reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

No i jestem po wizycie :) Nie spodziewałam się, że lekarka określi płeć już dziś i będzie to : Dziewczynka :) Strasznie się cieszę, po cichu liczyłam na dziewuchę, choć wiadomo chłopca kochałabym tak samo.

Ale tak będzie Lenka :) Jupi! Jest zdrowa. Reszta w wątku wizytowym i zdjęciowym :)

Buziak:* Efa trzymam kciuki jutro :*
 
reklama
ewelinabędzie dobrze, tylko musisz leżeć. ale powiedz jak poczułaś to stawanie brzucha? bo mi też trochę twardnieje i zaczynam się martwić, bo u Ciebie chociaż wiadomo o co co chodzi i możesz działać.
monimoni super gratulacje!
 
siva miło, że zaglądasz :* i dziękuję za gratulacje :) Dobry pomysł ale ja dopiszę się po usg połówkowym,za miesiąc. Bo teraz płeć jest określona na 90% :p
 
Gratuluję najnowszych pozytywnych wieści :)
Podczytuję sobie ostatnio wątki trochę starszych od nas stażem mamusiek (Kwietniówek np:-)) i tak sobie marzę, kiedy my będziemy się tak dopingować do "rozpakowania":-D Ale zaraz będziemy świętować połowę, a nie wiem nawet, kiedy to zleciało (chociaż za pierwszym trymestrem tęsknić na pewno nie będę - za dużo stresów:no:), więc pewnie ta połowa też zleci.... dzień po dniu... i coraz bliżej przytulenia maluszka...:-D
 
witam wszystkie mamusie:)))
jestem w 16 tyg ciazy i ostatnio stawial mi sie brzuch a dzis na wizycie okazalo sie ze mam szyjke tylko 2,5 cm:((musze odpoczywac i brac luteine i aspargin..mam nadzieje ze bedzzie dobrze. dzidzia ma 16 cm:)))) a serduszko pieknie bije!!!czy ktoras z was mila moze twardnienie brzucha albo skrocona szyjke?

Ja mam te stawiania już od 3 miesiąca:/ opisywałam to w temacie o dolegliwościach jak jeszcze ostatnio byłam na wizycie to było ok(jeśli chodzi o szyjke)ale teraz juz boje sie kolejnej wizyty bo stawiania mam non stop:( tez biore luteine mg no i nospe-musze duzo lezec ale nawet jak leze to mi twardnieje brzuch:(Napisz co Ci lekarz powiedział, co z tą szyjką?
 
Sugar_and_spice, Fasolkaania nastrój już lepszy? Może zróbcie coś dla siebie, żeby się zrelaksować i o wszystkich smutkach zapomnieć.

Kasia_88 trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. A może Twój facet wpadł w jakieś nowe, gorsze towarzystwo. Spróbujcie szczerze porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić, dojść do kompromisu, powiedzieć jak się czujecie, czego względem siebie oczekujecie.
A co do siostry to brak mi słów. Ja po czymś takim w ogóle zrezygnowałaby z niej jako ze chrzestnej.

Coffee przy takim ciśnieniu to ja nie wiem czy w ogóle miałabyś siły chodzić. Zawrotów głowy nie mam chociaż jakiś czas temu mi się coś takiego powtarzało przez kilka dni i nie wiem z jakiego powodu.

Mała_mi cieszę się, że z maluszkiem ok. Bakterie też pewnie zaraz znikną.

WiolkaCh witaj i rozgość się.

Ewelina odpoczywaj jak najwięcej, a wszystko powinno być dobrze.

Monimoni gratuluję dziewczynki. Bardzo ładne imię wybrałaś.

Wie może któraś z Was jak to jest z wypłatą na L4. Wiem, że płaci zus średnią z ostatnich 12 miesięcy tylko dlaczego teraz mam wyższą wypłatę niż normalnie? Wg mnie średnią powinnam mieć niższą niż ostatnia wypłata. A może czegoś nie pobierają? Jakiś składek? A może jest jakiś dodatek? Cieszę się, że mam trochę większą pensję, ale jakoś obawiam się czy potem mi tego nie odbiją, bo np. pomylili się.
 
reklama
witajcie mamuski.
przede wszystkim-Gratulacje monimoni!! Bedzie pipulka, to swietnie! No i zdrowiutka :)
Ja sie nadal nie moge zdecydowac, czy chce chlopaka czy dziewczynke, mam rozne fazy, wiec kazda opcja bedzie dobra:) Moj TZ oczywiscie trzyma kciuki za pilkarza;)
A wizyte mam w piatek, moze i nam uda sie podgladnac malenstwo:)

Efa- ty jutro. Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci-pewnie i ty sie dowiesz, kto tam w brzuszku siedzi. Wiesz ,ze stuknal Ci juz polmetek?:)

Cofee- ja zawsze mialam niskie cisnienie, a ostatnimi dni to 80/50 to norma:) wiec cisnienie moze byc na prawde niskie;9 no, ale skoro powtarzalas pomiary w domu, to pewnie lekarka sie pomylila. Albo z tych nerwow, ze masz niskie cisnienie, to Ci sie ono od razu podnioslo:)
 
Do góry