reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja tylko na chwile w przerwie miedzy odkurzaniem a myciem podlog:baffled::-p az mi sie goraco zrobilo.Przygotowalam juz wszystkim koldry i poduszki,poscielilam lozka.:-) i bede teraz pic kawke-podlogi nie zajac nie uciekna.
Do tego maly Tomus marudny dzis okrutnie:baffled:
 
reklama
sarisa- bo ja lada moment zacznę się budować, a w ogóle tym zagadnieniem dekoracji wnętrz się nie interesuję, a j bym mogła w kurniku mieszkać, nie przywiązuję wagi do wystroju, a chciałabym mieć ładnie, tylko, nie wiem jak się będę musiała zabrać, za szukanie tego i owego, w sumie mam czas do następnego roku na wnętrza, ale muszę się podszkolić jakoś.

sheeney- pewnie czuje co się święci mały, ale masz roboty, mi by się nie chciało
 
ja mam tak jak doris :tak: włączyć w rozmowe bym się chciała ale za nic mi nie wychodzi :eek: tylko u mnie to nie od gorąca a raczej z braku weny :-( i to chyba ta dzisiejsza nocka jest temu winna, jestem jakaś ospała i zamulona więc pozwolicie że poodpisuje wam później.
Ptysio maruder właśnie udał się na drugą drzemke i ja się chyba położe ... o spaniu to raczej nie mam mowy ale leżenie i nic nie robienie też mi dobrze zrobi ;-) wkońcu talerze w zlewie nie uciekną :-p

aaa u lekarza byliśmy ale musimy przyjść jutro bo lekarza dzisiaj niet, coś mu wypadło :dry: dobrze że my tak tylko kontrolnie bo inaczej bym się wkurzyła ;-)

do później :*
 
a ja wenę mam ale nie mam jak pisać, gdyz z Alutkiem i jej superextrawypasionymmomentamiryczacym nastrojem wojuję i jak nas razie jest 1:0 dla niego :sorry2:

DORIS ja też Cię lublu/ lowju/ tejamuje :))))
EFA nooooo GRATKI dla Olusia i Ciebie of kors!!!!

aaaa KANIA nie, nie to nie pulpety byly ale fasolka. Na sama myśl mnie mdli :D

i spadam.
 
Roxi- idź poleż należy ci się ja też zaraz spadam, tylko młody uśnie
Efa- super i gratulacje dla was obojga :)
 
Roxanka ja tak sie czulam wczoraj.a ja w dzien jakos nie umiem spac,niz zasne to dziecko sie juz budzi:baffled:

Makuc moze i masz racje ale jesli on tak reaguje bo czuje,ze bedzie ciezko to co ja mam powiedziec?!!:-p

Efa gratulujemy Olusiowie czwartego zeba!!!!My mamy 6 i poki co nie zapowiada sie na wiecej
 
Efa, ja chyba sobie po tej justynowej trzydniówie zapodam jakiś aparacik słuchowy... I pogratuluj od nas Olusiowi czwartego ząbka!
Ladygab, czytałam że trzydniówka może trzymać 3-5 dni, a wysypka może się pojawić nawet po tygodniu. Lekarz dzisiaj to potwierdził. Gorączka dochodzi do 40 z hakiem, ale staramy się do tego nie dopuścić i teraz regularnie zbijamy co 4 godziny, jak już jest ok 38,5. Jeśli nie wyjdzie wysypka albo gorączka nie rpzejdzie to jutro spróbuję pobrać mocz do analizy. Tylko ona ledwo c sika, lekarz mówi że jeszcze nie odwodniona, ale nawet mleka, czy słodkiego soku pić nie chce! Jak już to dwa łyki wody i koniec. Mało siusia... Póki co oznak odwodnienia nie ma. I oby nie było.
Dawidowe, zaczęło się w piątek ok 18:00. W nocy doszło do grubo powyżej 40 kresek, wczoraj rano doszedł katarek, ale katar też przy trzydniówkach występuje ponoć. Mamy więc trzecią dobę z (teoretycznie) trzech. Czekam na wysypkę jak na zbawienie. A Mała właśnie znowu w wannie - tylko chłodna kąpiel ją uspokaja choć obecnie gorączka zbita do ok 37,5! A tak to wyje i wyje. I poci się jak pies - nie wiem czy to moze być po Ibuprofenie...?
Kroma, dzięki - i Twojej Kruszynie zdrówka życzę!
 
jak Was czytam to co wszystkie poszłyście poleżeć i się drzemnąć oh nieeee i cóź ja tu sama będę robić? toż to jest pytanie ;-)

Kania Was nie wezmą, bo na to co Wam dolega nie leczą hhahahahaha ;-)
Dawidowe super, że plucka czyste. Zdrówka dla malutkiej
Dobranocka dla Justysi również :-)
Sheeney nie zając wiec sobie odpoczywaj . póxniej umyjesz ;-)
Ladygab a co się piesowi stało?
Efaa gartulacje 4 zebolka :-)
 
reklama
KANIA dla mojej wagi żaden wyjazd nie jest dobry... :-/ a po górach to tak z małym w sumie dużo nie połazimy
mój śpi zawsze w krótkim rękawku
jaką stołówkę zamknęli?
zazdroszczę balkonu, jak miałam u rodziców to lubiłam tam pić w lato ;-)
DORIS my Ciebie też :-)
DAWIDOWE, DOBRANOCKA zdrówka dla Waszych dzieci
ELWIRKA co się stało?
SHEENEY trzymam kciuki za udaną wizytę rodzinki :-)
u nas dziś leje :-:)-:)-(
 
Do góry