu zachowuje sie tak jakby umierała z głodu

my już zawitałyśmy u moich rodziców. Będziemy tu tydzień i wracamy. Małż dzwonił i uraczył mnie cudną informacją że szkolenie potrwa dwa miesiące!!!! :szok: normalnie ręce mi opadły :-( nie dość że sie wymęczyliśmy przed przeprowadzka miesiąc oddzielnie, wreszcie zamieszkaliśmy znów razem i po tygodniu kiedy zaczęliśmy sie znów cieszyć swoją obecnością zabierają mi go na 60 dni, załamać sie można :-( weekendy ma wolne, więc dogadał sie z facetem który go szkoli że bedzie pracował 10 dni i 4 di wolnego zeby chociaż mół normalnie dojechać pobyć z nami i wrócić. Dobre i to :cool:
 
Elwirka przytulam:*
Agusia śpi od 1,5 godz a ja odpoczywam. małż niedługo do pracy idzie i mi smutno bo nie lubie jak pracuje w nocy... Agusia dzisiaj była bardzo marudna, nie wiem dlaczego. nie mam jakoś weny do pisania więc wam poczytam chociaż
 
Efa tulam, straszne że maluszki muszą sie tak nacierpieć przez te zębolki :*

Ladygab
M. będzie jednym z kierowników sklepu który dopiero jest budowany :] i wykombinowali że już teraz zbiorą całą kadrę i wyślą ich na szkolenie. Umieścili ich w sklepach tej samej marki rozsianych po kraju i mają obserwować na czym będzie polegać ich praca. Załapali by to pewnie w tydzień :/ imbecylizm do potęgi :wściekła/y:

idę po piffko, któraś sie dołącza? istnieją jeszcze na forum spotkania antyAA :-p ?
 
Alicja- ale grunt, że go awansowali i że ma lepiej płatną pracę, a przez te dwa mce, się stęsknicie i jeszcze umocnicie wasz związek, też mi by było szkoda rozłąki, ale takie czasy, że człowiek musi pracować.

Efa- biedulek mały
Elwirka- co się stało, że cię nie będzie w domu?


A moja starsza eksperyment zrobiła i sie kupą wysmarowała, co za smród, myślałam że umrę, ciekawa jestem czy młody tez tak mi zrobi kiedyś, oszaleć idzie.
 
reklama
Mamaagusi,Elusia,Monia,Pszczylaszczka,Uska
najlepszego dla Waszych maluszków
Margaritko jak Ty się pojawiasz to też się cieszę :-)
.
ja sie tez cieszę, że Ty też się cieszysz
Doris bajreancki weekendzik, zwlaszcza ta kawa o 6:30 ;)
Kroma a Ty kochana, Twoja @ istna wredota
Kania78 - wow, mega post ;) a taka działeczka, to super, darmowe solarium :D
Elwirka nie doluj, uszy do gory i bedziemy wyciagac
Efa super, za Olkowego 4 zębola!!!!
Alicja no wspolczuje Wam tej rozlaki, dobre choc i to, że się na taki układ zgodzili i na 4 dni dane Wam będzię pobyć razem.

a my dziś na porabniu krwi z młodym byliśmy, a potem na szybki wypad do lumepskiku, mam przesliczne kiecuchy :D, silownia i wogole dobry dzien, gdyby nie to, ze jeszcze w pracy bylam to bym napisala rewelacyjny :p

co do kup do u nas od dwoch dni nie bylo;> zagladam do tej pieluchy i zagladam, mlody tylko baczki puszcza
 
Do góry